Skocz do zawartości

Gothic II - ornament Laresa


Domo

Polecane posty

Witam.

Mam taką sprawę gdyż muszę spotkać sie z magami wody ale Lares nie chce mnie zaprowadzić tam (nie prosilem go żeby zaprowadził mnie na farmę Onara).Więc odbylem podróż sam do magów wody ale okazało się, że musi dać mi ornament i poszukałem w necie pisali że zaprowadzi mnie tam w 3rozdziale ale nic mi tam niewyskakuje!!!

co mam robić HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zagrać od nowa. Nie chodzi o przechodzenie gry od nowa, tylko sprawdzenie, czy problem pojawi się ponownie. Moge ci także dać zapis, musisz tylko powiedzieć w którym miejscu, i jak "zrobioną" postacią - chodzi mi o broń, pancerz, złoto, rozdział, gildie, poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musisz zabijać Laresa. Jak masz włączone kody i stoisz koło niego tak że jest podświetlony naciśnij O. Wtedy zamienisz się w Laresa i będziesz mógł wyrzucic z ekwipunku ornament. Potem zamień się w Bezimiennego, podnieś ornament i graj dalej :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna, dodatek NK można przejść w 2. albo w 3. rozdziale. Nie da się ukończyć 3. rozdziału bez przejścia dodatku, bo Vatras nie zgodzi się pójść pobłogosławić Oka Innosa dopóki nie załatwisz mu zastępstwa, które możesz dostać dopiero po ukończeniu NK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...