Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja mam inny problem jestem na druej wyspie z japonczykami (1 jest jak sie pokonuje kolesia i ten ucieka do braciszka a druga jak muszis pokonac jego braciszka ) i problem w tym ze mam 500ludzi w tym 270meszczyzn ale niemoge zrobic domow ani zolniezy ani niczego bo niemam Ore niewiem jak to sie nazywa o polsku mi sie wydaje ze to jest mineral albo cos w tym rodzaju i niemoge nic zrobic!!a samym zwierzakem niemoge ich pokonac bo koles ma powyzej 500 zolniezy:/Prosze pomozcie czy do tej gry sa jakies trainery albo cheaty.Gre mam po angielsku i mam poczatkowa versje prosze o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trohe temat i zapytam o blaka i whita 1 a dokładniej o sposub jak zdjąć klątwę z wioski w misji w kturej wracamy do naszej pierwszej wyspy na kturej był samouczek obecnie nękanej przeż Oziris bodajże.

Prubowałem podpierać osuwające się totemy kamieniami, prubowałem też szybko bodnieść 2 totemy na raz ale też nic.

proszę o pomoc i szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam inny problem a mianowicie chodzi mi o to żebyście podali mi kombinacje do tych dzwonów w 4misji(krainie) wydaje mi sie że pierwsze to trzeba tak 1dzwon drugidzwon trzeci dzwon a później to już nie mam pojęcia jak to zrobić próbowałem i za każdym razem jest źle może wy znacie na to odp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to już udało mi sie zrobić drugi pierwiastek też już mam ale nie wiem jak zdobyć ostatni wiem że trzeba coś zrobić z tym ogrem ale nie wiem co dokładnie coś tam gada że owce nie pozwalają mu zasnąć ale jak je powywalałem ti i tak to gada co trzeba tam zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...