Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

Hehe, a wczoraj po 16:00 nie było podliczenia punktów :| To chyba pierwszy taki przypadek w historii polskiego Ogame :)

Hmmm nic mi o tym nie wiadomo :roll: Na jakiej podstawie stwierdzasz że nie było doliczenia? Może Tobie po prostu punktów nie dodało bo nic nie zbudowałeś? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie co do terraformeru. Postanowiłem, że sobie uzbieram wszystko co jest potrzebne na terraformer, bo w sumie za jakiś czas skończą mi się pola a terraformem może chyba dawać kolejne pola. Moje pytanie brzmi: Czy jak wybuduję ten budynek to bedę miał nielimitowaną ilość pól do zabudowy czy dostanę pewnoą ilość pól? Jak dokładnie działa terraformer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytwarza on 5 pól wiecej na poziom na danej planecie. Poniewaz sam zuzywa 1 pole, to tak naprawde zostaja 4 na inne budynki.

Więc jeżeli chcesz robić coś większego to sobie odpuść, bo i tak rozbudowa na wyższe poziomy jest bardzo droga :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisujcie się do sojuszu MOHER. Prowadzimy wojnę z eSHADOWS

Moher to nie tylko nakrycie głowy,

Lecz takze sojusz wrecz niestandardowy.

Który zrzesza ludzi co w Ogame pykają,

Bo juz na tym punkcie ***** we łbie maja.

Wiekszosc z nich godzin 20 na dobe by grała,

Im juz chyba, *****, wszystkim ******!

Pokonamy wszystkich !

*****, ******, feministki!

I niech o. rydzyk nas do boju prowadzi,

Z jego pomocą MOHER każdy sojusz zgładzi! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batek fajny opis sojuszu ;)

Ja gram na 25 uni w 3 galaktyce gdyby ktoś potrzebowal pomocy może się śmiało do mnie zwracać :P

super :D które masz miejsce i jaki nick. Też tu mam konto nawet dobże rozbudowane :D Hehe a propo konta muszę sprawdzić co tam się dzieje.Daj swoje namiary to może będzsiemy wspólpracować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej też jestem w U25, podajcie jakie macie nicki to można będzie się na temat ogame wygodniej komunikować przez pocztę w tej grze. bo naprzykład nie ciągnie mnie żeby tu zaraz zaspamować temat jakimiś bzdurnymi pytaniami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris ma na Ogame 10 pierwszych miejsc na kazdym Uni. Administratorzy i tak nie daja mu bana - boja sie kopniaka z półobrotu.

:)

>>Ale Ty nie jesteś Chuckiem i Tobie mogę wystawić bana... więc uważaj, by nie śmiecić. Upomnienie, drugiego nie będzie - od razu wcisnę zółty guzik... /k0n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Chuck Norrisa to taki wlasnie mam nick na uni30. Pkt jak na razie 25k, ale stale rosnie. Drugie tyle mi do TOP1500 brakuje jeszcze. Flote mam skromna i niestety tylko male zlomowanka moge jak na razie robic.

Ktos jeszcze pocina na 30? Chyba juz kiedys pytalem...

Jest pewna kwstia ktora mnie nurtuje mianowicie rakiety miedzyplanetarne. Ostatnio jeden gostek i nimi obstrzelal jedna kolonie. Ile taka rakieta moze jednorazowo zniszczyc? Glownie mi chodzi o WR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q chwale Szqółki!!!!!!!!!!!1111 o o o

Swoją drogą ciekawa ekipa tam się zbiera - tymczasowym zarządcą był mój kolega ze szkoły średniej (on mnie w OGame wciągnął), teraz pewien Tajemniczy Moderator Działu o Programach i Sprzęcie 8) , a teraz interista :) "Tu jest jak w domu, chociaż to Ameryka"... wszystkim niezdecydowanym polecam uni25, sojusz SHellsE, szkółka soja HellsEmpire :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...