Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Mimo wszystko chciałbym opcję tworzenia własnej postaci

W sumie mogło by coś takiego być, zawsze rajcuję się jak mogę np. zmienić brew czy kolor włosów na niebieski jak w Oblivionie. Na dodatek mógłbyś dobrać na początek jakieś umiejętności (szybki sprint, wstrzymanie oddechu przy celowaniu czy mocne walenie z pięści), ale wtedy zrobiłby się z tego RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluehell.jpg

Gdy jestem w siłowni w ganton biorę jetpacka i wlatuje w róg (tam gdzie jest flaga USA) wtedy podlatuje jetpackiem do gory i... przenikam przez dach i lece dalej, wiec wylatuje poza granice silowni i zaczynam spadac, gdy spadne na sam dol jest "nic" i od czasu do czasu przechodza ludzie albo znajdujemy lopate lub pile motorowa i gwiazdke (ta co zmniejsza policje) ale nie ma zadnego modelu liberty city ani nic, wiec chcialbym sie dowiedziec czy to jest ten blue hell... Powyzej scree.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak waidomo GTA IV ma wyjść 16-tego października br. w Ameryce Pólnocnej, a 19-tego w Europie. Gra zostanie równocześnie wydana na Xboxa360 i PlayStation 3. Wersja Xboksowa będzie modyfikalna przez stworzone przez Rockstar mody. Jak gdzieś przeczytałem to wersja na PC ma wyjść 9 miesięcy pózniej

Gdzie będziemy grać?? - Podejrzenia padły na Londyn, później trop padł na amerykańskie miasto Chicago odwzorowane w grze jako Carcer City.

Świat obiegła wieść o tzw. "In-Game Advertising" czyli miasto tętniące życiem, reklamy prawdziwych produktów, czy budowy w czasie rzeczywistym. Ale to tylko przypuszczenia.

Wersja PeCetowa jest oczekiwana przez wielu graczy nie mających żadnej konsolki, ale nikt w sumie nie potwierdził powstania tej wersji GTA 4. Nie zaprzeczono ale powiedziano, że najlepszy dostępny w dzisiejszych dniach PeCet nie będzie w stanie uciągnąć "czwórki" płynnie.

Nowy silnik graficzny RAGE (Rockstar's Advanced Game Engine) został potwierdzony jako silnik, w którym GTA IV będzie działać. Jak wiadomo wcześniej wyjdzie L.A. Noire oparte na tym samym silniku, a z filmików wygląda na znakomitą grafikę oferującą RAGE. Grafika jest świetna, jak cuś to zobaczcie sobie filmik na ofcjalnej stronie gry (L.A. Noire). :( :o :o :o :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee w której misji?? Bo ja w żadnej nie pływałem dłużej niż 5 min...

Nie no PleC trochę przesadził z tym czasem. Jakieś 15 minut wystarczy. A Jemu chodziło o to iż najpierw trzeba zwiększyć pojemność płuc, aby móc przystąpić do misji u Wooziego. Ja na szczęście za pierwszym razem dużo nie musiałem pływać bo wcześniej nurkowałem sobie w LS. Ale dla osób które tego nie robiły, faktycznie może być to trochę frustrujące.

o Speedzie już nie mówiąc. Nie wiem czy tylko ja miałem takie wrażenie, ale Speed w całym GTA 3 chyba odezwał się tylko kilka razy ;p
A mi coś mówi, że ani razu.

I faktycznie masz racje. Bo Speed przez całe GTA 3 nie odezwał się ani słowem. Nie było powiedziane że to niemowa, więc chyba on jakiś wstydliwy xD Również ani słowem nie odezwał się w GTA SA, gdy wykonywaliśmy misje na wsi, związane z wyścigami.

wiec chcialbym sie dowiedziec czy to jest ten blue hell...

Tak to jest Blue Hell. Kilka stron wcześniej odbyła się dość wnikliwa dyskusja na ten temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdż sobie na GTA SITE

Tak a propos to jest ona beznadziejna. Wystarczy sobie poczytać teksty. Skrótowe i bezbarwne. Poziom leży, zero inwencji, nie mówiąc o poprawności ichniejszego języka polskiego (co do jakości, to nawet nie pytam). Szczególnie poradniki są śmieszne. Szczególnie ten dotyczący wojen gangów. Gościu po prostu streścił to, co się dzieje w grze. Jakby nikt z graczy sam nie potrafił do tego dojśc.

Mam pytanie. W dwóch misjach można spostrzec (jest dość ewidentny :)) taki wielki, czterosilnikowy samolot. Przypomina trochę herculesy. Szukałem o tym na różnych stronach, ale nie dość, że nikt nie opisuje, jak się do niego dorwać, to na dodatek nikt go w ogóle nie opisuje. Tak jakby nikt go nie zauważył.

Ktoś wie, czy można się nim przelecieć jakoś albo chociaż popatrzeć na niego :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to nie jest frajda lceć sobie rozpędzonym jump jetem(chyba F-16) rub nim pentle w miescie kiedys sie uda ale ciężko nie zahaczyć o coś. Albo wiedż motorem po linach na most san fiero(san francisko) lub przejedż całom autostrade na 1 kole(za 30 razem mi sie udało) albo jak ja przejdż 15 razy GTA:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Boening stoi w LV. Wcale trudno nie jest nim wyjechać. Trzeba po prostu w odpowiednim momencie zacząć skręcać. Później podjechać do przodu, znów troszkę skręcić wycofując i po sprawie. Szybko się wzbija w powietrze także dużo przestrzeni do startu nie potrzeba.

A w SAMPie na niektórych modach, na pustynnym lotnisku stoi bardzo ciekawy samolot. Rozmiarów Boeninga i równie przyjemny w pilotowaniu. Nazwa zaczyna się od litery A. Lecz nie pamiętam jak to dalej szło.

W każdym razie, oba samolociki bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to nie jest frajda lceć sobie rozpędzonym jump jetem(chyba F-16) rub nim pentle w miescie kiedys sie uda ale ciężko nie zahaczyć o coś. Albo wiedż motorem po linach na most san fiero(san francisko) lub przejedż całom autostrade na 1 kole(za 30 razem mi sie udało) albo jak ja przejdż 15 razy GTA:)

Albo naucz się ortografii, bo na mojej mozilli co drugie Twoje słowo jest podkreślone do korekty :? GTA przeszedłem około 9-10 razy i jestem z tego dumny :D Teraz przechodzę 8 raz Vice City. A co do tej autostrady i wjazdu po linach - żaden wyczyn. Wystarczy tylko porządnie opanować jazdę motocyklem. Jazda na jednym kole to taki Ballance tylko na motorze :D A co do tego samolotu: jest po prostu genialny. Jak po raz pierwszy go zobaczyłem, to przyznam, że mnie wgięło. Jest naprawdę ogromny.

Tak a propos to jest ona beznadziejna. Wystarczy sobie poczytać teksty. Skrótowe i bezbarwne. Poziom leży, zero inwencji, nie mówiąc o poprawności ichniejszego języka polskiego (co do jakości, to nawet nie pytam).

A czego ty oczekiwałeś? To autorska strona internetowa, a nie CDAction. Ojjjjj Smuggler, rozpieściłeś Nas. Teraz nic już Nas nie zadowala, jeżeli nie jest na poziomie CDA. A że poziomu CDA nic nie prześcignie, to wydaje mi się, że masz wierne grono fanów, które nieprędko się wykruszy :D Gratulacje btw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos to jest ona beznadziejna. Wystarczy sobie poczytać teksty. Skrótowe i bezbarwne. Poziom leży, zero inwencji, nie mówiąc o poprawności ichniejszego języka polskiego (co do jakości, to nawet nie pytam).

Niewiem co ludzie oczekują od tej strony jak kolega powyżej powiedział ta strona nie ma szans przy stronie CDA ale też nie jest najgorsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...