Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

Gra ktoś na Uni 35? Jezeli tak i przy okazji szuka sojuszu to zapraszam do B0S(posrodku jest zero - pamietajcie!). Nazwa pełna - Brootherhood of Steel. Narazie mamy 4 członków, ale czekamy na nowych. Przyjmujemy bez limitu punktowego. Od zera do oporu :P. Najlepszy gracz w tym sojuszu ma 3100 pkt (to ja i dwóch moich znajomych :P).

Chciałbym poruszyć pewien temat o ogame'ie. Czy nie uważacie, że powstawanie nowych uni jest troche bez sensu? Przecież i tak starczy na innych miejsca dla wszystkich chetnych, a jeżeli byłoby naprwadę duże przeludnienie to wtedy nalezałoby dopiero załozyć nowe uni. Moim zdaniem za częstwo zostają otwierane nowe uni. A co Wy na ten temat sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie masz racji . Gdy ktoś chce zacząć zabawe z ogame to rzucenie go od razu na uni 1 ; raczej by go zniechęciło . Tak więc dobrze że powstają nowe uni bo nowi mogą sobie spokojnie zacząć . Nie otwieranie nowych uni było by tylko korzystne dla starych graczy , przybyło by farm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nowe uni są otwierane tak szybko, bo poniewaz tak jak powiedział wolf> są nowi gracze, którzy chcą się wbić w czołówke.

Jest też inny powód. Nie wiecie jaki? A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :D. Niemieckie GF zbija fortune na komandorach. Także bardzo dużo graczy mówi sobie "Na tym uni mi wyjdzie, tu już mnie nikt nie zezłomuje, rozbuduje się szybko, bo kupie sobie komandora" I potem się okazuje, że konto zostaje opuszczone po 1tyg. grania, ale komandor został wykupiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zgadzam się, że powstawanie nowych uni jest dobre dla graczy, którzy chca się wbić w samą czołówkę, ale jezeli ktoś chce dotrzeć wysoko w statystykach to niech idzie do uni, które powstały dość niedawno, bo dogonić innych graczy da się przy odrobinie chęci. A nowe uni powinny powstawać co pół roku w mojej opinii.

Czy ktoś gra na uni 35? Zapraszam do sojuszu B0S lub Brootherhood of Steel. Narazie jest nas czterch i czekamy na więcej członków. Przyłączajcie się :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co FAFAL pierwsze słysze żeby miało powstac nowe uni. Przeciez dopiero co wczoraj powstała 39. Być może ty chcesz już sobie zarezerwować ekipe do nowego uni :-k Jak coś to ja moge byc chętny. Wydaje mi się, że minie z miesiąc lub więcej zanim otworzą nowe uni.

Szkoda, że nikt nie gra na uni 35 i nikt nie dołączy do mojego sojusu, w którym jestem. Szkoda :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

No to juz w miare ladnie Wam idzie... Mi tyle ludzi do sukcesu wystarczylo

uni z tego co policzylem to powstaje raz na miesac wiec jak mnie przekonacie to moze zaczne grac ( a warto - na 30 uni juz prawie jestem w top 300)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuks tez gram na uni30 poki co 2000 miejsce i 6 gala. Co do uni40 to sie moge podlaczyc, gralem na uni37 z kumplami z klasy ale jakos mi sie odechcialo. Tylko ze jak robicie jakis sojusz to w miare mocny trzeba, jak sie gra na uni od sdamego poczatku to z TOP 1000 nie powinno byc wiekszych problemow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego nikt nie gra na uni 26? :cry: To bardzo dobre uni na ktorym wiele się dzieje, gra się na wysokim poziomie, ale farm też nie brakuje... co chwilę padają jakeś rekordy no i mamy Mikhaila :twisted: , ostatnio wykręcił ponad 1900% a nie tylko on coś potrafi...

Jakby ktoś się jednak zdecydował, to moj nick tak jak tutaj, sojusz SPOWN.

Co do nowych uni i złomu z obrony, to jeśli obrona dalej się odbudowuje, to nie jest zły pomysł, skończą się bunkry, i nie tylko top10 będzie mogło bez większych strat coś takiego zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz w miare ladnie Wam idzie... Mi tyle ludzi do sukcesu wystarczylo

uni z tego co policzylem to powstaje raz na miesac wiec jak mnie przekonacie to moze zaczne grac ( a warto - na 30 uni juz prawie jestem w top 300)

^^ nie rob z siebie jakiegoś super-pro :P jak zaczniesz grac to zaczniesz - jak nie to nie... u30 jest nowym uni i top300 nic na nim nie znaczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale jak zbudować stocznię?

I w ogóle na któym uniwersyum nalepiej zaczać, bo ogólnie średnio to czaję i denerwują mnie te wszystkie uniwersumy. NIe można było jednego? (max. 5-10 jak już musiałyby być)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale jak zbudować stocznię?

Wymagania do każdego budynku (i nie tylko) masz w zakładce 'Technika' tam po lewej...

I w ogóle na któym uniwersyum nalepiej zaczać, bo ogólnie średnio to czaję i denerwują mnie te wszystkie uniwersumy. NIe można było jednego? (max. 5-10 jak już musiałyby być)

uniwersa (tak się chyba odmienia :P) to tak jakby serwery, skoro na każdym gra ~10k graczy to sobie policz ile przypadałoby na jedno uni (gdyby było 5-10) :) zaczynaj na ktorym chcesz, chociaż najrozsądniej byłoby na najnowszym (czyli 39.) bo tam rożnica punktowa nie byłaby tak duża jak na innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój nick na UNI 5 - kurson. szukam bratnich dusz. na co stawiacie w ogame? ja rozbudowywuję sobię maksymalnie infrastrukturę i obronę ale statków mamm tyle co kot napłakał.

A ja tez jestem na U5 i nie mam na razie wogóle statków:-ppppp

ale jestem w dobrym sojuszu hehe :lol:

Nie statsuj. Proszę. To samo dotyczy reszty. - Chimaira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

po pierwsze wcale z siebie pro nie robie tylko mowie ze jak mi sie zacznie dobrze wiesc to szczesliwy soj w ktorym jestem

a flote to ja radzie robic dopiero po przekroczeniu minumim 100k pkt ( ja tak robie i niezle mi sie wiedzie na 30 uni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flotę można zacząć robić mając 1k pkt, 100k albo 200k, nie ma znaczenia...jeśli od samego początku nie jest się w top1000 to jednak radzę zrobić sobie spory bunkier, w drugiej kolejności BARDZO rozbudować eko (22 metal/20 kryształ na koloniach to minimum) i dopiero wtedy zabrać się za flotę. W ten sposob nie obudzimy się z ręką w nocniku kiedy jakiś typ z top50 postanowi sobie wlecieć na naszą flotę :)

Maniuks: co rozumiesz przez "dobrze wieść" ^^ przecież powodzenie w ogame nie zależy od szczęścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

wiesc....

wiadomo ze nie od szczescia tylko od czasu i strategi

wiesc czyli ze dobrze mi idzie (top 330 chyba mozna tak nazwac), choc ostatnio ciutko spadlem - zle wyliczony atak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...