Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajoarek13

Szybko dobrze trafnie oraz rozsadznie

Polecane posty

kompuer do 2000 zl max bez systemu operacyjnego bez stacji dyskow bo mam Napęd dysków optycznych LITE-ON DVDRW SOHW-1693S (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW)

do grania ma byc

prosze o napisanie wszystkiego co ma byc w komputerze wiatraczki itp. amd 2 rdzenie procesor bym chcial i 4 gb ram resze sie nie znam prosze was o pomoc monitor mam slaby ale bedzie wymieniany na inny jaki nie wiem ze sredniej polki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator:

Zalman CNPS10X Performa

130 zł

Procesor:

AMD Athlon II X3 435 /2.9GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/

279 zł

Płyta główna:

AsRock M3A770DE /AMD 770, DDR3 1333/

259 zł

Pamięć RAM:

OCZ 2GB 1333MHz CL9 Low Voltage

199 zł

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

179 zł

Karta graficzna:

PowerColor Radeon HD5770 PLAY! 1024MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI/DP

649 zł

Obudowa:

Gigabyte Luxo M1000 Black

139 zł

Zasilacz:

Fortron FSP400-60GHN 400W

169 zł

Razem: 2003zł.

Spróbuj odblokować 4 rdzeń i kręć do oporu. (Poradnik w mej sygnie) W niedalekiej przyszłości następne 2GB ramu i obowiązkowo monitor FULL HD. Np. TAKI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Coraz więcej gier w pełni korzysta z czterech jajek. Możesz kupić trzy rdzenie i próbować odblokować czwarty.

@down Widziałem, że zacząłeś pierwszy pisać, więc się rozpędziłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie znał CS ? ^^

Ja nadal upieram się przy moim monitorze, jest w Full HD, więc jeśli będziesz chciał zmieniać w przyszłości podzespoły, to od razu będziesz miał bardzo dobry monitor do najnowszych gier. Jeśli teraz nabierzesz ochoty na granie w najnowsze tytuły, to monitor i tak będzie bardzo dobrze współpracował z twoją obecną konfiguracją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mija się to z celem, aby grać na monitorze Full HD w niższej rozdziałce. Wtedy obraz się psuje. No ale jeśli chcesz na upartego Full HD to proszę bardzo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Na nim przez co najmniej rok będziesz mógł grać na wysokich ustawieniach. Poprzez odblokowanie i podkręcenie procesora przedłużysz sobie młodość kompa. Jeszcze karta fajnie się kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moją sygnaturkę ( prawie identyczny ) gram

w rozdzielczości 1680 na 1050 w Full HD i bomba ( przynajmniej na razie )

procek łatwo kręci ( muszę jeszcze tylko 4 rdzeń odblokować ) ogólnie bajka .

Tylko koniecznie kup cooler ale zamiast performy radzę flexa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz zestaw rafika787 + Benq G2220HD, oblokowujesz 4 rdzeń i cache L3, kręcisz do oporu kartę i procek. Jeśli masz kasę to radziłbym zmienić obudowę na SilentiumPC Gladius 600 Window Pure Black. Jest o wiele bardziej przewiewna co pozwoli na efektywniejsze O/C. Możesz także do niej dodać 2 albo 3 (w zależności czy masz jeszcze kasę) SilentiumPC Zephyr 120. Dodajesz je do obudowy i takie temperatury będą, że się zdziwisz. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...