Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic 3 - rewolucja w Monterze


Nordecar

Polecane posty

Zrobiłem (prawie) wszystkie questy w Monterze, ale mam problem z rewolucją:

1. Jak ją rozpocząć? (Rozpoczynałem na wiele sposobów ale który jest poprawny?)

2. Jak do mam ją wygrać? (nauczyłem się nawet walki dwoma mieczami,a le to mi nie pomaga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, do tego radzę często zapisywać w czasie walki i biegać między domami wykańczając przeciwników pod ścianami, skupiaj się zawsze na jednym na raz. Co jakiś czas użyj sprintu żeby odbiec od walki i się uleczyć, radzę też wtedy zapisać bo w tej grze w parę sekund sytuacja może się diametralnie odwrócić i nawet dobrze sobie radząc możesz zostać zupełnie zdominowany przez przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej to zacznij od farmy gdzie miałeś odzyskać worki pszenicy, i tam wchodzisz na dach jakiegoś domku i atakujesz ich z łuku//kuszy potem idziesz na tą farmę bliżej Montery wybijasz ich tam, a na koniec samo Montera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak jak szewcz,ale jak biegła większa grupka (zdarzało się) to uciekałem kawałek i znowu strzelałem z łuku/kuszy do jednego, a kiedy podbiegł to go zaabijałem i znowu strzelałem z łuku do nastepnego, ale trzeba mieć dużo mikstur do tego sposobu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem (prawie) wszystkie questy w Monterze, ale mam problem z rewolucją:

1. Jak ją rozpocząć? (Rozpoczynałem na wiele sposobów ale który jest poprawny?)

2. Jak do mam ją wygrać? (nauczyłem się nawet walki dwoma mieczami,a le to mi nie pomaga!

Mnie też rozwalili.Rewolucję zaczynamy u magazyniera,mówimy mu hasło i idziemy do wiochmena-buntownika i mówimy mu o tym, co zrobiliśmy i rozpierducha.A że 10 razy mnie rozwalili, to dzisiaj zrobiłem to, co musiałem- trzasnąłem dziadem o ścianę, wyinstalowałem i rzekłem:żegnaj, @*$&$*$(#($%& dziadygo, to @(#*$*&$ koniec twojego zatruwania mojego życia!Dam ci radę:nie męcz się z nim, tylko weź pierwszą część Gothica, albo mojego ukochanego Mount&Blade-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sobie nie radzisz to rozwalaj przeciwników po kolei. Jak wskaźnik życia będzie w krytycznym stanie to zwiej :laugh: . Następnie wróc i dalej rozwalaj... i tak do końca . Jak się nie uda to niewiem co Ci pomoże :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zacząć od farmy najbliżej miasta (tą od mleka), bo na drugiej nie ma wymagających przeciwników, a jest ona daleko od miasta, więc gdy dobiegniemy do miasta, rewolucja będzie trwała i zginie wielu sojuszników. Do tej bitwy bardzo potrzebna jest tarcza, bo głównym zagrożeniem są właśnie łucznicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...