Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hantaru

Rozwiązany: Packard Bell TSX66HR

Polecane posty

Witam. Jak w temacie - chcialem zapytac o w/w laptopa.

Dokladna specyfikacja wyglada tak:

Procesor: Intel® Core i7-2670QM 4x2,2GHz

Karta Graficzna: Intel HD3000 & nVidia GeForce GT630 2GB

Pamięć RAM: 6GB 1333MHz DDR3

Dysk: WD 1TB.

Mam mozliwosc zamiany go za PC z mojego ogloszenia:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=243823&st=0&p=3557228entry3557228

Nie mam zamiaru grac na tym laptopie. Ale zalezy mi na szybkim przegladaniu internetu, drobnych operacjach biurowych excel itp itd.. Rzadziej bede korzystal z programow do prezentacji..

Co myslicie, warto ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po specyfikacji bardziej widać że to laptop bardziej do grania, oczywiście i7 spowoduje że będzie laptop osiągał wyższe temperatury, poza tym przy wymienionych czynnościach raczej nigdy nie wykorzystasz pełni jej mocy, ale jeśli de facto nie dopłacisz do niego nic, tylko dostaniesz z wymiany, to pewnie, bierz, powinieneś być zadowolony :) IMO jego plusem dodatkowym jest bardzo fajny stylowy design;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 doplaty z mojej strony, a tamten blaszak stoi w kacie po prostu. Tez wydaje mi sie,ze to dobra zamiana. Tylko czy bede mial wlasnie swobode dzialana. Mam nadzieje,ze nie bedzie mi mulic.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSD pewnie będzie możliwy w miejsce HDD (na złączu SATA) wink_prosty.gif Tylko że SSD jest bardzo drogi i z tego co ostatnio zasłyszałem od dobrego znajomego wcale nie daje oszałamiających wyników - choć tu dużo zależy od tego jaka jest prędkość odczytu i zapisu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie przez to, że SSD nie mają dużych pojemności (przynajmniej nie w jakiś normalnych cenach) więc jak się planuje mieć bardzo dużo danych i jakieś swoje pliki typu zdjęcia, filmy to moim zdaniem lepiej zwykły HDD ale pojemny i w najwyższej prędkości, który nie spowolni pracy samego laptopa wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem na ile to cenna informacja, ale kiedyś przy piwie w knajpie gadałem z gościem z serwisu w Saturnie w mojej miejscowości i powiedział mi coś, że generalnie Packardy prawie nigdy nie lądują na serwisie i że nie pamięta kiedy miał ostatniego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...