Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loOz

fajna wiatrówka (rewolwer)

Polecane posty

witam mam pytanie jakies 7 lat temu zakupilem sobie rewolwer wiatrówke S&W (Smith & Wesson) model 586-6

taki wypasiony zestaw z walizka(miejsca na naboje co2 sruty, i pare innych (opcjonalnych)dodatkow wyciorem

wystrzelalem z niej moze jedna paczke srutu i lezy . Ciekawi mnie ile moze byc warta, jakis zapaleniec moze wiedziec ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś między 100 a 150 zł. Jak znajdziesz jelenia, który się napali to biorąc pod uwagę wymienioną walizkę pewnie zapłaci więcej. Tylko nie wspominaj, że sprzęt ma tyle lat. To skutecznie zniechęci nawet napalonego kupca. W obecnej chwili za 200 zł można kupić zupełnie nowy, nawet niezły sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to ciekawe bo ja za nia dalem ponad 800 zl nie wspomnialem ze jest produkowana na licencji S&W w tej samej fabryce co oryginalna bron palna ... czyli jest to 100% legalna replika, moim zdaniem jednego z najlepszych rewolwerow produkowanych od 30 lat :)

wlasnie patrze na allegro i dalej kosztuja w granicach 800 zl ( do tego lufa 4 cale a nie 6)

tak nawiasem mowiac nie jest to jakis bubel z popularnego sklepu internetowego typu crossman czy jakiejs innej blizej nieokreslonej marki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...