Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AVATAR3000

Gry przycinają po zainstalowaniu nowych sterowników

Polecane posty

Nie jest normalna. To nakładałeś świeżą porcję pasty czy nie? Bo ja już się pogubiłem. Zawsze jak zdejmujesz radiator, to musisz wyczyścić radiator i procek z pasty i nałożyć nową warstwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile możesz wydać na pastę. Dobra jest ArcticSilver 5 za około 25 zł. Osobiście polecam OCZ Freeze. Kupiłem ją za 19 zł i bardzo dobrze odprowadza ciepło. Co do "wiatraczka" to chodzi o sam wentylator czy całe chłodzenie? Temperatura karty jest w normie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o sam wentylator bo zaczepy od wentylatorka są popsute i nie dokońca sie zapina, dlatego gdy juz uda mi sie zamontowac wiatraczek a za jakis czas ktos cos bedzie w kompie ruszal, to wiatraczek sie obluzuje i gry sie tną, LECZ POWIEM JUTRO lLUB POJUTRZE JAKIE WYNIKI PROCKA Z NOWĄ PASTĄ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem nową pastę , temp. w simsach wynosiła 52 a nie 70, lecz to nic nie DAŁO! Spojrzałem na temp. karty graficznej i podkręciłem je do 100% ale i tak komp sie RESTARTUJE! Czyli prawdopodobnie została płyta głowna....

Po jakimś czasie temp. procka znów wynosi 70 stopni i rośnie a komp sie restartuje .Musze jeszcze raz zamontować paste....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...