Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

Możesz mieć do 9 planet. Ale i tak radzę się trzymać ośmiu planet. Jedna może się przydać, kiedy będziesz musiał wykonywać szybkie ataki na przecoiwnika, który znajduje się o kilka układów dalej. Wtedy po prostu próbujesz kolonizować planetkę zaraz obok wroga :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Kazde Uni jest oddzielne samo w sobie, wiec limitow nie ma (przynajmniej nie bylo gdy gralem). Zreszta - komu by sie chcialo grac na tylu kontach naraz ? :) Poczatki sa leniwe, ale pozniej to akcja non stop ;) Ograniczenia sa jeno w ilosciach kont na jednym Uni - do jednego :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

siemka nie chcialo mi sie czytac calego forum gra ktos na u36 moj nick to EvIL a soj R_D (rasta dragons) moze jakas fuzja przezylem ich kilka sojusz jest w rosypce i chcialbym to naprawic... bylismy w top70 ale kilku lepszych mialo farme i poodchodzili i slabsi poodchodzili tez chyba ze strachy ze stracili plecy... brak slow ale w kupie siła a kupy nikt nie ruszy wiec piszcie www.rdu36.fora.pl lub PW na ogam pzdr all ogamowicze :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie wiem czemu, ale jakos ta gra mi sie nie spodobala gralem chwile i nie przypada mi do gustu, ale widze ze ma wielu fanow... :D

Moze dac jej(tej grze) druga szanse?? :D

KONIECZNIE daj jej drugą szansę! Gra jest cudna i wciąga jak kosmiczny odkurzacz. Niedawno zacząłem grać i teraz nie mogę się oderwać. Zapraszam na unię 53.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...