Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Rozwiązany: Niemożność zalogowania się do Xfire

Polecane posty

Witajcie. Mój problem polega na niemożności zalogowania się do Xfire. Samo logowanie trwa bardzo długo. Przeważnie zatrzymuje się na pobieraniu grup i próbuje pobrać to aż do końca czasu logowania. Problem zaczął się objawiać dziś przed wieczorem. Próbowałem reinstalki, ale nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tak samo. Próbowałem zmienić w xfire.ini język główny na angielski ale nie poskutkowało.

Ja przerywam proces 4-5 razy i za 6 już normalnie się loguje. Czasami piszę, że niby ktoś inny zalogował się na moje konto na innym kompie wtedy loguję się jeszcze raz i jest git.

Myślę, że xfire ma problemy z serwerem. Ciekawe co na to Titan Gaming...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xfire przejęty przez Titan Gaming...
[Xf Helper] Kumbol (kumbol) @ 2010-08-04 14:19 CEST
Nadszedł kres pewnej ery. Platforma Xfire została 2 sierpnia przejęta przez nową, nieznaną dotąd spółkę Titan Gaming. Wraz z wykupieniem Xfire od koncernu Viacom, naszego dotychczasowego właściciela, wymówienia otrzymał niemal cały zespół pracujący nad platformą, łącznie z założycielami, głównymi twórcami, managerami i programistami. Na stanowiskach pozostają 4 osoby, które mają pomóc Titanowi w okresie przejściowym, w którym Xfire będzie migrował na nową platformę Titana. Ma ona koncentrować się na lepszych sposobach spieniężania gier.

Wszyscy w Xfire jesteśmy niezmiernie smutni z takiego obrotu sprawy. Był to dla nas wielki szok. Biorąc pod uwagę mgliste i niejednoznaczne założenia Titan Gaming, trudno teraz przewidzieć, co w przyszłości stanie się z Xfire. Najprawdopodobniej nie będzie to już jednak to samo, z czego korzystaliśmy dotychczas na co dzień, i co tak bardzo pokochaliśmy.

Mieliśmy plany co do kolejnych społecznościowych eventów, nad niektórymi z nich zresztą prace już trwały. Nowy właściciel nie zamierza jednak tych planów podejmować i mi osobiście jest niezwykle przykro, że nie będzie mi już dane zaprosić Was na żadne z nich.

Nadszedł kres pewnej ery. Kto wie, co przyniesie przyszłość... Tymczasem ahoj, drodzy koledzy i koleżanki, drodzy gracze! Oby nadchodzący czas był dla Was pełny gamingowych, pozytywnych wrażeń! I oby nowy właściciel godnie obchodził się z naszym ukochanym komunikatorem...

Myślę że minie trochę czasu zanim xf stanie na nogi jak nikt nie pracuje ze starej ekipy. Prosty przykład ostatni update był 1 sierpnia, ale kolejny ma wyjść na dniach i widać jaki tam syf teraz panuje jak nie potrafią nawet wypuścić aktualizacji z obsługą nowych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...