Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szelbo

Dark Souls i tokeny...

Polecane posty

Dobry. Ja w sprawie Game From Windows Live marketplace - nie mogę się do niego zalogować. Reinstal nie pomaga a internet jest sprawny.

Potrzebuje tylko raz zalogować się do GfWL gdyż chcę przepisać sobie achivmenty z Dark Souls.

Mam możliwość wytworzenia tokena z DS (DS obsuguje GfWL, ale już niedługo..) - http://support.xbox....ows-live-tokens - i jak wyżej napisałem polegam już na punkcie 1, ponieważ do usługi GfWL Marketplace zalogować się niemoge...

Dlaczego? - http://i.imgur.com/pvxXDK2.jpg?1

Proszę o odpowiedź, bo mi naprawde na tych aczivach zależy : <<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadymek, Marketplace nie istnieje (a już z pewnością nie z poziomu przeglądarki). To, że Ci zapisało osiągnięcie, to pokazuje się w innym miejscu (konkretnie w zakładce moje konto).

Szelbo, myślę, że najlepiej poczekać, aż powiedzą co i jak, bo jak napisałem wyżej, Market nie istnieje, więc ciężko będzie dorwać klucz produktu (choć jeśli masz grę w wersji pudełkowej, to klucz z pudełka powinien pomóc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadymek, Marketplace nie istnieje (a już z pewnością nie z poziomu przeglądarki). To, że Ci zapisało osiągnięcie, to pokazuje się w innym miejscu (konkretnie w zakładce moje konto).

No tak, wygląda na to, że z całego GfWL! ocalały tylko serwery do multi - tylko dlaczego w takim razie From Soft. chrzani coś o tokenach? Apka Ms Marketplace też powinna pokazywać, że nie może się połączyć z głównym serwerem, a wygląda, że łączy się bezproblemowo. Coś mi tu śmierdzi.

EDIT

I jeszcze sprawa instrukcji wydobywania token'ów, która wyraźnie mówi, że tokenty dostęne są dla gier kupionych przez Marketplace

"When you purchase and download a game through Games for Windows - Marketplace, the game keys are saved in the Games for Windows - Marketplace client software. The game keys include the game activation token and the Live access token. If you have to reinstall a game and are prompted for your keys or tokens, you can obtain them from the Games for Windows - Marketplace client software. This page describes how.

(...)

Foreach item that you purchase through the Games for Windows - Live Marketplace by using the Games for Windows - Live client software, theView Game Keys option is available. This option saves the game activation token and the Live access token so that the tokens are easily available if you need them."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...