Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matilwsk2234

Heroes of Might and Magic V-problem z grafiką

Polecane posty

Witam mam problem z grą Heroes of Might and Magic V oraz jej dodatkiem Kuźnia Przeznaczenia. Mianowicie problem jest taki, że gdy wejdę do menu którejkolwiek z tych gier czy to podstawki czy dodatku grafika wygląda OK, ale gdy włączę grę, co według mnie jest dziwne grafika się po prostu psuje nie mam na to innego określenia, w każdym razie jest tak i w podstawce i dodatku wiec nie wiem czy to ja coś zawaliłem mam najświeższe sterowniki do mojego sprzętu a oto jego parametry(wysłałem obrazek z połową dobrej grafiki i złej. Dobra to Krzyżowiec, a zła to reszta):

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600

Płyta główna: GibagyteGA-EX38-DS5

System operacyjny: Microsoft Windows 7 Ultimate 32bit

Karta graficzna: nVIDIA GeForce 8800 GTX

DirectX, Ageia Physx, Open GL i C++ też są najnowsze

Więc liczę na szybką odpowiedź i z góry dziękuje.

MATILWSK

Kontakt:

E-mail- matilwsk2234@gmail.com

GG- 1674996

post-91134-1278603176_thumb.png

post-91134-1278603207_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest to czego nie chciałem usłyszeć, ale cóż stało się. Moja sytuacja finansowa jest w tej chwili niska. A tak apropos to jest jakaś karta graficzna która udźwignie przynajmniej na średnich tak w granicach 500 PLN ? Gram na rozdzielczości taką jaką sugeruje mi monitor czyli 1440x900. Aha co jest najdziwniejsze to jak pogram tak z 20 minut frakcją Nekropolis na mapie Windrose to nagle się naprawia do ponownego uruchomienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie ale wątpie iż to może coś zdziałać. Warto spróbować i przypomniałem sobie jeszcze jedną sprawę jak grałem na Win XP to mi nie dawała grafa popalić ale teraz na Win 7 tak. Możliwe że jest to problem z obciążeniem karty bo przecież jak wiadomo starszy brat Win 7 mniej wymaga ale to tylko moje hipotezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...