Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

Ja sobie athlona II x4 640 3.00Ghz podkręciłem, do 3.30Ghz i zyskałem w grze, ponad 15 fps, i mam teraz na najwyższych ponad 50 fps. Naturalnie przesmarowałem od nowa procka, by lepiej odprowadzać ciepło przez radiator. Temperatura mi podniosła się o jedyne, 5-6 stopni. Zawsze można podkręcić kompa, żeby zyskać dodatkowe fps, nie tylko w gw2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nowe eventowe questy do Guild Wars 1! I co ciekawsze: 1 Tormented weapon za ich wykonanie, a jak gracze oryginału wiedzą to oznacza darmowy punkt do HoMa, jeśli ktoś jeszcze tego rodzaju broni nie miał. Questy polegają na zwiedzaniu najciekawszych miejsc w całym świecie Tyrii, więc nic tylko zarzucić Fear Not This Night i wyruszyć w tą piękną podróż, tuż przed premierą 2 części. Dzięki ANet.

I drugie info: kolejne itemy dla cash shopa dwójeczki ujawnione. Jest obiecywany upgrade do edycji Deluxe Digital w cenie 2000 gemów...czyli tak +/- 25 ojro. Teoretycznie można zbierać in-game gemy, ale i tak bym wolał wydać na nowe skiny armorów, które działają na zasadzie homowych. W tym o nazwie Primeval i dość znajomym wyglądzie. Sam nie mam nic przeciwko, bo więcej opcji customizacji wyglądu, a na samą rozgrywkę ciągle nie ma wpływu. No i ten element nostalgiczny dla niektórych się pojawia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie info: kolejne itemy dla cash shopa dwójeczki ujawnione. Jest obiecywany upgrade do edycji Deluxe Digital w cenie 2000 gemów...czyli tak +/- 25 ojro. Teoretycznie można zbierać in-game gemy, ale i tak bym wolał wydać na nowe skiny armorów,

Heh, proszę bardzo - mam wrażenie, że tylko ANet jest w stanie wpakować taką rzecz do sklepu w samej grze i to jeszcze za coś co można zebrać nie wydając na to żadnej dodatkowej złotówki :D Pytaniem pozostaje ile człowiek musiał by ciułać niczym chłop na budowie, żeby dobić do upragnionej liczby dwóch tysięcy gemów i tutaj pozostaje mi się zapytać osoby obeznane z produkcją oraz uczestniczące w beta testach - jak można wyrwać wspomnianą 'walutę' a właściwie na nią zapracować? ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można wyrwać wspomnianą 'walutę' a właściwie na nią zapracować? ^_^

Trochę to obocznie sformułowałem: zarabiać kasę in-game, a później wymieniać w domu aukcyjnym. Do wymiany obustronnej gem/coins jest oddzielna i wygodna zakładka - wpisuje się kwotę danej waluty i od razu jest wystawiony średni kurs (w przypadku braku sprzedających, gra chyba sama dorzuci towar). A co do tego kursu, to kwestia ekonomii, wyjdzie w praniu. W becie było znośnie, kilka heartów wystarczyło na kupno takich pierdołek jak okularki, czy zestaw losowych farbek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4nch3z

Jeżeli zatrzymałeś pobieranie (tj. po prostu wyłączyłeś launcher), to nic się nie stało. Pliki, które pobrałeś, masz już na komputerze. Procenty są liczone od ilości plików jeszcze nie pobranych. Nie wiem czy mnie rozumiesz, więc podam na przykładzie (liczby wymyślone): Gra ma 2 GB. Ściągnąłeś 1 GB (50%) i wyłączyłeś. Teraz, gdy uruchamiasz ponownie launcher, to ten 1GB stanowi 100%. Mam nadzieję, że to rozwiązuje problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że wprowadzają skiny zbroi i (pewnie) broni. To ostatecznie potwierdza, że w sklepiku nie będzie normalnych przedmiotów ze statystykami, które byłyby overpowered :P Sam będę używał podstawowego skina z Hall of Monuments, ale zapewne - znając życie - kiedyś on się znudzi ;P

Rany, jeszcze tylko 6 dni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe questy w GW1 są świetne. Zobaczyłem przepiękne miejscówki, których wcześniej nie widziałem. Pod względem miejsc, które odwiedzamy seria GW rządzi wśród MMO. Dodatkowo te symboliczne nagrody za pierwsze zadanie - 2,005 szt. zł (premiera pierwszego GW) 20,012 expa (premiera dwójki).

Już nie mogę się doczekać 27 sierpnia! oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie: mam klienta z wszystkich Beta weekendów, 16 GB, i teraz: sam się zaktualizuje do pełnej wersji przed premierą, czy usunąć go i sciągnąć jeszcze raz całość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Te procenty są faktycznie mylące. Jedynym dość jasnym obrazem są pliki pozostałe do pobrania. Ilość GB, które pobrałeś możesz też sprawdzić w swoim folderze z grą.

Znalazłem w internecie ciekawe zestawienie kart graficznych do detali i rozdzielczości w GW2. Nie wiem natomiast jaka jest ilość FPS, która decyduje o ustawieniach. Sam na moim GT9500 grałem na średnio-niskich (z przewagą średnich) w 1920x1080 z lekkimi spadkami w dość dziwnych lokacjach (kreator postaci oraz blisko początkowego "spawnu" ludzi). Niemniej jeśli kogoś to zainteresuje to proszę: https://docs.google....d=0&output=html

Podchodziłbym do tego jednak z pewnym dystansem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lud na stronie Empiku się burzy, że kody rabatowe nie dochodzą na maila po zakupie pre-ordera. Robi się powoli małe onetowe piekiełko z flamem na empik i obsługę techniczną; co ciekawe, nie wszyscy mają problemy, a podobno (podobno, bo mi kod przyszedł z pełną kulturą w terminie) rozmowa telefoniczna z Obsługą Klienta załatwia sprawę. I wiadomość z drugiej ręki, wyczytana tamże - mimo podniesienia przez empik ceny GW2 z 169,99 do 179,99, preorder zakupiony przed podwyżką podobno dalej daje rabat do 153 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, gdy zamówiłem grę przed podwyżką? Będę musiał zapłacić te 180 zł, czy dalej 170? W sumie to tam żadna różnica, ale, gdyby tyle kosztowało an początku to na pewno nie zamówiłbym GW w empiku, tylko na jakimś GOL-u czy coś, za dużo razy się już na nich przejechałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sam zamówiłem w empiku jeszcze przed zmianą ceny i do tej pory kilkukrotnie sprawdzałem swój profil, żeby się upewnić iż w zamówieniu jak by stoi cena 169,99zł a nie za dziesięć złotych więcej i będę bardzo niemile zaskoczony jeśli przy kasie zawołają mi podwyższoną cenę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gildia FA nie byłaby raczej hardkorowa, prawda? Więc to nie jest duży problem, bo nie trzeba tu super organizacji i rozpisywania grafiku i harmonogramów. Nawet nie trzeba żadnej hierarchii ustalać. Tylko na starcie gry ktoś założy gildię (chyba 10 srebra się płaci) i już. Potem na bieżąco się będziecie dogadywać.

Tylko rozmawiajcie o tym raczej w dziale Gramy w Sieci, bo tu się za duży spam zrobi i lekki offtop tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba by się z taką rozmową tam przenieść, tylko dobrze byłoby serwer wybrać gdzie by takowa miała być.

@FiglozofS Aktualnie folder waży 15GB z groszami. Jak czytałem jest ok zresztą po odpaleniu downloadera pokazuje mi 100%

Co do empiku pracowałem chwilę w ochronie w empiku, szczerze książki tam kupię gry na steam również jak chcę promocje to zwracam się do znajomego który tam pracuje. Ale nigdy nie wiadomo czy towar który kupujesz nie jest używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem już temat o GW2 w GwS więc rozmowy o forumowej gildii można tam przenieść.

Btw. Zauważyliście, że jakoś mało było informacji o GW2 w ciągu ostatnich dni ? Czyżby Arena była tak skupiona by dobrze wystartować ? W końcu wielu " Pogromców WoWa " rozpoczęło upadek od słabego startu ;). Nie chciałbym być w skórze chłopaków i dziewczyn z Areny przez te kilka dni :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW2 nie będzie pogromcą WoWa, bo mimo wszystko to inne MMO, a poza tym ANet nie stawia sobie nawet takiego celu :P Kto miał kupić grę, ten już się zainteresował - materiałów z testów była masa. No i gry MMO nigdy nie mają takich kampanii marketingowych jak zwykłe gry.

Aha - od 21:00 stress test do 1:00. Mam nadzieję, że poprawili problem z freezowaniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up CoD to inna gra od Bf3, ale obie są FPS'ami nastawionymi na multi więc chcąc nie chcąc muszą rywalizować o klienta bo część ludzi może stać tylko na jedną grę tego samego gatunku. To samo tyczy się Mmo bo te 180pln mimo, że jest to bardzo dobra cena, to dla niektórych kupno GW2 i stałe opłacanie abonamentu WoWa to spory wydatekl.

A co do tego, że GW2 to nie pogromca WoWa. GW2 ma być podobno innym MMO ( tak mówią twórcy ). Więc jeśli ma być innym MMO to nie może być pogromcą WoWa, bo ten tytuł ma co drugie MMO. Jak być innym MMO to po całości :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...