Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziebaadrian

Biegacz Budowniczy vs. Biegacz Magazynier

Biegacz Budowniczy vs. Biegacz Magazynier  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. wersja 1.5 z lepszą grafiką

    • Ależ oczywiście!
      0
    • W sumie, czemu nie?
      1
    • Wali mnie to ...
      0
    • Czy ja wiem?
      0
    • Nigdy w życiu!
      0
    • Lubię placki.
      1


Polecane posty

Wstępu słów kilka.

Panie, oraz panowie. Jako, że przypadł mi zaszczyt reprezentowania grupy "Cornporation" chciałbym przedstawić pierwszą grę, która wyszła spod naszych skrzydeł, by ujrzeć światło dzienne. Mając na uwadze, że jest to pierwsza gra, która została ukończona (w dwa dni) mam prośbę, abyście podeszli do niej z lekką dozą wyrozumienia.

Ale o co chodzi?

Biegacz Budowniczy vs. Biegacz magazynier to gra, w którą oczywiście można grać samemu, ale nie dostarcza to takich wrażeń jak granie przy jednym komputerze wspólnie ze znajomymi. Zasady gry są proste. Gracz wybiera, czy chce biec budowniczym, czy magazynierem. Należy biec przed siebie, unikając przeszkód i zdobywając punkty. Prawda, że proste? A ile niesie to ze sobą radości! Tego jednak musicie dowiedzieć się już sami.

No dobra, ale co dalej?

Jak to co? Ściągacie grę:

Biegacz Budowniczy vs. Biegacz Magazynier

I cieszycie się dobrą zabawą.

Czekaj ... ja już gdzieś to widziałem ...

A tam! Bzdury opowiadasz! Biegacz Budowniczy jest tylko jeden i tylko od Cornporation.

Aha! Zapomniałbym.

Wszelkie obiekcje, sugestie, uwagi kierujcie do mnie, a postaramy się tym zająć. Znalazłeś jakiś błąd? Pisz tym bardziej!

Co do grafiki, to jeśli spodoba wam się sama gra, możemy wypuścić wersję 1.5 z dopracowanymi modelami i grafikami.

Dziękujemy za uwagę i życzymy miłego grania.

Cornporation.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 nielegalnych mp3 w jednej prostej grze - niezły wynik.

Sterowanie całkiem wygodne. Grafika zdecydowanie do wymiany. Paint to bardzo sympatyczne narzędzie, ale jeżeli ma się pojęcie o pixel art - rysownik tutaj niespecjalnie je miał, jako że postać gracz(a/y) stylistycznie zdecydowanie odbiega od reszty grafiki. Miejsce gdzie nakładają się ruchome elementy tła wygląda bardzo źle, zielona ruszająca się masa pikseli.

Co by się przydało:

- usunąć nielegalne mp3 i wstawić coś na licencji Creative Commons

- narysować od nowa grafikę

- dać do wyboru więcej "modeli" graczy

- dodać możliwość sterowania przy pomocy pada

- zdecydowanie poszerzyć pole gry w trybie dla dwóch graczy

Mam nadzieję, że pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...