Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki skalowaniu poziomów różnica między dopiero zaczynającymi, a wami będzie niewielka ;] Mogą wam pomóc wykonać questy(wasi znajomi) i nic na tym nie stracą.

Błędy logowania zostały naprawione i teraz spokojnie lud się ładuje na serwery. Mogą występować krótkie spięcia client-server, czyli opóźnienia w wykonywaniu skilli, jednak raz mi się to zdarzyło i to nie na długo. Ogólnie jeden minus jest taki, że już kilka serverów jest pełnych(nie wiem, czy to oficjalnie, czy tylko ograniczenie na ten czas). Brak możliwości transferu na pełne servery(dlatego Blacku może się przeniosę na inny server za tobą).

Guesting nie został jeszcze zaimplementowany, jednak to dodadzą w ciągu tygodnia pewnie lub na sam start.

@up

Nie ma w pudełku nic prócz kartki z kluczem do stworzenia konta i pobrania gry. Tylko edycja kolekcjonerska zawiera płytę z grą i inne fizyczne elementy typu artbook, soundtracki, czy figurka. GW 1 też można pobrać z internetu, tak jak GW 2 za darmo, jednak trzeba mieć konto z kodem dostępu, za które trzeba zapłacić, by grać.

Tutaj macie trochę screenów ode mnie(sorki za jakość, ale Imageshack coś nie pozwala większych roździelczości cwaniak) :D

http://imageshack.us/g/28/gw22012082519372201.png/

http://img594.imageshack.us/img594/2518/gw22012082520120604.png

http://img52.imageshack.us/img52/2554/gw22012082523591481.png

http://img703.imageshack.us/img703/4357/gw22012082600003025.png

http://img10.imageshack.us/img10/4254/gw22012082600005851.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma( z tego, co wiem). Dostajesz pudełeczko z kartką, na której jest kod. Ludzie wiedzieli to od samego początku. Mogę ci to potwierdzić, bo są osoby, które kupowały pre-purchase i miały możliwość zapłaty im za przysłanie samego pudełka. To zrezygnowały, bo po co mają płacić za same pudełko.

Wszyscy od początku wiedzieli, że tak to będzie wyglądało. Gra może kosztuje 200zł, jednak jest to gra B2P(bez abonamentu) i oni płacą z tego za produkcję gry, prace nad nią, płace pracowników, utrzymanie serwerów. Tłumaczyć dalej?

Chociaż są plotki, że gram.pl daje płytki, ale musisz zapytać się ich osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiadomo. Ludzie mówią, że gram.pl daje. Inni mówią, że nie daje etc. Zapytajcie się konsultanta z gram.pl

Jeśli dają to tym lepiej dla was. Ja tam tylko słyszałem, że normalne edycje mają tylko kodzik i nic więcej. Może coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę wcześniej i nic w mojej opini się nie zmieniło. Wspaniała biggrin_prosty.gif(robię filmiki i screenshoty xd) Czuję się może trochę zagubiony(strasznie dużo wolnej przestrzeni, po której można się przemieszczać), jednak teraz po kilku godzinach prawdziwej gry, a nie bety już lepiej we wszystkim się obeznaję. Jakby jeszcze dodali ten guesting niedługo to byłbym w niebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No tak. Znaczek jest. Tylko czy płyta jest. Chciałem gre kupić w premiere ale jak ma się okazać że w środku jest sam kod to mam drobne wątpliwości. Nie chce ściągać całego klienta bo to potrwa wieki -,- . A gdy go ściągnę to znowu wyjdą jakieś patche i znowu ściąganie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie. Coś mi się teraz wydaje, że jednak jest, lecz nie mogę ci obiecać. Sprawdzimy na premierę, co będzie. Powinna być mi się zdaje. Jak będzie w sklepowych to mój błąd. Jednak powinni moim zdaniem pisać, co zawiera pudełko z grą...

PS. Gra jest prawdopodobnie na 2xDVD(chyba, że na 1x zmieszczą 16 GB- może kilku warstwowa), bo nie sądzę, że zawartością instalki, by się różniła od kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu obsuw z błędami logowania, etc. posiadówę zaliczam do udanych ;) Zaliczone całe Divinity Reach i Queensdale, a na koniec załatwiliśmy Behemota na bagnach i trochę "zielonego" sprzętu wpadło mi w łapy (tym samym dobijając do 15lvl) =]

Miałem grać Elem. albo Thief, ale coś mnie tknęło żeby spróbować Guardian'a i miło byłem zaskoczony kiedy stojąc afk mob mnie w pysk lał a mój autoregen wystarczył żeby mob mnie nie mógł zabić xD Ogólnie ciekawa klasa i nieziemsko podoba mi się ten regen Guardiana, można spokojnie solować masę rzeczy, a nawet brać na klatę kilka mobów na raz o wyższym level'u (nie mówiąc już o tym jak siecze w 2h miecza xD).

Ogólnie - pozytywny początek =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek jest naprawdę super, bo w bardzo krótkim czasie grę przywrócili do sprawności. Wczoraj grałem już bez ani jednaj przeszkody do północy. Tak więc można stwierdzić że twórcy naprawdę dobrze się przygotowali.

Co do płyt DVD itd. Radzę wam zacząć ściągać już teraz. W razie czego jak dostaniecie płytę to przerwiecie pobieranie i zainstalujecie. Jeśli płyty nie będzie to przynajmniej będziecie te kilkanaście godzin w przód ze ściąganiem zamiast w tył. To taka mała - dobra rada ode mnie.

No chyba, że jednak lubicie narzekać to czekajcie bezczynnie w niepewności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalałem Lunchera już 2x i nic nie ściągał jak było 14,5gb tak jest, myślę ze panowie z Arena wpadli na dość ciekawy pomysł,

mianowicie plik Data jest podczas ściągania edytowany i pliki/informacje są nadpisywane. Dzięki czemu rozmiar zmienia się nie znacznie podczas małych updatów.

@up

Masz dwa wyjścia jak masz konto => https://account.guil...s2.com/download

Jak nie masz konta =>http://www.sendspace.com/file/1a4jat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie mam jeszcze konta, więc wybieram tę drugą opcje.

Jaką rase i klase byście mi polecili na początek przygody z GW 2 ? Dodam że nie grałem w żadną z poprzednich części. Dodam że sam myślałem nad inżynierem albo łowcą.

P.S.

Czy będzie opcja przetestowania gry po premierze ( trial ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oglądałem filmik gdzie 2 graczy posiadało Legendary items filmik z CB, powiem wam że obie broni Twilight i Sunrise wyglądały naprawdę kozacko. Szczególnie Twilight który w zależności od kąta patrzenia pokazywał inny kawałek nocnego nieba, dochodziła też ciekawa animacja ataku, zawisająca w powietrzu łuk pod jakim cięło ostrze genialne.

Niezłym patentem w grze są również sekrety w grze, lokacje gdzie trudno się dostać czeka tam trochę xp i skrzynka z lootem. Naprawdę zachęca to do exploracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się od kiedy można grać na serialu z pre-ordera? Czy będzie to równo 00:00 27 sierpnia? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat a z tego co widziałem pre-purchase obowiązywał od 6 rano 25 sierpnia także zastanawiam się czy podobna sytuacja będzie miała miejsce z pre-orderem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którzy kupili pre-ordera w gram.pl. Możecie już pobrać klucz do jednodniowego head-startu? Bo w opisie jest że klucze będą dostępne od 23 sierpnia, a u mnie dalej nic nie ma.

Drugie pytanie jest do tych którzy już grają, znacie może terminarz walk WvWvW? daje_kwiatka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno dniowy hedstart od 9:00 ma być dostępny już jutro.

@Manegok

Heh ja może nie dla tej gry ale zostawiłem wowa już dawno temu a troszku w niego grałem jednak moim skromnym zdaniem warto.

@ciniasty1

Ja dokładnie 23 miałem klucz w zamówieniu do pobrania opłaciłem grę 20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy tak jak ja zamówili swój egzemplarz w Empiku, ale jeszcze przed podwyżką ceny (nie kupowałem żadnego tego headstartu za 17zł :P) - dostałem właśnie maila z informacją, że gra będzie do odbioru od jutra w cenie 169,99zł więc jeśli ktoś się zastanawiał czy przyjdzie mu zapłacić więcej może odetchnąć z ulgę a nawet na wszelki wypadek wydrukować sobie wiadomość i z nią udać się do punktu sprzedaży ^_^ Teraz pozostaje mi tylko modlić się aby serwery wyrobiły podczas właściwej "premiery".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi na temat pre-ordera, wygląda na to że to nie jest normalne że u mnie nie ma tego klucza, napisałem do nich maila, najwyżej zacznę jutro kilka godzin później. jezyk1.gif

Jako ciekawostka, zobaczcie sobie jak wyglądają statystyki gatunku mmo na xfire:

http://www.xfire.com/genre/mmo/massively_multiplayer_online/

A jeszcze na dobrą sprawę premiery GW2 nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...