Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV - kilka pytań dot. patchów

Polecane posty

Mam kilka pytań odnośnie obecnego stanu GTA IV i tych Patch'ów które zostały wydane w sporych ilościach.

Mianowicie w GTA IV ostatni raz grałem dosyć dawno temu a teraz zachciało mi sie znow odwiedzić Liberty City, ale kiedy przypomni mi się ile to należy robić z tymi patchami to mnie krew zalewa, i tutaj mam pytanie do was który obecnie patch najlepiej optymalizuje gre aby chodziła płynniej niż na innym patchu:)??<i tak wgóle który jest najnowszy;p>

A tak przy okazji czy GTA IV Episodes From Libery City jest lepiej zoptymalizowane niż GTA IV ??

Bo rozważam zakup Episodów, jeśli były by lepiej zoptymalizowane to kupię zamiast instalować

podstawowe GTA IV.

Może i te pytania są oczywiste dla jednych ale ja już dawno się pogubiłem w tym patchowaniu;)

Za waszą pomoc z góry ThX.

Pozdrowienia:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy i według wielu najlepszy jest 1.6 Podobno troszkę jest lepiej. Ale grze nie pomogą już wszelakie patche. A episody lepiej na pewno nie są zoptymalizowane, ba przecież to ten sam kod i ta sama gra tylko, że inna fabuła i takie drobnostki. I t dodatku chodzą trochę gorzej niż podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto patche, ktore wyszly do GTA IV:

1.0.1.0

1.0.2.0

1.0.3.0

1.0.4.0

1.0.5.0

1.0.6.0

1.0.7.0

wiem, ze jesli odpalisz GFW LIVE, to spatchuje Ci gre automatycznie do najnowszej wersji. Nie ma sensu bawic sie w szukanie tych patchy, bo ostatnie 3 chyba byly dostepne tylko wlasnie na GFW LIVE.

nie wiem, czy epizody sa lepiej zoptymalizowane, bo dawno nie odpalalem zwyklego GTA IV ;d na pewno nie ma tej zabawy, co ze zwyklym GTA IV, patchowania itd. Instalujesz i grasz. Kupuj smialo ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć iż do Episod'ów niepotrzeba żadnych patch'ów ??

A jeśli chodzi o ten patch do GTA IV 1.0.7.0 to czy mogę pobrać go ręcznie bo z GFW LIVE zawsze miałem problem tnz. kiedy patchowanie się już miało zakończyć poprostu przerywało i sciągałem na nowo ale tak w kółko więc każdy patch sciągam ręcznie.

Jeszcze jedno czy aby zainstalować ten patch 1.0.7.0 muszę mieć jakieś poprzednie patchy czy wystarczy ten??

Txh za odpowiedzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...