Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

latas - specjalnie sprawdziłem, X ma chyba taki 'myk', że poznaje rodzaj kabla.

Rozumiem, że router ma DHCP i nie wchodzą w gre problemy z maską/siecią?

Sam się przy tym namachałem, odpal WMC (bo to o niego chodzi) i podłub w tych opcjach, aż znajdziesz 'Media Extender' albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,mam pytanie. Od kilku dni mam Xboxa i trudno mi się przyzwyczaić do pada w grach FPS,generalnie we wszystkich strzelankach. Przecież jeżdżenie za wrogiem i celowanie do niego analogiem jest dosć uciążliwe :/ Wiem że w niektórych grach (chyba w gta 4) celownik sam namieza na wroga,ale ja grałem w CoD 4 i 5, gears of war 2 , just cause 2 i kane&lynch i wszędzie musiałem celować analogiem co było beznadziejne. Jak długo zajęło wam przystosowanie się do pada w strzelankach? No i czy można podłączyć do Xboxa klawiaturę i myszkę? ;):happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia Ci powiem, że po pierwszym przejściu Gears of War przyzwyczaiłem się do celowania analogiem. Po jakimś czasie zobaczysz, że nie jest tak niewygodne jak na pozór się wydaje. Co do myszki i klawiatury... Klawiatura istnieje, ale tylko do pisania wiadomości do znajomych (nie wykorzystuje się jej w grach), myszki nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,mam kolejne pytanie ;P Czy to normalne że Xbox bardzo głośno pracuje? I nie chodzi mi tu a zwykłe głośne 'szumienie' ale o takie 'stukanie' dzieje się to tylko wtedy kiedy płyta jest w napędzie,podczas gry, bo takto xbox wydaje standardowe dżwięki czyli zwykły szum jak w komputerze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko moja konsola wydaje te dźwięki właściwie przez cały czas grania, zauważyłem tez że kiedy akcja w grze ustaje,tzn na przykład się zatrzymam to te dzwieki chyba cichną lub ustępują, więc czy to możliwe że po prostu mój napęd tak głośno czyta dane z płyty? Tylko wydaję mi się że ten terkot nie jest zbyt naturalny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw powiedz nam czy masz dysk twardy zainstalowany w swoim X360. Jeżeli tak, to czy zainstalowałeś na niego gry? Sam również mam Xboxa i też słyszę efekty pracy napędu konsoli, lecz później w czasie gry jest już OK (szumi nie gorzej niż odkurzacz :happy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie bo mam zamiar kupić x-boxa 360 elite i jak to wyglada z tym ,,goldem" kupuje go weźmy na allegro i co dostaje jakiś key wpisuje go gdzieś? I jak mam na komputerze konto live to nim moge sie zalogować na x boxie i mieć ten miesiąc golda co sie dostaje? Czy trzeba robić nowe konto, i jest jakiś poradnik do robienia konta na livie żeby w polsce działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mam obawy co do kupna Xboxa nie wiem czemu dużo osób mówi mi, że on tylko do piracenia dobry, i boli troche to że za neta trzeba płacić a w Ps 3 nie trzeba. I już sam nie wiem którą konsole mam kupić :dry: A jeszcze jedno pytanie co do konta w live o ile trzeba podać maila to on może być polski email np z interi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xboxa jest ogólnie więcej tytułów, ma świetne IMO exclusivy a to dla gier kupuje się konsolę. Płacenie za Live kosztuje około 10 zł miesięcznie, myślę że to nie jest wielki wydatek, szczególnie że jest to usługa o niebo lepsza niż PSN a do tego mając golda można kupować niektóre DLC taniej. Jeżeli nie masz dobrego kompa, a chcesz pograć w wychodzące na PC tytuły i w exclusivy takie jak Gears of War 2, Alan Wake, Halo itp. kupuj X360. Jeżeli masz dobrego kompa i szukasz nowych tytułów możesz kupić PS3 (kilka naprawdę świetnych tytułów np. Uncharted, Killzone czy Heavy Rain), chociaż na twoim miejscu i tak wziąłbym Xboxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do szuterów(xbox) czy do RPG/Zręcznościówek(PS).

:huh:

ocb? Na obu konsolach jest mnóstwo FPS-ów, RPG jest więcej na XO m.in Divinity 2, Risen i Fable 2. Ale zręcznościówek/platformówek to IMO jest tyle samo. :)

Ale pad od Xboxa bardziej nadaje się do szuterów. A na PS3 wychodzą teraz/wyszły niezłe RPG. Owszem na obu jest wiele tego rodzaju gier. Po prostu wyraziłem swoją opinie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golda można kupować niektóre DLC taniej.

Nie mając Golda nie możesz nic pobrać, oprócz trailerów. Nawet nowego dema nie można pobrać, tylko dopiero po tygodniu. Jak to nazywasz lepszą usługą to pozdro. Jednego czego brakuje to voice czatu na PSN, ale to Sony wprowadzi na pewno. Przynajmniej PSN jest oficjalnie w PL a nie tak jak Live, że Polak nie ma połowy funkcji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...