Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Tak właśnie ;] SA wyszło po 80 czy 90 zeta ponad rok po premierze. (przypomnę, że tuż po premierze kosztowało 140...)

Nie wiem, skąd wziąłeś te ceny, kolego, ale że z Księżyca, to wiem na pewno.

Rok temu za GTA SA zapłaciłem 119 zł w Media Markt i mogę Ci jeszcze ksero kwitka tu dołożyć :/

A ponad rok po premierze nadal stało murem po 259... głupoty wypisujesz i tyle :/

Z tego co wiem, istnieje 101 paczka.

Była ukryta w ścianie. Zwykła pomyłka programisty...

Zgadza się. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co mi mię nie podoba w GTASA cdn.

1 . Celowanie z niektórych broni , to na początku mnie odrzuciło od tej gry gdyż używałem pistoletu. Używając mniguna, skorpiona postać obraca się wraz z ruchem myszki, przy pistoletach i granatach nie.

Z tymi granatami to kiepska sprawa nie da się dokładnie wycelować.

2. Praca kamery. Nie mogę przez to przejść rundy w szkole jazdy :/ Kamerą obracamy za pomocą myszki , ale nie wiedzieć czemu nie działa to przy samolotach , lot helikopterem może być wtedy upierdliwy , oraz przy poduszkowcu i chyba paru innych pojazdach.

3 Praca Kamery i sterowanie przy wysiadaniu z pojazdu . Na chwile kamerka wariuje i tracimy nad nią kontrolę . Bardzo nie przyjemne gdy trwa pościg ,sztrzelanina , wysiadamy z płonącego wozu.

4. CJ nie zawsze wyskakuje z wozu który płonie , i nie zależy to od prędkości. Raz się uda raz nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) skorpiona postać obraca się wraz z ruchem myszki(...)

Gdzie ty tam zobaczyłeś skorpiona? :D

Kamerą obracamy za pomocą myszki

A po co Ci kręcić kamerą? Skup się na prowadzeniu auta, a nie mychy i zaliczysz ten durny egzamin na same złote medale :)

Na chwile kamerka wariuje i tracimy nad nią kontrolę

Ona ma za zadanie pokazywać sceny - nie jest pierwszoplanową postacią w grze #-o

Jednym słowem - skupiasz się na pierdołach :compress: które skutecznie odbierają Ci całą frajdę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co mi mię nie podoba w GTASA cdn.

1 . Celowanie z niektórych broni , to na początku mnie odrzuciło od tej gry gdyż używałem pistoletu. Używając mniguna, skorpiona postać obraca się wraz z ruchem myszki, przy pistoletach i granatach nie.

Z tymi granatami to kiepska sprawa nie da się dokładnie wycelować.

2. Praca kamery. Nie mogę przez to przejść rundy w szkole jazdy :/ Kamerą obracamy za pomocą myszki , ale nie wiedzieć czemu nie działa to przy samolotach , lot helikopterem może być wtedy upierdliwy , oraz przy poduszkowcu i chyba paru innych pojazdach.

3 Praca Kamery i sterowanie przy wysiadaniu z pojazdu . Na chwile kamerka wariuje i tracimy nad nią kontrolę . Bardzo nie przyjemne gdy trwa pościg ,sztrzelanina , wysiadamy z płonącego wozu.

4. CJ nie zawsze wyskakuje z wozu który płonie , i nie zależy to od prędkości. Raz się uda raz nie.

Na początku też miałem problemy ze szkołą jazdy, pogrzebałem troszeczkę w klawiszologii i przechodziło się ten etap gry znacznie łatwiej.

W lataniu helikopterem nie widzę żadnych problemów, w poduszkowcu już tym bardziej :?

CJ zawsze wyskakuje z płonącego wozu. Może powinieneś zainstalować jakieś łatki (jeżeli takowe w internecie są) które powinny załatwić Twoje problemy :)

Aby postać sie obracała nie celuj cały czas! Znajdziesz jakiś cel to dopiero celuj. To nie jest taki typowy FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerą obracamy za pomocą myszki

A po co Ci kręcić kamerą? Skup się na prowadzeniu auta, a nie mychy i zaliczysz ten durny egzamin na same złote medale :)

tylko przydało by się wiedzieć gdzie się jedzie. Szkoda że kamery nie można "zablokować" na tyle pojazdu. Wtedy widzimy co jest z przodu.

Wiedza gdzie się jedzie nie jest żadną pierdołką .

Aby postać sie obracała nie celuj cały czas! Znajdziesz jakiś cel to dopiero celuj. To nie jest taki typowy FPS.

Strzelam z pistoletów do policji , a teraz próbuję się wycofać nadal strzelając i pupcia . CJ odwraca się plecami do napastników , w przypadku innych bronie tak nie jest. Możemy ostrzeliwać wroga jednocześnie się wycofując.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerą obracamy za pomocą myszki

A po co Ci kręcić kamerą? Skup się na prowadzeniu auta' date=' a nie mychy i zaliczysz ten durny egzamin na same złote medale :)[/quote']

tylko przydało by się wiedzieć gdzie się jedzie. Szkoda że kamery nie można "zablokować" na tyle pojazdu. Wtedy widzimy co jest z przodu.

Wiedza gdzie się jedzie nie jest żadną pierdołką .

Zapomniałeś o kamerze na przednim zderzaku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerą obracamy za pomocą myszki

A po co Ci kręcić kamerą? Skup się na prowadzeniu auta, a nie mychy i zaliczysz ten durny egzamin na same złote medale :)

tylko przydało by się wiedzieć gdzie się jedzie. Szkoda że kamery nie można "zablokować" na tyle pojazdu. Wtedy widzimy co jest z przodu.

Wiedza gdzie się jedzie nie jest żadną pierdołką .

Zapomniałeś o kamerze na przednim zderzaku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokładnie zacytowałeś i wyszło, że wkładasz mi niezaistniałe kwestie pod mój nick.

Ale skoro już... powiedz mi bracie, jak się ona blokuje, skoro przy wykonywaniu skrętów widzę boki pojazdu :?:

Powraca po jakimś czasie na tył, ale do blokady to jej sporo brakuje :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o kamerze na przednim zderzaku?

Wiem że jest ale nie daje takiej pełnej komfortowej oceny sytuacji (problem z orientacją w przestrzeni). Będę wiedział gdzie jadę ale co dzieje się obok mnie to już nie (czy mogę dalej zacieśnić skręt czy to już ściana).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o kamerze na przednim zderzaku?

Wiem że jest ale nie daje takiej pełnej komfortowej oceny sytuacji (problem z orientacją w przestrzeni). Będę wiedział gdzie jadę ale co dzieje się obok mnie to już nie (czy mogę dalej zacieśnić skręt czy to już ściana).

A w takim razie... albo szukasz jakiegoś modu' date=' który to zmieni:

Witam wszystkich.

Czy zna ktoś mod, dzieki któremu kamera jest z oczu kierowcy? Proszę o link na pm, gg, tam gdzie jest to zezwolone. :oops:

... albo piszesz podanie do Rock* o stworzenie oficjalnego dodatku ;)

A w kwestii dodatków... były jakieś oficjalne? W ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokładnie zacytowałeś i wyszło, że wkładasz mi niezaistniałe kwestie pod mój nick.

Ale skoro już... powiedz mi bracie, jak się ona blokuje, skoro przy wykonywaniu skrętów widzę boki pojazdu :?:

Powraca po jakimś czasie na tył, ale do blokady to jej sporo brakuje :roll:

Skoro źle zacytowałem, to stokrotne sorry...

Wiem że oficjalny mod to Hot Caffe. A od dodatkach nie słyszałem.

Oficjalny mod? Ja bym powiedział, że niepotrzebna opcja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojira - luzik :)

A w sumie GTA SA + Hot Coffee to w sumie takie "director's cut" :D

Piecowa wersja wyszła po wykrojeniu tych "świństewek" :P

Tak czy owak, to trochę dziwne, że przez 2 lata nic takiego Rock* nie wydało... Nie omal każda inna gra miała swoje dodatki, a taki hicior nic... :shock:

Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brakuje czegoś co przedłużyło by życie SA.

Tak po wypełnieniu wszystkich misji nie ma za bardzo co robić. Zbieranie znajdziek fotki i skoki. Jeżeli dodano by przynajmniej edytor misji to by zrobiło się ciekawiej dzięki fanowskim produkcją . Obecnie fanservice obejmuje tylko podmianę modeli pojazdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brakuje czegoś co przedłużyło by życie SA.

Tak po wypełnieniu wszystkich misji nie ma za bardzo co robić. Zbieranie znajdziek fotki i skoki. Jeżeli dodano by przynajmniej edytor misji to by zrobiło się ciekawiej dzięki fanowskim produkcją . Obecnie fanservice obejmuje tylko podmianę modeli pojazdów.

a multiplayer? Zawsze ciekawiej nudzić się na multi niż na singlu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie fanservice obejmuje tylko podmianę modeli pojazdów.

A guzik. :D

Jest wiele innego rodzaju modyfikacji, w tym totalne konwersje. Słyszał ktoś o Gostown Paradise?

Screen (przepraszam za rozmiar):

67d513f1fb542cad7f45fa602a19.jpg

Prawie jak Far Cry. :)

Tutaj jest temat modu na gtaforums.com (trzeba traktować jako oficjalną stonę, bo innej nie ma).

http://www.gtaforums.com/index.php?showtop...465&st=1600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W efekcie - wziąłem się ostatnio po raz któryś za singla :D

Jako i ja. Nie wiem, czy to te palmy, roznegliżowane panie wsiadające do wozu, albo przechadzki plażą z gnatem w łapie, ale GTA zawsze kojarzyło mi sie z wakacjami. W ogole sommerferien to jest swietny czas na wszelkie come backi do lubianych tytułów.

"San Andreas fo' Life, Homie!" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV zapowiada się coraz ciekawiej. Nie wiem czy wiecie o tych faktach, ale je przedstawię:

-w Liberty City znajdziemy kafejki internetowe. GTA IV będzie posiadał swój growy odpowiednik internetu! Odbieranie e-maili, strony humorystyczne przyszykowane przez Rockstar itp. Korzystanie z kafejek będzie niezbedne do ukonczenia kilku misji. Tak samo jak korzystanie z telefonu.

-gdy popełnimy przestępstwo, strefa w którym dokonaliśmy tego czynu zostanie zaznaczona na radarze. Kiedy ją opuścimy pościg ustanie.

-w grze pojawią się ukochane przez fanów bronie-wyrzutnia rakiet i miotacz płomieni.

-to chyba było oczywiste-w GTA IV nie będzie żadnych wzmianek o ataku terrorystycznym z 11 września.

-nie bedzie sklepów Amunittion. Broni bedziemy musieli szukac po całym mieście w ciemnych zakatkach ulic.

-każda z ulic będzie miała swoja nazwę.

Jak dobrze, ze mam swojego X360 i GTA IV będe sie cieszyć juz za 3 miesiące :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pupa zbita. Kilka miesięcy jeszcze sobie poczekamy, a znając okrutne życie, to GTA IV wyjdzie wreszcie z początkiem wakacji. Cóż, decyzja Take-Two o przesunięciu premiery o niemal rok z pewnością nie jest jakoś "usprawiedliwiona", bowiem gra była zapowiadana na październik, a tymczasem developer potrzebuje jeszcze czterech miesięcy! No ok, GTA jest tworzone na dwie platformy, ale jak można było tak bardzo przecenić swoje umiejętności i możliwości, pomylić się przy zakładanym czasie na prace o niemal pół roku? Cóż, czeka nas albo ocena GTA IV w CDA w okolicach 11-12/10, albo kolejny Duke Nuke'm 4ever.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...