Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam1415

Nowy blok wodny

Polecane posty

Potrzebny mi blok wodny. Moj obecny nie wiem czemu i jak, ale cieknie z kabelka (zasila on diode). Wyciek jest bardzo niewielki i w zasadzie raz cieknie raz nie. Zalatalem to siliconem, ale bede sie powoli przymierzal do wymiany tego bloku. Jaki proponujecie? Ja zastanawialem sie nad tym: Swiftech. Cena nie gra roli, ot powiedzmy do 60 funtow. Sklepy online z UK prosze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobry, także godny polecenia jest też ten ( płacisz 54 funtów ) EK WaterBlocks Supreme HF Plexi Socket 775, 1156,1366 AM2, AM2+ AM3 CPU Cooling Block a oto link LINK tutaj masz link do całej oferty OFERTA . Dobry sklep i od razu dostawe masz gratis :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, update: poszperalem troszke w necie i chcialbym wziac Swiftech Apogee XT Extreme + Feser One Non Conductive UV Cooling Fluid (zielony). Przy opisie tego Swiftecha pisze, ze ma (niestety, nie mam pojecia jak to sie po polsku nazywa, wiec napisze to po ang) thread 1/4 cala. Moje weze maja 3/8". Czyli z tego co rozumiem pasowac nie bedzie. KLIK W opisie, w dziale OPTIONS mozna wybrac Fittings na 3/8" (czarne niklowe lub srebrne).

1. Czy w tych "Fittings" chodzi o umozliwienie mi montazu wezy, ktore mam od thermaltake (3/8")?

2. Czy musze tez kupic plyn czyszczacy uklad czy tez wystarczy oproznic i po prostu uzupelnic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że samo opróżnienie (tylko dokładne, poprzedzone wypłukaniem wodą) wystarczy.

Chociaż i tak będziesz musiał wyjąć każdy element i go wypłukać - lepiej zarezerwować na to kilka godzin.

Nie wiem czy takie coś istnieje, ale możesz spróbować kupić jakiś zbiornik który z jednej strony ma gwint 3/8 z drugiej 1/4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...