Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Summirek

Myszka dla graczy

Polecane posty

Mam zamiar kupić nową myszkę dla graczy w okolicy około 200 zł (chyba, że jakieś tańsze są fajne :P). Zastanawiałem się nad gigabyte M8000X i Cooler master storm sentinel advance, bo obie były w CDA i dostały 9. Wg. jaka była by dobra? Może jakąś razera tańszą?

Dobrą mysz Razera można kupić za około 130zł. Ja niedawno kupiłem sobie A4Tech X7 Gamer Mouse i nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Razer Lachesis którą sam posiadam, jednak radzę abyś najpierw sprawdził czy dobrze leży Ci w dłoni bo jest dosyć duża. Najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu np. Media Markt czy Empik i wypróbuj która mysz najlepiej leży Ci w dłoni. Inną myszą którą mogę polecić, a z którą nie miałem dłużej do czynienia to Razer Deathadder Refresh, ponieważ opiera się ona na nowszej technologii, a posiada ergonomiczny kształt starego Deathaddera który to był swego czasu według graczy jedną z najwygodniejszych myszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem M8000X i nie zaluje.

Ma bardzo dobry sensor, bardzo dobrze lezy w rece (szczegolnie duzych osob)

Program ||Ghost|| ktory umozliwia zmienianie makro jest super! Co prawda producent zapewnia 26 kolor podswietlenia napisu " Ghost" na myszce, ale np. zolty do jasnego zielonego jest tak podobny ze mozna powiedziec o gora 10 kolorach.

Przyciski sa rozmieszczone w bardzo strategicznych miejscach (czytaj: te 2 przyciski pod kciukiem mieszcza sie nad nim wiec trzeba wykonac ruch digitusem primusem by ich dotknac). nic sie nie naciskie przez przypadek.

Material jest antyposlizgowy.

Co prawda trzeba sie do niej przyzwyczaic poniewaz ma wieksza "gorke" po lewej stronie niz po prawej. Wiec reka jest przechylona a digitus annularis i digitus minimus leza na stole/podkladce.

Generalnie bardzo polecam! jesli uwazasz ze hegemonia razerow Ci juz bokiem wychodzi to gigabyte jest myszka dla Ciebie! Mi sie ja udalo upolowac za 150zl na allegro

Polecam rowniez myszki od Roccata!Co do sentinela nie slyszalem by ktokolwiek ja posiadal. Ale patrzac na zdjecia musze powiedziec ze nie wyglada solidnie :S. Jedyne czym sie wyroznia to ten ekranic OLED... Ale czy on Ci jest naprawde potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie bardzo polecam myszkę A4 Tech X-755FS, sam ją mam i mogę ją polecić każdemu ;)

Używam jej od jakiegoś roku i jedynym mankamentem jaki powstał, to starcie się loga "X7" i wybielenie części LPM, od zbyt częstego używania ;) Mysz ma wszystko co powinien dostać gracz, regulację czułości, przycisk 3x Fire, kółko myszki wychylane na boki i bardzo fajny dodatkowy przycisk pod kciukiem(tzn. dodatkowych 5 przycisków), więc ode mnie polecam tę myszkę, może się zdecydujesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...