Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

ej siemka wszytskim widze ze jest forum na ogame

ja gram na 5uni i zjechal mnie koles z SHEN dwoch kolesi lecialo na mnie 40tysiecy Owu pomozecie wyslijcie mi surowce na 5uni na polozenie 1:196:4 PLISKA MOZE KTOS MI WYSLALC

POZDRO!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Uni 31

Nick: Hunter

Sojusz: CPD (6 miejsce)

Punkty: 151135 (Miejsce 535 z 7507)

Od listopada zjechany tylko raz przez pana z top 48, kiedy nie miałem neta przez całą noc :( W innym wypadku nie miałby szans :P Za dobrze się pilnuje 8) Aha... jak ktoś tu jest z uni 31 to niech da znać, bo nie mam siły czytać tyle stron :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu Railiemu to już się odechciewa w to grać, bo go ciągle jedzie gościu z pierwszego sojuszu :D A o to postarali się koledzy ode mnie ze szkoły. hehe

Słuchaj. Nie masz o czym pisać? To nie pisz. Lekkie upomnienie, ale za następne statsiarskie popisy będzie coś mniej przyjemnego. - Chimaira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w świecie ogame!Z tąd trudno jest odejść , gra ciągnie nie samowicie bo każdy chce być na szczycie , bo wiedzą ze bendą najlepsi jest taka piosenka fajna tylko ze juz cała nie pamiętam!:D

Mósiż tak pisadź? I bez sęsu? I z buendami? I statsidź? - Chimaira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasni po 35 dniach konto jest kasowane gdy jest nieaktywne. Co w przypadku gdy ja podczas urlopu wchodze na konto. Wtedy nie mozna go uznac za nieaktywne bo sie logowalem, czy wiec moge ciagnac ten urlop w nieskonczonosc czy mi kiedys konto zdejma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: antico

planeta: Arrakis

położenie: 4.199.4

punkty: 3242 (Miejsce 4993) [taki ze mnie ub3r g4m3r0z ;P]

sojusz: Wilki (Miejsce 96)

grałem juz jakis rok temu na UNI 25, jednak wtedy moja kariera skonczyła sie dość szybko, teraz znajomi mnie namówili do powrotu, wciągneli do sojuszu i zacząłem znowu sie rozkręcać (a może wkręcać ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów CDA i OGame.

Gram na uni 11 w sojuszu MONOLITH (2 miejsce na uni), aktualnie zajmuje 37 pozycję.

Do sojuszu zapraszam graczy, którym naprawdę zależy na dłuższej, sukcesywnej grze i zrównoważonych psychicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja rzuciłem ogame w pierony :D

Znudziło mi sie . :D Odszedłem mając w statach miejsce 300 po 4 miechach grania na 25 .

I bardzo dobrze, witamy z powrotem pośród żywych! :D Teraz się pewnie na coś innego przerzucisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmm a zaczął ktos z was grać na uni 44? Bo ja tak :wink:

Gdyby ktoś chciał mnie poszukać to moj nick to Kyl0 (zero na koncu). Chetnie nawiazal bym z kims blizsza wspolprace, bo jak na razie mam na tym uni tylko 1 zaufanego znajomego, a zawszera sie raźniej jak jets ich więcej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge zapytac jaki to ma sens? :]

ja wprawdzie zaczynalem na 27 jak powstala 33 i doszedlem do top 1000... ale tutaj chyba za duzy odstep.. no nie wiem... w kazdym razie ja nie lubie byc mala mroweczka bez wiekszej szansy na dogonienie reszty

daj znac jak Ci tam idzie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...