Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

nie instalowałem nic poza "Hot Coffee" ale pojawił się kołopot, bo za każdym razem jak grałem musiałem wyganiać dzieciaki z pokoju ;)

Tak jak i ja - tyle, że przy dzieciach w ogóle tej gry nie uruchamiam, bo jest zbyt brutalna - może nawet nie w formie wizualnej, ale sposób w jaki przedstawia przemoc jest nie do pokazania dzieciom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie bardzo wiem, jak zrobić takiego screena :/

To proste. Na klawiaturze masz przycisk Print Screen SysRq. W trakcie gry go naciskasz, wychodzisz z gry, lub minimalizujesz okno, włączasz Painta i wybierasz opcję Wklej. Zapisujesz i już ;)

Również nie instalowałem nic poza "Hot Coffee"

No, to mnie nawet ten dodatek kładł grę... niefart jakiś, czy co?

Może, żeby sobie poużywać tych modów, miałbym zrezygnować z oryginału? :shock:

Widziałem ten mod jednak nie powiem aby mi jakoś szczególnie się spodobał. Strasznie niedopracowany pod względem graficznym. Nie powinno go być choćby ze względu na to iż razi to osób lubiących delektować się pięknem grafiki ;) Ale w końcu nie o delektowanie grafiką się tam rozchodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie instalowałem nic poza "Hot Coffee" ale pojawił się kołopot, bo za każdym razem jak grałem musiałem wyganiać dzieciaki z pokoju ;)

Tak jak i ja - tyle, że przy dzieciach w ogóle tej gry nie uruchamiam, bo jest zbyt brutalna - może nawet nie w formie wizualnej, ale sposób w jaki przedstawia przemoc jest nie do pokazania dzieciom.

Jak dzieciaki (szwagra) są u mnie i akurat gram w SA, to staram się robić misje strażackie, policyjne czy alfonsowe. Takie gdzie nie strzela się do ludzi.

Niedawno byłem świadkiem w MediaMarkcie, jak młody tatuś kupił tą grę swojemu 6-letniemu synkowi. To już przegięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA jest extra! Można kupować CJ'owi ciuchy, robić tatuaże i zmieniać fryzurę...

Akurat to mi się nie podoba bo dla rozgrywki ma drugorzędne znaczenie - nie odpalam GTA by się szwędać po sklepach. Może to związane jest z tym, że ja z innych czasów jestem nie przepadam za rapem, hip-hopem czy inną afroamerykańską muzyką, a do tego słabo identyfikuję się z wytatuowanym czarnym przestępcą półanalfabetą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeelki minus za graifkę.Jak sie gra w GTA:SA często to można to zauważyć.Mało szczegółów itd.Kolejnym minusem wg. mnie jest mała interaktywność z otoczeniem.No na przykład nie można rozwalić granatami lub bazooką budynków.Nudne misje.W kółko to samo pojedż>zabij>wróć lub ukradnij i wróć.Oczywiścię są misje ciekawe przy końcu gry...ale chyba tylko zagorzali fani dotrwali do końca tej gry.Mnie to nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeelki minus za graifkę.(...). Mało szczegółów itd. Kolejnym minusem wg. mnie jest mała interaktywność z otoczeniem. No na przykład nie można rozwalić granatami lub bazooką budynków.Nudne misje. W kółko to samo pojedż>zabij>wróć lub ukradnij i wróć. Oczywiście są misje ciekawe przy końcu gry...(...) Mnie to nudzi.

Cóż.. w końcu to jest jedna wielka zręcznościówka, więc nacisk na inteligencję przeszedł tu bardziej w wymóg sprawnego posługiwania się klawiaturą plus oprawa graficzna niż szarymi komórkami.

A rozwałka budynków? Po (jak mi się wydaje) Red Faction, rzadko do tego tematu chyba wracano, bo to potwornie pamięciożerna impreza...

Pomyśl, ile "ciał" by musiało leżeć w Los Santos, po całej kampanii tylko w tym mieście?

I te pierdoły musiały by być zapamiętywane przez kompa... a dołóż do tego jeszcze opcję demolki całej dzielnicy po tańcu z bazookami?

A skoro waliły by się ściany, to pewnie zaczęły by się narzekania na to, że ściany rozpadają się tylko w jeden sposób, no i oczywiście na całe kawały, a nie na poszczególne cegiełki... no i pył z cegieł... nie przykleja się do opon? Ale kicha! :crazy:

Może kiedyś, kiedy kompy będą miały po 100GHz na prockach, 1TB RAM-u - a dyski wykroczą pojemnością poza skalę SI - zacznie się robić takie gry.

Bo będzie to miało sens i uzasadnienie. I nie będzie się ciąć co drugą klatkę.

No i tak... trudno się niedomyśleć :D - Jestem fanem tej gry.

Jeszcze nie mam pościeli z logiem Rock*... ale nigdy nic nie wiadomo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieciaki (szwagra) są u mnie i akurat gram w SA, to staram się robić misje strażackie, policyjne czy alfonsowe. Takie gdzie nie strzela się do ludzi.

No ale przecież w misjach policyjnych trzeba strzelać i zabijać tych przestępców aby pomyślnie ukończyć level. A w misjach alfonsowych też trzeba zabijać tych kolesi którzy nie chcą płacić za usługi. O tym za jakie to już nie wspomnę ;)

słabo identyfikuję się z wytatuowanym czarnym przestępcą półanalfabetą

Geniusz to z niego nie jest, ale aż tak źle to chyba tez nie :wink:

Ta gra jest dla ludzi, którzy chcą się trochę wyżyć na tym podłym świecie, a nie dla dziewczynek grających sobie w sims2

Że niby jestem dziewczynką bo lubię simsy?:roll: Nonsens to jest zrobione dla uatrakcyjnienie i urozmaicenia rozgrywki, jeśli nie chcesz to poza dwoma misjami nikt Ci nie karze się w to bawić

nie rozkminiam także tego "erpegowego" systemu

Nie wiem co Ci się w tym nie podoba, ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń do niego.

Kolejnym minusem wg. mnie jest mała interaktywność z otoczeniem

Welcome GTA4...Tam nie będziesz mógł na to narzekać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieciaki (szwagra) są u mnie i akurat gram w SA' date=' to staram się robić misje strażackie, policyjne czy alfonsowe. Takie gdzie nie strzela się do ludzi. [/quote']

No ale przecież w misjach policyjnych trzeba strzelać i zabijać tych przestępców aby pomyślnie ukończyć level. A w misjach alfonsowych też trzeba zabijać tych kolesi którzy nie chcą płacić za usługi. O tym za jakie to już nie wspomnę ;)

Nie doszedłem jeszcze do tego zabijania w misjach alfonsowych. A co do misji policjalnta - to fakt, ale ja sie staram po prostu rozwalić samochód gościa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszedłem jeszcze do tego zabijania w misjach alfonsowych.

NIE? :shock: A to dość dziwne bo tam co druga usługa tak się przecież kończy. Odwozimy dziewczynę do klienta i wyskakuje nam komunikat że jakiś kolo nie chce zapłacić za usługę. Wyskakuje nam czas i musimy go zabić i zabrać sobie kasę samemu. A jeśli u Ciebie tak nie ma to ja już nie kapuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh....Podziwiam waszą wytrwałość w poszukiwaniu dziwnych zjawisk w San Andreas...Przecież tyle ludzi już czegoś szukało-i rezultatów nie widać-no może poza bugami gry...Nie chcę was zmartwić-ale nie ważne jak długo będzecie szukali-i tak nic nie znajdziecie...Pozdro:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też ciekawe zjawisko w którejś z siłowni. Jak będe grał to pójde tam i zrobie fotki.

Zapewne chodzi ci o dostanie się do Blue Hell przez siłkę w Ganton :)

Pamiętaj tylko o wzięciu jetpacka 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy u was też jest taki bug że w misji z gonieniem samolotu na motorze (Stopaway czy jakoś tak...) ten samolot NIE DA SIĘ dogonić? Piszę nie da się - i tak jest bo skubany za szybki jest... grałem bez kodów, qmpel też, i to samo u nas; przeszedłem to stosując cheata na spowolnienie czasu, wtedy samolot jest do dogonienia. A żeby było śmieszniej, to zdrzył mi się dopiero kiedy po raz drugi i trzeci przechodziłem SA za pierwszym było wsio OK. Aha, jak trafić do blue hell z ganton gym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy u was też jest taki bug że w misji z gonieniem samolotu na motorze (Stopaway czy jakoś tak...) ten samolot NIE DA SIĘ dogonić? Piszę nie da się - i tak jest bo skubany za szybki jest... grałem bez kodów, qmpel też, i to samo u nas; przeszedłem to stosując cheata na spowolnienie czasu, wtedy samolot jest do dogonienia. A żeby było śmieszniej, to zdrzył mi się dopiero kiedy po raz drugi i trzeci przechodziłem SA za pierwszym było wsio OK. Aha, jak trafić do blue hell z ganton gym?

To chyba nie bug, ;)

Jeżeli scenka się skończy, to od razu ruszaj motorem za samolotem. Najlepiej zjedź trochę w prawo, aby beczki CJ'owi nie przeszkodziły. Gdy będziesz blisko, a seria wyrzucania beczek się skończy, wtedy od razu na środek i gaz. Powinno się udać.

Wchodzisz do gym w LS i wpisujesz kod na jetpack. Potem wlatujesz w taki kwadracik koło drzwi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj naciskać klawisz odpowiedzialny za podnoszenie się na motorze( odwrotność podniesienia przedniego koła ). Robi się to tak, żeby CJ cały czas był pochylony- motor ma wtedy dużo lepsze przyspieszenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na na swojim sprzęcie(Celeron 1,10 GhZ, 256 MB RAM, Radek 92 SE) go dogoniłem wystarczy jechać między beczkami.

Dokładnie. Zauważyłem że gdy wjedziemy za samolot to jedziemy szybciej. Chyba twórcy zastosowali tu coś związanego z oporem powietrza, bo jak jechałem obok beczek to za cholerę nie mogłem dogonić samolotu. Zjechałem między beczki i od razu się udało. Sprytni ci ludzie z R* :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh....Podziwiam waszą wytrwałość w poszukiwaniu dziwnych zjawisk w San Andreas...Przecież tyle ludzi już czegoś szukało-i rezultatów nie widać-no może poza bugami gry...Nie chcę was zmartwić-ale nie ważne jak długo będzecie szukali-i tak nic nie znajdziecie...Pozdro:)

A jeśli znajdziemy?? Gdyby wszyscy tak gadali to nikt by nie szukał nawet tych durnych samochodów widmo... nie znalazł by blue hell... Jest masa terrorystów, ufoli, i dajmy na to green hell które nie zostało znalezione :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...