Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@up

5,000 keys will be given to Premium members and 20,000 keys will be given to General members in NA.

5,000 keys will be given to Premium members and 20,000 keys will be given to General members in EU.

Claim your key now; they won't last long.

@omega48 - Kolejny (i ostatni) beta weekend zacznie się 20 lipca.

Ha! Właśnie potwierdzono, że w tym teście w końcu dostaniemy Asury i Sylvari! Jaram się, bardzo miło będzie poznawać zupełnie nowy content. Oczywiście Asur nie tknę, zostawiam sobie na premierę, ale Sylvari? Ile tylko się da :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://register.guildwars2.com/

Wklep kod, powinno zadziałać.

Ja sobie przed chwilą połaziłem trochę po świecie Guild Wars. Przy okazji przypomniałem sobie, że Asury polubiłem za ich charakterek... Ale jednak wbijać wielu punktów po prostu mi się nie chce w Hall of Monuments, nigdy nie byłem grindziarzem. Ważne, że będę miał podstawową zbroję w nagrodę i mi wystarczy ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Ja dobiłem do 35, dalej już nie dam rady, bo to już polega na tym żeby 20 razy przechodzić jedną misję, albo teren, żeby dostać jakiegoś titla(nm, hm, po skilla od bossa, vanq, karto), albo milion razy UW,FOW,DOA żeby coś zarobić konkretnego, to już nie dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędziłem 2k godzin w gw1 więc w gw2 też liczę na tyle. Tym bardziej że samym edytorem postaci można zabawić się z parę godzin. Oglądałem rocka i roja. I widzę że to jedyne mmo na rynku w którym nie trzeba czytać 100 linijek tekstu żeby wiedzieć dlaczego farmer chce żebyśmy zabili wilki. A jak będzie polonizacja to dopiero będzie madness.

Ponoć blacktide będzie umownie polskim servem tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak, dlatego mnie pewnie tam nie będzie ;p Niestety, takie serwery przyciągają mnóstwo najmłodszych, z których część to niezłe trolle... Takie mam doświadczenia z innych MMO, w których też zawsze był jeden "polski" serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem też się obawiam tego. Ale w sumie mam nadzieję spotkać znajomych. no i w sumie lepiej się gra z kim się można super bezproblemowo porozumieć.

Po ang też bez problemu, no ale wolę po polsku.

Tylko też jest fakt że cena 200zł jest no nie mała. Więc może rodzice stwierdzą że 200zł na gre to za dużo. A do czasu jak stanieje to może wyjdzie że są 2 pl servy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zaimportował sobie osiągnięcia z pierwszego Guild Wars tylko mam problem bo nie pamiętam hasła do mojego emaila (już wieki się tam nie logowałem), za to emaila i hasło do gry już pamiętam. Mam nadzieję, że nie będzie większych profitów z importu bo będę potem żałował, że gdzieś sobie nie zapisałem czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[media=]

przewińcie do 1 godz. Choćby dlatego warto zagrać w gw2

pewnie większość oglądała. Ale ja dopiero dziś "odkryłem" ten filmik.

@edit

o jaka fajna rzecz można filmik na cda oglądać wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten element zręcznościowy. Zastanawiam się tylko jak to będzie z poruszaniem się. Z tego co widzę, to postać zachowuje się dosyć podobnie jak w jedynce, co oznacza, że gra będzie dosyć dynamiczna, ale nie aż tak jak w WoWie (wybaczcie porównanie, ale jeżeli chodzi o poruszanie się postacią to WoW nie ma sobie równych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świecie są porozsiewane właśnie takie "jumping puzzles", większość nie jest nawet oznaczona na mapie, po prostu widzisz coś, gdzie można wskoczyć - próbujesz, a tam boss i skarb ;P Będzie też sporo mini-dungeonów, czyli (jak nazwa wskazuje) mniej wymagających podziemi, w których będzie mniej walki, a więcej zagadek i elementów platformowych. Ogólnie GW2 będzie cudowne dla kochających eksplorację.

A co do filmiku - ja omijam wszystko, co z Asurami związane, bo już grając w grę po premierze chcę wszystko odkryć samodzielnie :] Ale faktycznie, ten konkretny jumping puzzle... Po prostu powala. Specjalna oddzielna lokacja, asurańskie budowle w powietrzu tylko dla tego elementu rozgrywki... Niesamowite to jest.

Jeszcze a propos ceny - 200 złotych to nie dużo jak za MMO. Zauważ, Nixe, że praktycznie każda nowa gra z tego gatunku kosztuje tyle samo (około 180 złotych). A GW2 nie ma abonamentu ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja większość takich właśnie dzieci spotykałem w "f2p" mmo. [ taa free ciekawe gdzie, pewnie w tym miliardzie MIKRO płatności]

Ja też tylko oglądam filmiki z lokacji startowych bo nie chce sobie psuć gry. Ale trzeba oglądnąć, szczególnie że dostępu do bety nie mam. No i też żeby wam nie psuć napisałem przeskoczcie do 1 godz. Bo wcześniej o asurach jest. Ale żadnych większych spoilerów. Duży startowy boss i fajna mini gierka. coś jak polymock z 1 tylko duuuuuuuuuuużo prostsze.

Tak tak, w gw1 szczególnie eotn kochałem zwiedzać. Pamiętam jak chyba na zamarzniętym jeziorze skręciłem w prawo zszedłem do jakiegoś rowu ( btwbardzo ładna lokacja z kapliczką) a tam jakiś boss. Pomyślałem "ognia!!!" Podszedłem... a tu znikąd cała armia "zjaw" (nazw nie pamiętam bo dawno nie grałem, może vettiny?) Muzyka od razu super epicka się stała i chyba 20 min bitwa... bo wszyscy hero buidy do biegania mieli.

Więc skoro coś takiego widnieje na sztandarze gw2 to ja chyba stracę gałki oczne od widoków. I tego również Wam życzę :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW2 nie jest free-to-play i nigdy nie będzie. Będzie działać tak jak jedynka, czyli - kupujemy grę, ale nie płacimy abonamentu. Mikropłatności - oczywiście, że będą, ale bardzo "fair" i nie wpływające na balans. Nie wydając grosza w sklepiku nie będziemy nigdy gorsi w PvP itp. Co najwyżej nasz kolega zdobędzie szybciej maksymalny level, bo kupi sobie boost XP, ale... co z tego, skoro w grze istnieje downscaling, nie ma PvP w otwartym świecie, a w samym PvP wszyscy i tak mają ten sam level? Arena Net świetnie przemyślała te mechanizmy, które niwelują przewagę graczy, którzy wydadzą kasę w sklepiku :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Wiem o gw2 dużo. W sumie każdy news czytałem na każdym fan site. Mi chodzi o to że obawiasz się najmłodszych. A najczęściej to grają oni w f2p mmo. A nie takie płatne jak np gw wow czy tera. Chociaż w wowa można na pirackich servach grać. Ale to inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę... To znaczy, jasne, może nie grają tam miliony 11-latków, ale WoW ma abonament, a na Burning Legion roi się od irytującej młodzieży (spam na czacie z pytaniami "Kto PL", bluzgi i ogólnie raczej mało kultury :f). Więc fundusze nie zawsze są wyznacznikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoWa wbrew pozorom bardzo dużo młodych gra, bo teraz można kupić bardzo tanio WoWa i opłacać abonament za pomocą RAFa. Zresztą na serwerze Burning Legion zawsze dużo dzieciarni z Polski siedziało, a na innych serwerach też jest dużo młodych graczy, tylko z innych krajów, ale ich zachowania bywają podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do eksploracji i mobilności postaci - jeśli prawdą okaże się możliwość skakania i krycia się na dachach, to wreszcie będzie można zagrać klimatycznie jakimś zabójcą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie można złożyć zamówienie na normalny pre-order i już swój egzemplarz za 170zł zaklepałem sobie w empiku :D Jak za spodziewaną jakość gry oraz to na ile może mi starczyć - i gdzie nie będzie problemu z end game'm - uważam, że to sprawiedliwa cena zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę brak abonamentu. Nic tylko brać i grać, skontroluję sobie jednak status serwerów, bo jednej strony miło by było pograć ze znajomymi, z drugiej niesławny status polskiej społeczności pcha mnie bardziej na angielskie serwery =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...