Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

Gość Hell Shell
http://ogame.pl <-- Dla tych którzy nie grali, szczerze polecam, a tych którzy grają, pytam się-na jakim uni gracie? Jak tam wasze floty? Jakie macie nicki w grze? Mój nick to Shell, gram na uni10. Piszcie tu jak wam idzie w tą grę, zadawajcie pytania itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Blood Raven

Witam.

gram już w ogame od ponad miesiąca i jest bardzo wciągająca.Buduje właśnie 2 poziom magazynu rakiet, a chce mieć 4 na rakiety miedzy planetarne.Musze jeszcze zbudować stocznei orbitalną lvl 7 i bede budował okręty wojenne :D.Moj nick to Crist,gram na uni 7, mam 3486 punktów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nareszcie ktoś założył osobny topic dla ogame'a :) Ja mam 2 konta, na U7 i U15 (odpowiednio Qrczak i Voyteck); ale się nie będę chwalił obroną czy flotą, bo jeszcze ktoś mnie zaatakuje czy coś :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja gram ostatnio też na "szóstce" poza piętnastką, ale powoli mnie zaczynają strasznie wkurzać coponiektóre błędy tej ostatniej :/ szukajki nie ma, buddies nie ma :/ arr

Obi - chętnie, widzę że większość naszej braci siedzi na XV więc to chyba tam będzie :D ale poczekajmy z atakiem na sojusze aż naprawią błędy

i małe pytanko - czy po pojawieniu sie 16 będziecie sie przenosić na to ? wiem że część userów właśnie na to czeka [userów tego fora, a nie ogama]. to można by tam zacząć na samym początku uniwersum taką małą armią i odrazu stworzyć sojusik :D coby nikt nam nie podskakiwał :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i małe pytanko - czy po pojawieniu sie 16 będziecie sie przenosić na to ? wiem że część userów właśnie na to czeka [userów tego fora, a nie ogama]. to można by tam zacząć na samym początku uniwersum taką małą armią i odrazu stworzyć sojusik :D coby nikt nam nie podskakiwał :]

Pomysl o tyle dobry ze wszyscy beda miec rowne szanse, jednak cholernie mi sie nie chce robic wszystkiego od poczatku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem pomysł jest dobry, ale sam sie właśnie zastanawiam jak zacząć żeby nie stracić, bo to co jest w fu... FAQ do najlepszych początków nie należy bo potem trza czekać i czekać na kryształ i deuter, a chodzi mi raczej o to aby wmiare płynnie i szybko zacząć :] szczególnie że skoro ludzie są w stanie zrobić w mniej niż dobę 5-7 pktów zaraz po starcie to trza sie postarać naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakiety to zły pomysł, bo zanim uzbierasz na magazyn lev4 to wszyscy inni beda mieli przeciwrakiety :] więc ja się ograniczyłem tylko do zrobienia tych drugich :) a właśnie, za co właściwie dostaje się punkty?? (bo mam coś koło 2k, a nawet nie wiem za co :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa

czyli teraz większość pujdzie na 16, co? heh akurat zaczynam zabawę z tym, to sie tam podłączę ;) a jak by się nazywał ten sojusz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tam na 15 gram normalnie a przy okazji wchodze w XVI :] dobra jak coś to sojusz powinna chyba założyć osoba która już kiedyś to robiła, ja jak dotąd nawet nie należałem do sojuszu więc sie tego nie podejmę, ale widze że jest sporo osób które już grają sporo.

podstawowym wymogiem chyba będzie ... bycie forumowiczem :] a pozatym to robimy wolną amerykankę tylko z jednym warunkiem -> pomoc potrzebującym, wiadomo wszystkie klęski żywiołowe, napaści innych etc.

co do nazwy i taga to myśle nad FAQ [forum actionum qlan] :?: co wy na to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopa

co do warunków, to jest logiczne, aby one obowiązywały, bo w innym wypadku by nie było sensu sojuszu zakładać, tylko dodać do buddy`s ;)

a jeśli już przy nazwie (BTW, to aluzja do popularnej opowiedzi? ;) ), to koncepcja niezła. jednak trzeba by pomyśleć, bo "qlan" to takie troche cięcie-gięcie. gdyby dać inne słówko na Q ale o tym samym/podobnym znaczeniu, to bylo by całkiem OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hell Shell

Witam. Założyłem na uni16 sojusz SFCDA(Sojusz Forumowiczów CD-Action :) ), nazwa dokładniejsza:Smugglers Team. Zapraszam każdego forumowicza! Razem zgnieciemy Nemesis :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ja samotnie trundie sie na uni 11. No trudno, jesli ten sojusz na 16-tce to cos powazniejszego do chetnie sie dolacze na to uni,doswiadczenia wiele nie mam bo gram cos od miesiaca chyba dopiero. Bylem w jednym sajuzie ale potem tam bylo juz 300 czlonkow i zamiast przyjacielskiej atmosfery mialem totalitaryzm. Jeseli ktos gra na11 niech da znak trza se pomagac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie zgłosił więc konto przepadło :]

gram już tylko na piętnastce i jestem 1660 z 166 pktów :] licze że o północy będę już na liście "statystyki" jako że tuż po 16 będę miał technologię impulsową lvl3 (26pktów) i pare innych rzeczy :] no i wreszcie zbliżam sie do kolonii :D jako że większość $$ na statek takowy właśnie wraca do mnie z najazdu na sąsiada :D

nie znacie jakiejś strony z buttonami do ogame :] bo wpadłem na pewien pomyślik mały ale potrzebuje coś takiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja gram na Uni 1 (ponad 10k punktów), gra ktoś jeszcze na tym uniwersum? Bo widze, że wszyscy jesteście od 10 w góre. Mam też raczkujące konto na Uni 7(ok 580 punktów). Nick na obu identyczny z tym z FA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

Ja gram na unii 7. W tym czasie 26000 tys punktów (miejsce 190) . 8 kolonii + planeta matka, 110 OW i 3 niszczyciele liczba statków stale wzrasta ;)

Pozdrawiam graczy OGame

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam planetki na uni 16 i 19. Gram od czterech dni więc żadnej potęgi nie mam. Na razie stawiam na rozbudowę:)

Może jakiś mały sojusik na uni 19? Uniwersum jest stosunkowo młode, więc sojusz FA ma szansę skolonizować kawałek świata :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kubinho12

A gra ktoś na UNI 10??Mam sojusz i chętnie dołącze jescze pare osób :D .Jestem początkujący ale się rozwijam. 560 pkt. Mój nick-kubinho

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...