Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lerlitz

Głośniki

Polecane posty

Witam ,

to znów ja i znów mam pytanie o głośniki ,ponieważ kupowanie 5.1 średnio mi się "widzi" to może moglibyście mi polecić jakieś głośniki 2.1 ?

Budżet do 300zł >>>MAX<<<.

Na razie karta dźwiękowa to integra ale będzie prawdopodobnie Asus Xonar DX/XD ;]

Jakby ktoś chciał markę i moc zasilacza (do wyboru głośników to chyba nie ma znaczenia ale na tym forum i tak się pytacie :P ) to jest w sygnaturze ,tak samo jak i reszta komputera :)

P.S. sory ,że nie piszę w tamtym temacie ale nie mogę znaleźć ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Genius'y SP-HF 1800A. Jak za taką cenę to grają świetnie. Ja osobiście nie kupiłbym zestawu 2.1, bo jak człowiek raz posłucha DOBREGO 2.0 to nie wraca do 2.1 ;D chociaż wszystko zależy od preferencji. Te Geniusy są niezbyt małe. W połączeniu z monitorem '24 można uznać że nie posiadam biurka :D ale za to jakość dźwięku super. Przyczepić się można do zbyt mocnego basu w pewnym paśmie przenoszenia. Pomaga tutaj wytłumienie środka kolumienek gąbką perforowaną i zatkanie bass reflexów, wtedy bass jest trochę delikatniejszy, bo oryginalnie w pewnych pasmach trochę dudni, jak dla mnie, ale to może być wywołane zboczeniem na punkcie audio ;D. Jako kartę polecam też, Audiotraka Prodigy 7.1 HiFi (na białym laminacie). Takie połączenie jeśli chodzi o jakość dźwięku jest bardzo dobre. Do tego dobry kabel chinch między kartą a głośnikami i mamy bardzo ładnie grający zestaw. Karta ma też wymienne przedwzmacniacze w podstawkach, także stwarza możliwości tuningu audio ;) Ale to już bajka na inny wątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...