Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadjem

Shakes & Fidget

Polecane posty

Shakes & Fidget to przeglądarkowa gra oparta o fabułę kultowego komiksu. Gra jest bardzo popularna zwłaszcza u naszych zachodnich sąsiadów. Póki co w wersji polskiej tego tytułu jest trochę niedociągnięć, ale ma się to wkróce poprawić. W grze mamy sporo możliwości na dostosowanie wyglądu naszej postaci. Świat gry jest bardzo barwny i oryginalny na tle innych gier przez przeglądarkę.

W grze sporo różnych przedmiotów, których z pewnością nie spotkacie w innych grach. Miła odmiana od oklepanych gier GameForge :)

Cytat z mmorpg.org.pl ...

Wg mnie gra jest całkiem fajna, łatwa i przyjemna.

Tu macie link:

http://sfgame.pl/

Byłbym wdzięczny gdybyście rejestrowali się przez ten link:)

http://s1.sfgame.pl/index.php?rec=26960

PS Nie gram już w tę grę bo nie mam czasu, więc do gildii raczej już nikogo nie zaproszę:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, ale zarejestrowałem się z kumpla linku:/. Nick: 19BrainiaC96, klasa: zwiadowca, rasa: mroczny elf, lvl:6 (gram od wczoraj), serwer 5(chyba:). Wydaje mi się że najlepsza klasa to mag, bo od nich dostaje największe łoty, ale zaczołem grać łucznikiem to już nim trochę pogram:D. A komiks jest na podstawie WoWa:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna - humor, dużo ras, oraz 3 klasy. Jednak jest jeden problem, a mianowicie to mag. Mag jest zdecydowanie najlepszą profesją, zadaje za duże obrażenia. Gram zwiadowcą, a magowie jadą mnie 3-5 atakami (a postaci to ja nie mam za słabej). Dodam jeszcze to, że wybór rasy na nic nie wpływa tylko na wygląd postaci.

Jak ktoś chciałby to zapraszam na 2 serwerze do gildii "Dzieci Lasu". Przyjmujemy tylko elfy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadacie...Wydaje wam się że mag najsilniejszy chyba...Klasy są znakomicie zbalansowane a po za tym zobaczcie ile mag ma hp np. na 30 lvl a ile woj ma hp na 30 lvl.

Zapraszam do gildii

świat 2

nazwa gildii: Kings and Queens (koleżanka zakładała ^_^)

Mój nick:Drangor

Level:46

Jak masz z 25 lvl śmiało pisz a jak przeczytałeś to "ogłoszenie" tutaj to napisz CDA w temacie wiadomości

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od niedawna. Mam 30 poziom i swoją gildię na 5 świecie. Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam. Piszcie prywatne wiadomości na forum. Gwarantuje szybką rozbudowę, wojny i miłą atmosferę. A grę polecam bardzo, ponieważ jest jedną z nielicznych (o ile nie jedyną) grą z humorem, który demotywuje czasami bardziej niż demotywatroy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem w to grać i muszę przyznać, że mi się podoba. Jest bardzo kolorowa i najnormalniej w świecie zabawna, bez jakiś niesmacznych, czy wymuszonych żartów. Podoba mi się to rozwiązanie, bo niewiele gier przeglądarkowych takich jest. Co prawda moja postać nie jest jeszcze nawet na 20 poziomie, ale powoli pnę się w górę :]. Na pewno pogram jeszcze przez dłuższy czas.

To mój refik:

http://s2.sfgame.pl/index.php?rec=185057

Będę wdzięczny za rejestrację poprzez niego.

Warto grze poświęcić nieco czasu, bo w przeciwieństwie do innych, nie ma w niej nadmiernej promocji kupujących grzyby. Można się spokojnie obejść bez tego. Grzyby trafiają się co kilka dni na karczmowych wyprawach, więc jak się z głową je wydaje, to nie ma problemu. Chyba, że się myśli nad rozwojem własnej gildii. Wtedy niestety można korzystać tylko z zakupionych za prawdziwe pieniądze grzybów. Cóż, niewielki mankament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gram w tą gierkę,jestem w gildii ze Stillbornem i Podbielem.S&F podoba mi się,pomimo tego,że nie lubię browserówek,ponieważ jest dość zabawna.Można np.wynająć świnię jako wierzchowca,albo kupić "onucep" jako broń.Jeśli można,rejestrujcie się przez tego refka:Klik!.Będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te grzybki to tylko za real kasę można zdobywać czy są inne sposoby? i gdzie można znaleźć klucze do lochów?

Grzybki można zdobywać w misjach (czasem po walce dostaniesz jednego) lub w konkursach na forum. Klucze do lochów po osiągnięciu wymaganego poziomu będą pojawiać się w misjach lub w Gabinecie Magii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...