Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deamian

Podkladka pod mysz

Polecane posty

W tym sklepie kupowałem: http://progamer.pl/ Jest duży wybór dobrych myszy, podkładek i innego sprzętu dla graczy.

Super - teraz przynajmniej wiem, że (chyba ;) ) mnie nie oszukają ani nic w tym stylu.

Co prawda kupowałem już sporo towaru via net, ale pewności nigdy nie ma.

Czy bede mógł polecić ten sklep? sprawdzimy w poniedziałek bo Icemat2 juz w drodze kurierem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK :D

Dzisiaj dostałem w końcu Icemata 2nd EDITION Black i ślizgarze IcematGear Padsurfers Logitech version.

Razem 183,99 :]

Po pierwsze - opakowanie jest pancerne - podkładka jest w steropianie, pozniej kartonie, pozniej tekturze (bardzo grubej), pozniej jeszcze jednym kartonie, i dopiero jest owinięta około 2 cm folli :D

Czyli praktycznie nic sie jej nie moze stac.

Wygląda super - czarna, lekko matowa, nie taka duża jak myslałem.

Bez ślizgaczy dośc głośne dzwięki wydaje - ale jak tylko nałożyłem ślizgacze - po wcześniejszym oderwaniu starych, umyciu spirytusem wszystko stało sie cudowne.

Jest cichutko, ślizg jest DOSKONAŁY.

Dosłownie masa mojej myszki (a jest dośc ciężka bo to MX700) zmalała lekko 3-krotnie.

Jednym palcem mogę przesuwac.

Fotki dam pozniej bo jest po wrażeniem i nie moge nawet szczęki zebrać z podłogi.

Nawet jakby kosztowała 300 zł to bym kupił :D

http://www.freewebtown.com/pawel1/IMG_7966.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... Pobawmy sie w telezakupy :P :

-"Pawel a jak tam efekt "Sliding Perfection"? Prawda ze swietny?

- Noo! Masz racje! Jakby mysz schudla o 100 gram!" - to jest cos w stylu naszej rozmowy z gg. I teraz nie zartuje.

To NAJLEPSZA PODKLADKA DLA GRACZY JAKA WYPRODUKOWANO! Mysz jezdzi jak po... lodzie! Dla proby pchnalem ja palcem na blacie biurka, no i na icemacie second edition White. Na blacie pojechal... duzo blizej niz na "kawalku szkla"!

Przy mojej myszy (Razer Diamondback [1600dpi]) na blacie czuc jakby miala... ze 400 dpi, a na Ice'ie czuc wszystkie zalety tego sprzetu! :D

Dobra polecam ta podkladke... wszystkim! (Tylko "czeba" miec sporo kaski na slizgacze bo te od myszki tylko przeszkadzaja) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie rozumiem ludzi, którzy piszą posty tylko po to by powiedzieć, że nie potrzebna jest im podkładka :/

Jak nie jest wam potrzebna to zachowajcie do dla siebie - my nie potrzebujemy tu takich postów.

Ja też myślałem, że z i bez podkładki to jest to samo, ale jak kupiłem to dopiero mi się oczy otworzyły i zaznałem rozkoszy używania myszki na Icemacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczen eXactMata (made by Razor). Jakość wykonania powala, podkładka aluminowa i ma wielkość "w sam raz". Dwustronna - jedna strona speed druga control. Ale co najważniejsze dla mnie ma w zestwie pada pod nadgarstek i to doskonałej jakości! Pokryty materiałem, miękko się odkształca i zachowuje kształt przez co nie gniecie. Wcześniej miałem zwykły żelowy to już mi ręka nie wyrabiała.

Co do poprawy prowadzenie myszy to do końca jeszcze nie wiem :P ale wrażnie mam że jest lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

Ile dales za tego eXact Mata RoZy?

Ja widzialem komplet z diamondbackiem za 370 zeta.

Wydaje mi sie ze 150 zlociszow za podkladke aluminiowa to trochu drogo...

Wybralem zamiast tego Icemata 2nd. Edition i moj razer sunie po nim jak po... icemacie ;P

(made by Razor)

RoZy to jest Razer a nie Razor :P Przepraszam za zwrocenie uwagi adminowi

Jesteś świerzy to Ci wybaczam, że zwracasz uwagę na moje literówki :P Co do ceny to dałem więcej, jak to zykle bywa przy zakupach odzielnie. Nie narzekam jednak bo bardziej była mi potrzebna dobra podkładka pod nadgarstek niż super czuła mysz - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią kupiłbym podkładkę, nad którą rozpływa się Paweł_J, ale jest jedne szczególik: w mojej okolicy nie ma sklepu komputerowego, który by to sprowadzał/sprzedawał. Trochę się boję zakupów przez neta, a więc narazie sobie odpuszczę, i będę "jezdził" po zwykłej, za 8 zitka. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem niedawno slizgacze do Icemata wlasnie od exe_Computers i moge ta firme polecic! Wyslali mi towar od razu po wplynieciu kaski na ich konto... Ale IceMata kupilem nie od nich tylko od innego zioma... i zaplacilem 100 wiec zaosczedzilem piec dyszek :P

A exe sprzedaje za 150 zlotych.

Tanio to to nie jest ale to jest cena dystrybutora...

Ja mialem farta bo gosciu wygral w konkursie i sprzedawal nowke W FOLII! :D

Ale na allegro kupuj TLYKO jak ktos ma troche komentarzy pozytywnych!

Moj qmpel sie nacial, wplacil 120 zeta za gre i nie dostal jej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na www.progamer.pl i przyszła mi przesyłka dosłownie pancerna......

Jak kupujesz w sprawdzonych sklepach, za pobraniem i osobiście odbierasz przesyłkę to nie masz sie czego bać (jak odbierasz to mozesz sprawdzic zawartość i jak sie nie będzie zgadzać to mozesz poprosic listonosza o spisanie odpowiedniego pisemka w ktorym pisze co znajdowało sie w pudełku.

Jakas szansa zawsze jest ;)

Ale serio to jak kupujesz w sprawdzonych sklepach to naprawde nie ma sie czego bac (np. wątpie żeby Komputronik, PCProjekt czy inny duzy sklep Cie oszukał)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dorwalem u kolegi znajomego w akademiku mx 1000 logitecha i bawilem sie nim na podkladce Ice mat ale chyba nie 2 edition i powiem ze nie zrobil na mnie wrazenia sam slizg raczej nie byl idealny ale to mzoe przez to ze nie mial teflonowych slizgaczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dorwalem u kolegi znajomego w akademiku mx 1000 logitecha i bawilem sie nim na podkladce Ice mat ale chyba nie 2 edition i powiem ze nie zrobil na mnie wrazenia sam slizg raczej nie byl idealny ale to mzoe przez to ze nie mial teflonowych slizgaczy

[poklada sie ze smiechu] Bez slizgaczy? :P LOL! Tyle ze bez slizgow to icemat nie wart jest nic! Jak podlozysz to uuu! Mioooodzio! :D [poklada sie ze smiechu/]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Testowałem myche na Icemacie2 z i bez ślizgaczy. Róznica nie jest tak wielka jakby sie mogło wydawać. Bez ślizgaczy myszka chodzi głosniej i ruchy nie są takie płynne jakich sie oczekiwało (własnie jak kupiłem Icemata, otwieram i zaraz kłade myche ;] i coś mi jeszcze nie pasuje. Dopiero jak załozyłem slizgi to wszystko wrociło do normy.).

Jak sie załozy ślizgi to wszystko ucicha (pozostaje tylko taki miły dla ucha świst) i lepiej sie jeździ :)

Widać róznice ale nie taką ogromną.

Ale znowu tylko 19,90 kosztują całkiem całkiem ślizgacze wiec sie opłaca kupic a nie na seryjnych jeździc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest jakaś szansa (aby zerowa), że zakładając nowe i usuwając stre może sie cos stać z samą podkładką? Czy ryzyko zniszczenia naprawdę nietaniego sprzętu powinno byc brane pod uwagę? Może ktos opisze dokładnie, jak ten zabieg wykonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładać ślizgacze?

Prosto. Potrzebujemy miekkiej szmatki, spirytusu, noża, ślizgaczy i oczywiście myszki :)

Najpierw nożem ładnie podwadzamy stare ślizgi, tak aby zeszły razem z jakimś taśmexem którym są przyklejone. Jak nie zejdzie wszystko to usun nozykiem starannie 8) Stare ślizgi mozna zachowac - mogą sie jeszcze przydac.

Pózniej ładnie nasączamy szmatkę (ja uzylem do tego celu patyczków do uszu i płatków kosmetycznych) i ładnie przecieramy miejsca po starych ślizgach zeby usunąć klej po starych i żeby nowe sie dobrze trzymały.

Teraz (jak juz wyschnie spiryt 8) ) zakładamy nowe slizgi - lekko paznokciem (dobrze jest miec jednego dłuższego :D do podwadzania) podwadzamy i staramy sie równo przykleić (a jak sie nie uda to szybko ustawiamy tak jak powinno byc nożykiem)

Przyciskamy mocna rękoma przez około 1 minutę żeby klei coś złapał.

I tak wszystkie przyklejamy i dociskamy. Ja na koniec ładnie postawiłem myszkę na podkładce i przycisnąłem na 5 minut rękami zeby sie pozniej slizgi nie odlkleiły.

I radzę wam jak kupujecie Padsurfersy np. pod Logitecha - uważnie odklejajcie slizgi! i odkleja sie tylko jedną warstwe! bo nieraz przez uwagę mozna odkleic z klejem i wtedy kijowo bo nie ma czym przykleić.

Tak wiec patrzycie i odklejacie tylko warstwę osłaniającą klej a nie z klejem :D (ja sobie jednego ślizgacza tak zniszczyłem :( ale w pudełku był 1 wiecej wiec no problemo)

Jak masz jakies pytanie to chetnie pomoge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mychę już mam sporo więc mi sie stare starły (a służyły mi ponad rok), a że kupywałem sobie nową podkładkę to kupiłem sobie przy okazji przyzwoite teflonowe ślizgacze.

Za to te dołączone do zestawu są strasznie liche - podobno u niektórych ścierają sie juz po tygodniu - dlatego trzeba kupić jakieś inne, lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Ja mam podkładke Doctora S.Adamsa sprowadzoną z USA. Przez półroku moja mysz jakiś bezprzewodowy Logitech ( nie pamiętam modelu), był odchudzony o 100gram. Teraz podkładka zrobiła się dziwnie matowa ale mi to nie przeszkadza. Wolę czuć jak poruszam myszką jak gram. Lecz chętnie bym wyprubował podkładke Icemat2

PS sorry ale jakoś mi się skojarzyło to z Logitechem ( pomyliłem teamty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...