Jump to content
Sign in to follow this  
mateusz(stefan)

Regulamin blogów

Recommended Posts

Proszę poświęcić chwilę i zapoznać się z zasadami opisanymi poniżej. Jeśli zgadzasz się z nimi i chcesz utworzyć swój blog, po prostu kliknij przycisk "Dalej" znajdujący się poniżej. Aby anulować, kliknij przycisk "wstecz" w swojej przeglądarce.

Zakładając bloga w serwisie cdaction.pl, zobowiązujesz się do:

1. Stosowania się do Regulaminu Forum, bezpośrednio we wszystkich sprawach nieuregulowanych w tym Regulaminie.

2. Nie manipulowania datą publikacji wpisu oraz unikania wszystkich innych działań mających na celu zmianę kolejności wyświetlania wpisów na stronie głównej.

3. Unikania układu tekstu lub graficznego wpisu, który wpływałby na wygląd strony głównej w sposób utrudniający jej przeglądanie.

4. Publikowania jedynie materiałów własnego autorstwa, a cudzych jedynie z podaniem źródła i za zgodą twórcy. W przypadku materiałów prasowych, fragmentów oraz treści upublicznionych za darmo, wystarczy samo podanie źródła.

5. Zawierania w każdym wpisie - choćby szczątkowo - własnej twórczości np. w formie komentarza, tak aby cudze materiały nie stanowiły większości treści wpisu.

6. Pisania z poszanowaniem elementarnych zasad języka polskiego: ortografii, interpunkcji i składni.

7. Unikania wpisów nadmiernie krótkich, przy czym krótkość będzie rozpatrywana indywidualnie, w zależności od ilości zawartych w treści własnych przemyśleń autora. Nie dotyczy to prac własnych innych niż teksty, jak grafik lub filmów.

Za blogowanie niezgodne z powyższymi regułami, moderacja może wyrzucić wpis*, a także ukarać blogera poprzez wymierzenie ostrzeżenia, urlopu lub bana; zgodnie z Regulaminem Forum.

* Treść usuniętego wpisu jest wcześniej przekopiowywana do archiwum. Na prośbę autora, może zostać dla niego odzyskana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...