Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

Rozwiązany: Xfire i brak dźwięku w nagrywanych filmikach

Polecane posty

Witam! Ostatnio zrobiłem kilka filmików Xfire'em (1 z gry Prototype i 2 z gry Prey) Niestety z niewiadomych mi przyczyn w filmikach tych nie ma w ogóle dźwięku! Zarówno w filmikach na moim profilu, jak i na moim dysku, choć włączyłem nagrywanie z dźwiękiem w opcjach nagrywania filmów Xfire. Głośność zarówno w systemie, jak i głośnikach mam na maxa, w playerze na moim profilu Xfire też, wszędzie dźwięk mi działa bez zarzutu, a tu go nie ma! Zresztą sami zobaczcie w moim profilu XF (link w moim profilu na FA w zakładce "O mnie") że filmiki sa nieme. Jak sobie poradzić z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realtek HD Audio Input- To jest moja karta dźwiękowa zintegrowana z płytą główną. Nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. Jak nagrywałem filmiki z gier FRAPS'em, to był dźwięk i wszystko działało jak należy.

Oprócz tego w rozwijanej liście o której mówisz, mam tez do wyboru moją kamerkę internetową(!!) Jako rzekome dodatkowe źródło dźwięku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Input oznacza, że to jest urządzenie wejściowe, mam tą samą kartę i problem z nią.

Są dwa sposoby na to, jeden musi zadziałać.

1. Wchodzisz w Panel sterowania, potem w Dźwięki i urządzenie dźwiękowe (Czy coś w tym stylu, nie wiem). Przejdź do zakładki Audio.

W Nagrywanie dźwięku kliknij na Głośność, kliknij tam Wycisz wszystko / wszystkie.

Zresetuj Xfire i zobacz w ustawieniach, czy zamiast Input pojawia się Output, jeśli tak to Xfire będzie ci już normalnie nagrywało dźwięk wyjściowy.

Drugi sposób:

Robisz to samo co wyżej, tylko przechodząc do ustawień głośności nie wcyiszasz.

Klikasz Opcje na górze, a następnie naciskasz na Właściwości.

Zaznacz wszystkie opcje (Stereo Mix też), potem w Głośności wycisz wszystko oprócz tego Stereo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz działa wreszcie, dzięki wielkie :) Co prawda dźwięk jest w raczej dosyć słabej jakości, o czym możesz się przekonać sam oglądając filmik pt: "test dźwięku" w moim profilu Xfire, ale ważne, że w ogóle działa :) A właśnie da się jakoś zwiększyć jego jakość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...