Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Mnie w trailerze nie podobało się jedynie to,że nie widać "komiksowości" w grafice.Ale teraz każdy ciągnie ku realizmowi...Poza tym bardzo obiecujący filmik.Szczególnie do gustu przypadł mi bohater-zwykły bandyta,niekoniecznie szukający zemsty,ale po prostu kasy. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vice City - klimacik lata 70. Wszystko róż, narkotyki, kazdy na haju :P.

O 10 wiosenek do przodu........

A IV? Właśnie oglądałem trailer klatka po klatce. Ciężki nowojorski klimat. Historia pewnego słowiana / rosjanina / rumuna / itp. handlującego ludźmi.

Fakt , ja również cieszę się ze zmiany klimatu. W VC i SA klimaty były bardziej luzackie i kolorowe, więc przyda się trochę czegoś mocniejszego.

Mi klimat Libery City zawsze pasował, fakt, trochę przyszarawe w trójce było, ale to IMO tylko nadawało mu uroku. No i była ( i mam nadzieję że w IV też będzie) jeszcze dzielnica Shoreside Vale, która odbiegała zabudową od Portland czy Staunton Island.

"I killed people, smugglered people...." :P

0:09 - niestety jak na postacie z Table Tennis tutaj twarze są dosyc niskiej rozdzielczosci... Ale za to wygląd tej konstrukcji za samochodem - jak i samego samochodu powala.

Sam samochód wydaje mi się wzorowany na mercedesie SLK.

Stawiam że będzie to Feltzer a'la IV.

0:13 - widzicie tych gości siedzących na schodach? Ten na dole chyba ja paczkę chipsów :D - popatrzcie na odbicia w oknach tegoo domu i rozdzielczosc felg od samochodu. Powalające. Aha - na chodniku lezy coś... Eeee... Psia kupa? :D:P

Hehe, żaden z nich laysów czy innych tam pringlesów nie trzyma, po prostu mają ręce ułożone w dziwny sposób. Fakt, sam model auta (Sentinel?) wygląda b.ładnie a jeszcze ładniej chodzi jego zawieszenie.

Co do zwierząt - być może w tej części R* wprowadzi jakieś inne zwierzęta poza mewami i gołębiami, choćby szczury czy bezpańskie koty czy psy. :)

- film "I slept with my mom.

Mi ten plakat przypomina plakat z innego filmu....tylko za cholerę nie umiem skojarzyć jego tytułu..

na dole:

- jakies przenośne urządzenie 360? :) (pisze bodajże "Pano 360")

Subtelna kryptoreklama X-a 360? :twisted:

0:31. Piekny wygląd postaci na ulicach (jak w H: Blood Money). Reklama samochodu przypominającego Mercedesa Mc Larena.

O tak, programiści postarali się o modele "ludziów i ludzisków" w czwórce. Miejmy nadzieję, że pewne krągłości odwzorują równie dobrze.... :wink: :twisted: Co do tej reklamy, to IMO jest to ten sam samochód który pojawia się na początku (Feltzer?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawą informację dotyczącą głównego bohatera GTA IV, otóż, bardzo możliwe, że będzie nim... Jerkov. Nie kojarzycie :?: . Jest to główny bohater GTA II, co ma wspólnego z "ruskiem" z trailera :?: , otóż Jerkov po pierwsze, też jest Rosjaninem, po drugie, był (w GTA II) gangsterem a jak wiadomo bohater czwartego GTA przybył do Liberty City po to by zakończyć przestępcze życie, po trzecie i najważniejsze Jerkov i postać z trailera wyglądają bardzo podobnie :!: :

jerkov_gta2-gta4.jpg

Zatem pozostaje nam czekać, wszystkiego - prawdopodobnie - już niedługo się dowiemy :wink: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawą informację dotyczącą głównego bohatera GTA IV, otóż, bardzo możliwe, że będzie nim... Jerkov. Nie kojarzycie :?: . Jest to główny bohater GTA II, co ma wspólnego z "ruskiem" z trailera :?: , otóż Jerkov po pierwsze, też jest Rosjaninem, po drugie, był (w GTA II) gangsterem a jak wiadomo bohater czwartego GTA przybył do Liberty City po to by zakończyć przestępcze życie, po trzecie i najważniejsze Jerkov i postać z trailera wyglądają bardzo podobnie :!: :

jerkov_gta2-gta4.jpg

Zatem pozostaje nam czekać, wszystkiego - prawdopodobnie - już niedługo się dowiemy :wink: ...

Ciekawe... Jest podobny, to prawda. Może to naprawdę on? Ja bohaterów GTA London, gta 1, ani gta 2 nie znam, więc jeśli jest to prawdziwy "hero" z dwójki, to może R* postanowiło go dać do GTA IV? ;) Mają bardzo podobną twarz: ten sam nos, podobny zarys oczu, te same "owłosienie". :P

Może R* coś wyjawi. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja GTA2 toczy się rzekomo w niedalekiej przyszłości. Zapewne poprowadzimy Jerkova zanim stał się głównym delegatem ruskiej mafii w LC. Aha, Jerkov nie był główną postacią w GTA2 tylko jednym z bossów który wydawał rozkazy naszemu "hero". Ciekawi mnie jakie będą nawiązania do poprzednich części. Zapewne akcja będzie się toczyć na krótko po wybrykach Clauda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum www.gtasite.pl pojawil sie ciekawy post z rzekomym listem od panow z GameInformer (maja ekskluzywne materialy na temat nowego Gta).

List zostal napisany w odpowiedzi na dociekliwosc jednego z uzytkownikow serwisu www.zaibatsu.pl ;) Mam nadzieje, ze sie nie obrazi za opublikwoanie tego listu tutaj:D Tłumaczenie jego autorstwa.

"Witaj Jakub.

Mam nadzieję, że nie wylecę po tym z pracy, ponieważ oni [Rockstar] kazali nam milczeć do czasu pokazania się nowego numeru magazynu, ale niech będzie - mogę Ci powiedzieć, tyle co nam wiadomo o IV.



Jak zauważyłeś na filmie, głównym bohaterem będzie Rosjanin. Jeżeli nie zauważyłeś, to możesz się domyślić po akcencie. Z jego opowieści wynika, że zabijał ludzi, etc. Tak naprawdę, są to połączone cutscenki - jedna z początku gry, druga z innego momentu. Nie wiemy dokładnie, gdyż gra nie została jeszcze w pełni ukończona. Jeżeli chodzi o inne możliwości, to będzie sporo nowych, o których się dowiesz, czytając naszą zapowiedź.



Jedyne, co wiemy na dzień dzisiejszy o wielkości miasta, to fakt, że będzie ono mniejsze od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć w San Andreas. Rockstar zrezygnował z umieszczania wielkich przestrzeni i skupił się tak naprawdę na tym, czego chcą gracze - doskonałej fizyki oraz dodaniu wielu ciekawych rozwiązań, które miałeś okazję zobaczyć na zwiastunie.



Panowie z Rockstar zamierzają kontynuować tradycję. Umieszczą w grze fast-foody, które były obecne w San Andreas. Jakby tego było mało, czeka cię również kawiarnia, a w niej możliwość nieznacznego podniesienia energii gracza. Co do nazw samochodów - również będą to marki R*. Zamiast Porsche, ujrzysz Cometa i tak dalej.



Wiem, że martwi Cię również tryb rozgrywki multiplayer. Na ten temat nie będę się rozpisywał, gdyż wciąż pozostaje to słodką tajemnicą Rockstar.



Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem Ci nasz artykuł, zapraszam do przeczytania całości. Pozdrawiam."

No i dzieki temu troszku sie wyjasniło :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którego to dzisiaj mamy ;) ? Pierwszego kwietnia chyba ;)? Także ja w to dziś nie uwierzę :P .

Zresztą nawet gdyby nie był Prima Aprilis, pracownik R* zdradzający cośkolwiek o grze przed jej premierą, nie byłby już ich pracownikiem. A dostanie takiej fuchy raczej łatwe nie jest.

Optymistycznie licząc, kiedy będzie gotowa wersja PC, będę w amoku przygotowań do matury. Oj, ciężka to będzie próba, bardzo ciężka :roll: .

Zobaczę konkretny artykuł, uwierzę i znowuż wzdychać nad możliwościami swego kompa zacznę :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że majowy Game Informer ma ecsclusivy na temat GTA4 to prawda. Numer ma się ukazać pod koniec kwietnia. Można to pismo dostać w Polsce :?: Empiki to sprowadzają :?:

Jako prima aprilisowy żart od CD-A upatrywał bym sobie to info ze strony głównej odnośnie Vice City Stories na PC. Na www.zaibatsu.pl jak i na stronie R* nie ma o tym słowa :lol:

Ja pier...nastepny. Gdzie Wy ludzie macie napisane ze list jest od kogos z R*!!?? A jak na zart prima aprillis'owy to zbyt cienki. Jakby juz mieli sciemniac to by pewnie napisał, ze beda wszytkie miasta znane z calej serii itp. Ugh...

Wówczas było by to oczywiste, że to żart :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IceCent napisał:

Mam bardzo ciekawą informację dotyczącą głównego bohatera GTA IV, otóż, bardzo możliwe, że będzie nim... Jerkov. Nie kojarzycie Question . Jest to główny bohater GTA II, co ma wspólnego z "ruskiem" z trailera Question , otóż Jerkov po pierwsze, też jest Rosjaninem, po drugie, był (w GTA II) gangsterem a jak wiadomo bohater czwartego GTA przybył do Liberty City po to by zakończyć przestępcze życie, po trzecie i najważniejsze Jerkov i postać z trailera wyglądają bardzo podobnie Exclamation :

Zatem pozostaje nam czekać, wszystkiego - prawdopodobnie - już niedługo się dowiemy Wink ...

Hmmm... A czy ktoś sobie przypomina może z GTa2 jakie misje się dla niego robiło? Może ma to coś wspolnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafeł

Pamiętam jedną ciekawą misję dla ruskich w GTA2. Należało porwać autobus a następnie normalnie i przepisowo zatrzymywać się na przystankach. Ludzie wchodzili, ale już nie mogli wyjść :twisted: . Bodajże po 3 przystankach kierowaliśmy się do fabryki, gdzie nasi pasażerowie byli w płaczu i wrzaskach zaganiani do maszyny przerabiającej ich na mięso do hotdogów (tylko nie mówcie o tym Giertychowi xD). Jakoś tak mi to zapadło w pamięci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he,he :lol: ...Faktycznie-misja była oryginalna i ciekawa-nie to co w Gta San Andreas :) ...Mi jakoś jednak nie odpowiada taki ciężki klimat gry...

Przyzwyczaiłem się już do lekkich klimatów Vice City i San Andreas...

Ale jakoś to będzie :wink: ...

Ps:Nastepny raz zastanówcie się dwa razy zanim zjecie Hot-Doga :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA VC Stories na PC ... Hm....

Zdziwiła mnie ta informacja .

Wątpie w to że dwie części pojawią się na PC .Lepiej żeby VC Stories zostało na konsolach .

Parę rzeczy nie trzyma się przy tej informacji kupy.

Pierwsza i najważniejsza - Strona główna Rockstar milczy na temat informacji o GTA VCS na PC(a to zbyt duże info aby je przemilczeć).

Engine GTA IV - eee...wątpię.

Ogólnie całkiem ciekawy żart primaaprilisowy CD-Action :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Gta San Andreas moim zdaniem brakuje jej trochę do poprzedniej części Gta czyli VC to fakt że ma więcej bajerów i gangsterski klimat, ale denerwuje mnie grafika i fabuła tej gry np: woda w Sa a woda w VC bez porównania w VC widać dno jakieś skały na dnie a w Sa woda jak w Gta III szara ponura nic nie widać. Fabuła w VC była bardziej czytelnia a w Sa połowy nie można było zrozumieć, moim zdaniem Gta San Andreas ma dwa punkty niżej od poprzedniej części czyli Gta Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Fabuła W SA jest mniej czytelniejsza aniżeli Poprzedniczka jednak dla mnie SA ma ciekawszą fabułę (o ile ktoś zagra sobie naprawde dużo razy)

Jeśli chodzi o mnię to Wole fabułe SA gdyż ta z VC była dla mnię jakaś taka nudna....

Pozatym SA ma dłuższą Historię i to Jest Głównym Asem San Andreas:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik

Mały newsik dotyczący GTA IV.

Główny bohater nowej odsłony słynnej serii nazywał się będzie Niko Bellic, zaś jego rodzinnym krajem będzie najprawdopodobniej Serbia bądź Chorwacja. Autor zapowiedzi, który przetestował grę na Xboksie 360, twierdzi, że użytkownicy będą mieli w niej większy wybór i swobodę działania. Mimo to, motywem przewodnim pozostaną zlecenia, przyjmowane od różnych osób. Co ważne, fabuła ma być nieliniowa, a gracz będzie miał znacznie większy wpływ na przebieg akcji. Użytkownik będzie mógł kontaktować się ze zleceniodawcami przez telefon komórkowy.

Niko Bellic? Czy on już był może kiedyś w jakimś GTA? Bo nie przypominam sobie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w NY nie będzie samolotów. Uwielbiałem latać po San Andreas myśliwcem Hydra 8) . Twórcy tłumaczą to tym, że będzie tylko jedno miasto. Czyli nie powinno być żadnych barier i od samego początku gracz będzie mógł zwiedzić cały obszar gry, co jest dla mnie dużym plusem.

Wydaj mi się, że główny bohater nie będzie związany z poprzednimi częściami serii, ale jestem pewny, że w GTA IV spotkamy wielu starych znajomych :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...