Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dostajesz sam klucz, rejestrując się na ich stronie otrzymujesz linka do pobrania clienta. Jeśli masz na myślu kupno wersji boxowej to nie mam pojęcia co tam jest, ale na pewno jest tam klucz.

Co do prędkości neta - sam mam 30mb/s i gra chodzi porządnie nawet w tłocznym mieście, choć kumpel z 10mb też nie narzeka. Jak wygląda sprawa niżej - nie wiem.

Co do stabilności serwerów: O 6 rano wbiłem jako jeden z pierwszych i grało się świetnie. O 8:30 dc (kompletnie bezsensowny error) i aż do 9:30 próbowałem się zalogować - udało się. Grało się mniej przyjemnie, ale o dziwo sama gra nie lagowała - chat, gildia, itd tak, ale gra była płynna (atakowanie zbieranie dropu itd).

No a jakąś 1h temu na oko (nie zapamiętałem) wszyscy dostali kicka w EU i nikt nie może grać (a przynajmniej nie znam nikogo, kto jest zalogowany, na streamach to samo - wszystkie urwane). Niedawno podobno padły też serwery US, choć od samego rana chodziły lepiej i takich dc i problemów z logowaniem nie było (jak zwykle US ma lepiej, ale nie ma co rage'a zaczynać). Szkoda, że testują grę na ludziach, którzy zapłacili więcej za możliwość gry wcześniej. Było tyle testów a i tak wyszło jak zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prędkości neta - sam mam 30mb/s i gra chodzi porządnie nawet w tłocznym mieście, choć kumpel z 10mb też nie narzeka. Jak wygląda sprawa niżej - nie wiem.

Sam spokojnie grałem w BWE 1 i 2, kilku stressach oraz dzisiaj z rana na 1 mega. W kwestii samej rozgrywki to raczej kwestia stabilności łącza ma znaczenie (vide stały ping). Inna sprawa z serwerem logowania, do którego (póki co) chyba trzeba się wstrzelić w moment. Wejście do gry przy premierze i późniejszych eventach, mogą więc być katorgą dla ludzi z wolnym netem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek lepszy niż Diablo 3. Obecnie serwery chyba padły bo podobno nikt nie może się nawet zalogować. Oby przygotowali jakąś rekompensatę (itemy?) dla tych z 3-dniowym "przdstartem".

Mimo wszystko jak na razie grało się super. W betę grałem dosłownie chwilę. Na początek oceniam grę - super. Zobaczymy co dalej...

A właśnie, jak możecie mnie zaprosić. Nick w grze: Master CriX

Jeśli są jakieś Charry z forum to można pograć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że początek lepszy niż D3 - o 6 było znaaacznie łatwiej wbić, o 9 w sumie też po 30minutach wbiłem (po tym dc), a na diablo czekałem ok 3x dłużej. Co do samej gry - Diablo z początku mi się nieziemsko podobało (zapewne po trochu zasługa hype'u), ale po dojściu na inferno i zaczęciu lekkiej farmy - widziałem co z tego będzie.

Po 1 tygodniu wchodziłem "bo to diablo i są kumple", po 2 tygodniu już mnie nie było. Skończyłem niby te inferno solo w gearze dużo gorszym niż znajomy 2 mies. po premierze, który wciąż twierdził, że ma za słaby sprzęt na 4 akt (ta sama klasa).

Więc czy lepsza pod względem frajdy z gry? Okaże się za 2 tygodnie, ale jeśli mając ten 11 level miałem już kilka boss fightów z conajmniej 30osobami, to raczej wciągnie mnie na dłużej. Prawda, że te dynamic eventy wkrótce poznam wszystkie, ale jakoś farmiąc Icecrown Citadel przed 6miesięcy mi to nie przeszkadzało :) A tutaj nie ma heala i tanków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, słabo, niedługo wychodzę... A tu cały czas nic.

Ale nie będę hejtował, jak niektórzy. Bo jeżeli ktoś się spodziewał bezproblemowej gry, to nigdy chyba nie grał w MMO. Wystarczy wspomnieć start TERA Online, gdzie serwy padły niemal od razu tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przeczytaj to co napisałeś na początku. Ja w ząb nie mogę pojąć o co ci chodzi...

Wg. ciebie początek nie jest lepszy niż Diablo mimo że na diablo musiałeś czekać 3x dłużej (logowanie)... WUT? LOGICZNE?

A oto jak się obecnie prezentuje gra biggrin_prosty.gif

Ja nie zamierzam hejtować genialnej gry - w końcu nikt się nie zaklinał, że problemów na początku nie będzie :D Gatunek inny ale już widzę, że Diablo może się schować ze swoją premierą :P (moja opinia). Walka o tytuł roku będzie bardzo ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest ciężko zalogować się to ja rozumiem, ale te wyłączone serwery to już taki trochę przypał, ale w sumie "oficjalny" start mają 28-go. Trochę mnie drażni sprawa języka na serwerach, wchodzisz na "międzynarodowy", a tam momentalnie widać tylko np: Portugalski o.O Trochę ciężko wyczuć na jaki serwer się wybrać tym bardziej że nie widuje nigdzie spamu typu "idziemy na ten i ten serwer, bo na tym i tamtym są tacy i tacy gracze" ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałeś na początku. Ja w ząb nie mogę pojąć o co ci chodzi...

Wg. ciebie początek nie jest lepszy niż Diablo mimo że na diablo musiałeś czekać 3x dłużej (logowanie)... WUT? LOGICZNE?

Wbrew pozorom logiczne - jak już wbiłem to miałem święty spokój z logowaniem na 2dni (niecałe). Tutaj w przeciągu tych 6-7 godzin (od 6) miałem 3 dc a teraz są wyłączone serwery. Nie pamiętam, żeby przy diablo je wyłączali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja tam jakoś grałem, może przyfarciłem. No i tak, też czekam cały czas, stąd moja obecność tutaj biggrin_prosty.gif

Życzę wszystkim miłej gry jak wstaną serwery =p

PS. Launcher mi się odpalił ale stoi na 85% i speed 0 downloadu. Na oficjanej stronie też można się już zalogować.

PPS. Wyłączyłem bo uznałem, że się zwiesił i wróciłem znowu do connection error -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pograłem ze 2 godziny, nawet więcej. Mam 8 poziom, zwiedziłem Rata Sum na 100% (piękne miasto, pół godziny tam biegałem).

Ogólnie myślę, że naprawiają Hall of Monuments, bo nagrody nie działały. Dlatego musieli też wyłączyć Guild Wars 1...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam to samo, zdecydowana większość moich znajomych gra od teraz i prócz dziewczyny z którą kupuję w poniedziałek gry w Empiku (chociaż w sumie nie wiem czy nie zamówimy klucza online, bo skoro w pudełku i tak nic nie ma...) to chyba tylko jeden kolega rozpoczyna razem ze mną. Szkoda w sumie, ale dosłownie na dniach kupuję nowy sprzęt, więc nie miałem możliwości grać wcześniej, pomimo tego że kasa na grę odłożona była już dawno ; )

edit: wiki nie działa, nie mam jak studiować gry <>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz że nie będziesz miał z kim w poniedziałek grać to raczej wątpię, wiele osób kupiło preordery w empiku/gram/keye i oni zaczną w poniedziałek grę więc o wiarę się nie martw. :D

Zresztą sam zaczynam w poniedziałek. :P Wie ktoś o której ruszy 1 dniowy hedstart?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę przejmowałem, że na Gram.pl dają tylko jednodniowy headstart :D. Teraz w sumie uświadomiłem sobie, że przez pierwsze dni gra pewnie będzie ostro łatana pod względem stabilności serwerów. Jak to we wszystkich MMO! W sumie nawet nie nastawiam się na poniedziałek. Myślę, że zagram jakoś w tym tygodniu (jeśli rozumiecie o co chodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam w poniedziałek i mam nadzieję, że: a) jednak pliki mam kompletne, skoro ktoś pisał że gra jest w jednym dużym, a crash.dmp mam bo rodziciel-geniusz mimo mojej prośby wyłączył neta na noc, ale to powinno się było z automatu naprawić b) da radę wbić mimo szturmu na serwery (chociaż i tak najbardziej przewalone mają ci, którzy headstartu w ogóle nie mają ... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś grałem niespiesznie przez 3 godziny, raz mnie wywaliło, dwa razy nie chciało zalogować, i tyle - tak że start oceniam jako pozytywny. Zaraz loguję się znowu, dam znać jak poszło.

EDIT: Jak złoto. Login bez problemu, kleint stabilny przez trzy godziny non stop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam to samo, zdecydowana większość moich znajomych gra od teraz i prócz dziewczyny z którą kupuję w poniedziałek gry w Empiku (chociaż w sumie nie wiem czy nie zamówimy klucza online, bo skoro w pudełku i tak nic nie ma...) to chyba tylko jeden kolega rozpoczyna razem ze mną. Szkoda w sumie, ale dosłownie na dniach kupuję nowy sprzęt, więc nie miałem możliwości grać wcześniej, pomimo tego że kasa na grę odłożona była już dawno ; )

edit: wiki nie działa, nie mam jak studiować gry <>

Jak to w pudełku nic niema !? Niema płyty z grą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...