Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dunhelm97

Rozwiązany: Steam 2 małe pytania

Polecane posty

Witam .

Mam małe zapytanko ja z tych bardziej bojących się więc wolę się spytac niż potem nażekac na siebie że zwaliłem .A więc chcę odinstalowac 1 grę ze Steama i pokazuje się komunikat że aby zagrac w przyszłości będę musiał ściągnąc i zainstalowac jeszcze raz . No i tu następuje pytanie czy po prostu nie będę mógł zainstalowac tej gry z płyty . A po 2 czy wtedy osiągnięcia przepadną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia nigdy tobie nie przepadną, chyba, że je manualnie usuniesz.

Grę będziesz musiał po prostu instalować (jak masz płytę), a jeżeli masz sam kod, to będziesz ściągał.

nażekac na siebie że zwaliłem

:huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca...ja na Steamie mam tak że jak wywaliłem grę ze Steam i jak wł. płytę, aby grę ponownie zainstalować to musiałem pobierać.Na szczęście mam szybkie łączę

Widocznie Steam wariował, jak zwykle ;) Nie raz pobrał mi 90% patcha i osunął całą grę i zaczął od nowa pobierać o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Steam ma na bani że tak powiem ;) Np. Instalacja RACE 07.Wrzucam płytkę, odpala się instalacją chce online żeby było na Steam, ale z płyty ma instalować i pobiera...paranoja...to samo z L4D i każdym CS`em...niech to rozwiążą, a nie co to nowe interfejsy i coraz bardziej futurystyczne robią tylko....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...