Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Necromansis

Seyken online

Polecane posty

W/w mmorpg umieszczam tutaj bo mało osób o nim wie, a jest to produkcja dla starych wyjadaczy, którzy pamiętają snesa i inne zabawki dzieciństwa, gdy o tej grze się dowiedziałem i ją po raz pierwszy uruchomiłem to mi łezka pociekła z oka, co jest dziwne ;) Gra przywołuje silne wspomnienia z beztroskiego dzieciństwa gdy rodzice zarabiali na chleb przez przemyt lub handel samochodami. Niektórzy wiedzą o co chodzi, a właściwie Ci którzy wychowali się po upadku PRL'u.

Jest to mmorpg 2d, nawiązujące do takich produkcji jak Sword Of Mana (GBA), Zelda: Minish Cap (GBA) czy Final Fantasy 6 (GBC). Seyken MMORPG to gra od angielskiego studio EpicByond obsługiwana w pełni za pomocą Java'y. Gra od dłuższego czasu jest w fazie testów Beta ale co pewien czas admini dodają jakieś nowe lokacje czy itemy. Gra jest w pełni darmowa.

Mamy w nim max 99 lvl i chyba to się nie zmieni, jest tylko jeden serwer o nazwie Nemesis.

Jest 6 klas do wyboru, różniących się wyglądem i umiejętnościami:

Fighter (odpowiednik warriora) - miecz i tarcza

Magician (czyli pospolity mag) - czary

Rogue ("Rogal" znany z WoW'a czy L2) - Daggery

Cleric (Healer i Buffer) - Leczenie i Buffy

Amazoness (Amazonka) - Włócznia

Grappler (Pięściarz) - kastety

Gra jest jak mini WoW, albo jak WoW dla starych graczy, dlatego że w grze istnieją różnego rodzaju urozmaicenia typu: łowienie ryb, mining, raid bossy itd. itp. ;]

Zapraszam wszystkich do gry, z tego co wiem nie ma wielu graczy w niej, ale zawsze kogoś widać ;)

Mój nick taki jak na forum. Zapraszam gorąco do dyskusji i do gry!

Screeny są na stronie głównej, polecam chociaż z ciekawości zajrzeć.

Strona główna: http://www.epicbeyond.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem screeny i powiem tak: gra wygląda naprawdę dobrze, chcętnie bym sobie popykał, gdybym miał czas, i sądzę, że jak tylko nadrobie zaległości (Portal/DMC4/70lvl Perfect World) to będziemy mogli popykać. Mam tylko jedno drobne pytanie- napisałeś, że gra jest podobna do FF, oznacza to, że walki są turowe? Jeśli tak- zagram na pewno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...