Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Warhammer 40k Dawn of War 2 Chaos Rising, zacinanie się gry

Polecane posty

Ech... właśnie zakupiłem dodatek do Warhammera 40k DoW2, i zauważyłem, że gra ma... problemy. Po pewnym czasie, niezależnie czy gram przez sieć, czy w kampanię (niezależnie w którą - podstawka jak i dodatek wariuje) gra się zacina. Całkowicie. Ciężko mi powiedzieć, czy zawsze po tym samym czasie, ale to jest niewykluczone. A przynajmniej po dość zbliżonym. Za każdym razem muszę zrestartować kompa, bo nie mam cierpliwości do czekania, aż po kilkunastu minutach pojawi się możliwość wyłączenia gry z "Menadżera zadań". Miał już ktoś podobny przypadek albo wie, jak to naprawić? Bo w ten sposób straciłem już kilka misji (kampania... a muszę przejść podstawkę bo nie mam zapisów), i kilka poziomów w Ostatniej Linii Obrony.

Kofing kompa:

Intel® Core2 Duo CPU E4700 @ 2.60GHz (2 CPUs)

2048MB RAM

NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB RAM

Gra działa prawie (bo prawie) na najwyższych detalach. I działa dobrze, więc nie wiem, czy to może być tego wina (wcześniej przyciąłem grafikę z powodu "testów wydajnościowych", aby nigdy wynik nie spadł "na czerwone").

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kampani to miałem na początku teorie że to przez autosavy ci się blokuje ale jak zobaczyłem twoje ustawienia to odeszłem od niej.Ale tak dla pewności zapytam cie jeszcze o coś.Grasz na końcie on czy off line?Bo jak on to porprostu coś jest z serwem(jak grałeś Assasin creed 2 to wiesz o co chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na swoim koncie Widows Live, trybie online.

Nie mam AC2, więc nie wiem :P.

Sam nie wiem jak, ale udało mi się "naprawić" ten problem... Przeczyściłem kompa. Fizycznie, z kurzu. I teraz przez ok. 2h grałem bez problemu. (potem przestałem, problemów nie było). A kiedy te "błędy" były, to ok. 15min. mogłem grać. Więc jest już dobrze.

Chodziło więc chyba o przegrzewanie się.

Prosiłbym moderatorów o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...