Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Hmmm...Mam dziwne przeczucie że Blue Hell to jest ten sam świat co normalnie.Z tym że nie ma tam pewnych(większości) tekstur.
Bardzo możliwe i można to łatwo sprawdzić. Looknij na mape w menu kiedy będziesz chodził / latał / pływał.
Możliwe że znajdziemy się w Liberty City a kto wie może nawet VC 8)
Tja, żebyś się w Zakopanym nie znalazł :P A tak na serio to nie ma szans na VC - nikt nie stworzył takich tekstur, a jeśli chodzi o LC to one są, tylko baaaaardzo okrojone (bo robione były TYLKO na potrzeby misji).
Do MEFIego--->(...) Ale tym razem ty jesteś Skali :P
Tekst roku :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SA troche irytuje mnie to, że nie można do dużych samolotów pasażerskich nie mogą wejść członkowie gangu albo dziewczyna, a do takiego małego Dodo bez problemu. Albo to, że nie można dać ziomkowi w samolocie spadochronu. Gdyby były takie możliwości i jakby znaleźć mod pozwalający wziąć więcej ludzi do gangu, to możnaby było robić piękne naloty z AT-400 na siedziby Ballasów. Najlepszy samochód w grze to Phoenix.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MEFIego---> Jutro na naszym serwie poprosimy Szajbę aby nam dał jetpacki(o ile są) i pójdziemy to zbadać tak jak te ciała w workach. Ale tym razem ty jesteś Skali :P

... Zawsze musze być poszkodowany przez los. :P Ale co mamy badać? Niebiosa? :)

Byłem już prawie wszędzie, a UFO nadal nie zobaczyłem... Oglądałem filmiki, słuchałem plotek i nic... Jednak trzeba szukać dalej. Skali tak łatwo się nie podda. :D

Możliwe że znajdziemy się w Liberty City a kto wie może nawet VC Cool

Niee, takiego czegoś zapewne w SA nie ma. :P

Ja myślę, że MOŻE jest gdzieś jakaś mała wysepka, która znajduje się poza mapą.

Menel>>> A żeś z tą Skali mi tu wyskoczył <lol> :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że znajdziemy się w Liberty City a kto wie może nawet VC 8)
Tja, żebyś się w Zakopanym nie znalazł :P A tak na serio to nie ma szans na VC - nikt nie stworzył takich tekstur, a jeśli chodzi o LC to one są, tylko baaaaardzo okrojone (bo robione były TYLKO na potrzeby misji)

Cholera jasna już nawet pomarzyć sobie nie można :D Wiem że VC nie znajdziemy. Co innego sądzę natomiast o LC. Myślę że prawdopodobne jest iż znajdziemy "Bistro kogoś tam", bo przecież misje tam się wykonuje, a więc tekstury są.

Co tam w Zakopanym...na Marsa od razu 8)

Do MEFIego--->(...) Ale tym razem ty jesteś Skali Razz
Tekst roku

A tam roku zaraz. Góra miesiąca :D Nie myślałem że was to zainteresuje aż do tego stopnia, ale OK :P

Menel>>> A żeś z tą Skali mi tu wyskoczył <lol> Smile

No bo jak badaliśmy te ciała w workach i szukaliśmy obcych to ty od razy "Ja Mulder". Chcąc tym razem cię wyprzedzić postanowiłem że poinformuję cię jak najszybciej. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PleC napisał:

Naprawdę nie da się nic więcej z tym wykombinować. Jeśli Blue Hell jest nad mapą to dlaczego nie moge na nią spaść? I jak dostać się do tego cholernego Liberty City?

-Po pierwsze: Blue Hell vel Matrix nie znajduje się ponad mapą. To jest bezmiar znajdujący się poza obramowaniem świata( btw, to pokazuje, że silnik tej gry jest całkiem potężny :o ) w którym możemy grać. BH to jest jakby inny wymiar, do którego dostajesz się przez luki w grze( w GTA 3 można było do niego wlecieć w iście fimowy sposób- dodo w tunel pod wodą :lol: ). I na pewno nie da się go zbadać w całości. Jeśli chce się dostać w dokładnie określone miejsca, to trzeba sobie zainstalować SA Place Menager i teleportować się ze ściśle określonych miejsc. Zdaje się, że jakiś portal jest w pokoju CJ'a w chacie w Ganton i na dachu tego domu. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, to na forum gtasite.pl jest cały temat o tym, tylko trzeba poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dwa posty pod rząd, ale nie mogłem się powstrzymać. Otóż, byłem sobie na wycieczce w Blue Hell. Znalazłem tam bardzo dużo ciekawych rzeczy. Oto screeny które zrobiłem:

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10733

Walczący ze sobą bokserzy. Spojrzałem na mapę i nigdy nie zgadniecie w jakim byli oni miejscu. Dokładnie pod siłownią w Ganton.

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10734

Łopata. Również zajrzałem na mapę i byłem obok domu Raydera. Wysnułem wniosek iż Blue Hell to taki sam świat jak SA z tym że znajdują się tam tylko niektóre rzeczy.Jednak szybko moja teoria została obalona. A oto dlaczego.

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10735

Dźwig Pleca :D Lecz niestety mapa wskazywała że znajduję się na Santa Maria Beach a jak wiadomo żadnego dźwigu tam nie ma.

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10736

Area 69 lub ten tajny statek w SF. A to dlatego że zaczęła mnie gonić policja. Stoję na jakiejś platformie, widać grube drzwi, leży policjant którego zabiłem, :P a jeśli się przyjrzycie dokładniej to nad moją głową zauważycie miniguna.

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10737

Próbowałem to przebyć...leciałem chyba z 30 min i nic. Uruchomiłem od nowa grę.

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10738

Jacyś ludzie. Było ich dużo i co chwile się pojawiali, ale co ciekawe tylko te dwa "rodzaje". A później to byli już tylko bezdomni. (menele? :lol: )

A teraz najlepsze...W pewnym momencie zauważyłem coś takiego...

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10739

Tradycyjnie zajrzałem na mapkę i znajdowałem się w LS. Jak wiadomo jetpack jest tylko na pustyni na lotnisku obok tej wieży gdzie można zapisać grę. Jest tam również to do otrzymywania kasy. A więc wszedłem w to żółte i...

http://foteka.pl/pokaz.php?id=10740

...znalazłem się w owej wieży. Gdy wchodziłem, przez moment mrugnął obraz i widziałem to pomieszczenie od góry, jednak trwało to tak krótko że nie zdążyłem nawet pomyśleć o zrobieniu screena. Jeśli się dokładniej przyjrzycie sufitowi to nad głową CJ'a zauważycie kwotę, od tego "dolara" który widoczny jest na poprzednim zdjęciu. Wpisałem więc kod na jetpacka i chciałem poszukać również takiego przejścia jak na siłowni, lecz niestety go nie znalazłem. Gdy wyszedłem z pomieszczenia to znalazłem się na pustynnym lotnisku. Bardzo ciekawe. Wychodzi na to iż z Blue Hell istnieją bezpośrednie przejścia do zwykłego świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Area 69 lub ten tajny statek w SF. A to dlatego że zaczęła mnie gonić policja. Stoję na jakiejś platformie, widać grube drzwi, leży policjant którego zabiłem, :P a jeśli się przyjrzycie dokładniej to nad moją głową zauważycie miniguna.

Może to nasze wielce poszukiwane UFO? :lol:

Swoją drogą,naprawdę ciekawy screen,może to kawałek tej strefy 69,który nie dostał się do finalnej wersji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. Wychodzi na to iż z Blue Hell istnieją bezpośrednie przejścia do zwykłego świata.

Czyżby tajny system omijania pościgu?? :D Wchodzisz do Blue Hell policjanci mają wała, gdy ty jesteś już w LV albo SF :Dalbo jeszcze lepije można przez Blue Hell zajść kogoś od tyłu :D Stoisz sobie spokojnie i nagle jesteś Dead :D Ale na poważnie: Blue Hell to jeden z najlepiej zaprojektowanych poziomów w grach komputerowych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w Blue Hell znajduje się wnętrze Dworu Big Smoke'a.

I to od początku!

Czyżby możliwość baaardzo szybkiego przejścia gry?

Hmmm zabawne by to było jakby R* to oskryptowało, tzn. :

CJ: Big Smoke I know you're a busta and you're messin with me and dealin' with Tenpenny so I'm gonna kill you right here, right now.

BS: Cj, man, what the hell are you doin' here?? You should be fightin' with me after about 60 hours!! Damn you, Blue Hell!! :wall:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w celu poszukiwań U.F.O [wspólnie uzgodniliśmy, że ja to Molder, Menel to Mólder, a Mefiasto to Mulder :P (Mefi się na Skali nie zgodził :D)], wyruszyłem dzisiaj na pustynie, a konkretniej na Bone Country. I jaki rezulatat? Poleciałem Jet Packiem (pożyczonym przeze mnie CJayem, menela :P (Swoją drogą to Thx za danie mi swojego save'a)) na miejsce zaznaczone na mapie Mike'a Toreno. W pobliżu nic nie znalazłem ciekawego, była tam tylko zarąbista skocznia (muszę tam wrócić z crossem), nic poza tym co zaciekawiło by moją duszę U.F.O-huntera (:D) nie ujrzałem. Poleciałem więc trochę dalej, pod tą białą satelitę. Tam znów oblookałem teren i stwierdziłem, że nic ciekawego, więc spadłem spowrotem na ziemię i poszedłem sobie do jakiegoś gejzera (swoją drogą, to pierwszy raz go na oczy widziałem). Chodząc w pobliżu tego spojrzałem na mapę (tą małą, w lewym dolnym rogu) iiii... osłupiałem, przez moment czułem się jak w X Files :P Dlaczego? Spojrzałem potem na mapę w menu i zrobiłem screena...

beztytu322u12vy2.th.png beztytu322u22lt0.th.png

Zobaczcie na to co jest w kwadracie, który zrobiłem w pierwszym screen'ie... Normalnie myśle sobie, że UFO za moment koło mnie wyląduje, byłem prosto na tym kamieniu, który przypomina oczy. No to rozglądam się i w pewnym momencie, aż się zlękłem, szybko zrobiłem screena iiii.. oprzytomniałem :P Myślałem, ze zobaczyłem spodek, a jednak był to ten sam gejzer, którego widziałem przedtem...

Screen:

beztytu322usgf9.th.jpg

Być może screen nie oddaje tego co widziałem w grze, wtedy ten "spodek" był o wiele wyraźniejszy, żywcem przypominał U.F.O.

Cóż moge powiedzieć...? Brawa i oklaski dla panów z Rockstar, świetnie to zaplanowali ;) Bo coś mi się nie chce wierzyć, że to zwykły przypadek i zbieg okoliczności... Za bardzo znam San Andreas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem Jet Packiem (pożyczonym przeze mnie CJayem, menela :P (Swoją drogą to Thx za danie mi swojego save'a))

Żaden problem brachu. W końcu musimy sobie pomagać :D Jeszcze mi się nie raz na pewno odwdzięczysz, już ja ci to człowieku mówię. No piszę ale co tam :lol:

Zobaczcie na to co jest w kwadracie, który zrobiłem w pierwszym screen'ie... (...) byłem prosto na tym kamieniu, który przypomina oczy. (...) Myślałem, ze zobaczyłem spodek, a jednak był to ten sam gejzer, którego widziałem przedtem...

Będę szczery...W pierwszym momencie zobaczyłem tylko zarys jakiegoś ludzika, ale nigdy bym nie pomyślał że to obcy. I dopiero gdy wytłumaczyłeś mi na gg to zacząłem coś tam widzieć. Jednak nadal mi to kosmity nie przypominało. Ale nie przejmuj się ja jestem gUpi i ciężko kapujący. Inni na pewno ujrzą tam jakiegoś aliena. Ale ten gejzer z góry faktycznie wygląda jak latający spodek. Się jeszcze dokładniej zobaczy. Udam się w to miejsce. Może muszę zobaczyć to na własne oczy.

Brawa i oklaski dla panów z Rockstar, świetnie to zaplanowali Wink Bo coś mi się nie chce wierzyć, że to zwykły przypadek i zbieg okoliczności... Za bardzo znam San Andreas

No nie wiem co o tym myśleć. Wielce prawdopodobne jest że to tylko zwykły przypadek. Ale z drugiej strony...To akurat ten gejzer przypominający spodek znalazł się obok tego ludzika (kosmity?) No ale odkryłeś ciekawy wątek.

PS. Tja ty za bardzo znasz SA :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szczegóły z GTA 4 wypuszczone przez Rockstara:

Obecnie zajmują się tworzeniem nowego silnika graficznego,przysrosowanego do (niestety) PS3.

Co za tym idzie,otoczenie będzie bardziej interaktywne tj. dowolne demolowanie otoczenia czy wejście/włamanie do każdego :shock: domu czy budynku. Naprawdę,jeżeli pomysł rzeczywiście się sprawdzi to Rockstar stworzy coś,co będzie się wspominać przez lata. :D

Co do terenu,to ma on zostać...kilkakrotnie powiększony!

Już SA było naprawdę duże,to wyobraźcie sobie SA np. x3 czy x4!Zgroza! :shock: Jednak kosztem tego będzie zmniejszenie poszczególnych lokacji, no cóż, coś za coś. W Europie gra ma się ukazać 19 października 2007 w Europie.Co do wersji PC- ma być tak jak w przypadku SA.Prawdobodobnie wersja na blaszaki ukaże się parę miesięcy po wersji konsolowej. No, moim zdaniem jest na co czekać! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szczegóły z GTA 4 wypuszczone przez Rockstara:

Obecnie zajmują się tworzeniem nowego silnika graficznego,przysrosowanego do (niestety) PS3.

Co za tym idzie,otoczenie będzie bardziej interaktywne tj. dowolne demolowanie otoczenia czy wejście/włamanie do każdego domu czy budynku. Naprawdę,jeżeli pomysł rzeczywiście się sprawdzi to Rockstar stworzy coś,co będzie się wspominać przez lata.

Co do terenu,to ma on zostać...kilkakrotnie powiększony!

Już SA było naprawdę duże,to wyobraźcie sobie SA np. x3 czy x4!Zgroza! Jednak kosztem tego będzie zmniejszenie poszczególnych lokacji, no cóż, coś za coś. W Europie gra ma się ukazać 19 października 2007 w Europie.Co do wersji PC- ma być tak jak w przypadku SA.Prawdobodobnie wersja na blaszaki ukaże się parę miesięcy po wersji konsolowej. No, moim zdaniem jest na co czekać!

Czyżby to oznaczało że będę musiał zainwestować w nowego kompa?? I pewnie większość z Nas. Ostatecznie GTA 4 będzie jak powiedziałeś 3-4x większe od SA + będzie mieć grafe jak na PS3 przystało + dowolne demolowanie otoczenia + wejście do każdego budynku?? Do tego trzeba czołgu nie komputera!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to oznaczało że będę musiał zainwestować w nowego kompa?? I pewnie większość z Nas. Ostatecznie GTA 4 będzie jak powiedziałeś 3-4x większe od SA + będzie mieć grafe jak na PS3 przystało + dowolne demolowanie otoczenia + wejście do każdego budynku?? Do tego trzeba czołgu nie komputera!!

Albo konsolę. Jednak skoro wydana będzie (prawdopodobnie) kilka miesięcy po wersji konsolowej, to myślę , że wtedy te wymagania nie będą robić takiego wrażenia. Rynek kart graficznych rozwija się bardzo szybko i kto wie, być może za 2 lata będziemy mogli kupić karty kompatybilne z DirectX 12, a 5gb RAMU to będzie norma (!) Hjehje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo konsolę. Jednak skoro wydana będzie (prawdopodobnie) kilka miesięcy po wersji konsolowej, to myślę , że wtedy te wymagania nie będą robić takiego wrażenia. Rynek kart graficznych rozwija się bardzo szybko i kto wie, być może za 2 lata będziemy mogli kupić karty kompatybilne z DirectX 12, a 5gb RAMU to będzie norma (!) Hjehje

TYLKO.....NIE.....KONSOLE :D

Pad by mnie zabił i pierwszej misji bym pewnie nie przeszedł (tzn. samouczka). Nie nie, nigdy pada, nigdy konsoli. Jedyną konsole jaką mam to GBC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę musiał swój komputer przerabiać na F16, albo nie daj Boże kupować konsole aby pograć sobie w kolejną część GTA to chyba wyskoczę z rozpaczy przez okno. Przecież to będzie miało takie wymagania że starach w ogóle o tym myśleć bo człowiekowi się słabo robi.Dopiero jak sprzedam ruskim wszystko co mam to będę miał na nowego kompa, na którym mi ruszy "Czwórka?" :lol: Zrobię sobie "reaktor" że do 2020 roku nie będę musiał myśleć o upgreadach :D Ale na serio to trochę przesada. Normalnie ze strony Rockstar to jest lekceważenie pc-towców. Zrobimy jeden wielki strajk i napadniemy na ich siedzibę w celu przejęcia kontroli nad tworzeniem gry 8) Ale to ostatnie zdanie to znów żarty :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że wydanie GTA 4 na PC nie-jest-w-100%-pewne, ale tak samo było przecież z SA, więc chyba możemy spać spokojnie :wink: .

A co do sprzętu- faktycznie, nowy engine może wymagać niezłego kombajnu. :? Ale co tam, najwyżej sprzeda się nerkę, (po co komu 2?) mały palec,i już uzbiera się na sprzęt który uciągnie czwórkę :lol: :wink:

Ciekawi mnie w jakich realiach będzie toczyła się akcja nowego GTA.

Czy współczesność,jak w trójce,czy może n-lat wstecz?

Rockstar mógłby zrobić GTA w latach 70-tych, powstałaby całkiem niezła parodia podupadającego (niestety) Drivera. :)

Zresztą,już w poprzednich częściach były kpiny z owej serii.

No i główny bohater. Może w "czwórce" będzie nam dane pokierować azjatem? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaż tu konsolofobia :P Ja bym chętnie zakupił X 360, a na niego też GjeTeA 4 będzie. Na pewno jest tańszy od kompa na którym będzie można zagrać w GTA 4, a do pada bym się jakoś przyzwyczaił. Tylko jeden jest powód dla którego wolał bym nowego PCa od Xa - Crysis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i główny bohater. Może w "czwórce" będzie nam dane pokierować azjatem? :D

Nie będę żadnym skośnookim żółtkiem w GTA zachrzaniał. Bez przesady ludzie. Ja jestem za ty żeby pozostał NIGGA. Może CJ dziesięć lat później? 8) Nie no za stary by już był na takie wyczyny jak w SA. No to może jakiś koleś z GSF który wzorował by się na Carlu :lol: Cała mapa SA + LC + VC + coś tam :P Aż mi ślinka cieknie. Albo żeby można było sobie wybrać kim się chce grać. A ich drogi by się skrzyżowały od czasu do czasu. Fajnie by było. NIGGA, żółtek, Włoch, jakiś meksykanin, no i oczywiście kulturalny Polak :twisted: Ach te marzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może CJ dziesięć lat później? 8) Nie no za stary by już był na takie wyczyny jak w SA.

Znając jego uwielbienie do strzelanin i szybkiej jazdy pewnie by nie dożył tych czasów ;) Albo Tommy Vercetti 20 lat później, gangi w domu starców i te sprawy:D:D

Cała mapa SA + LC + VC + coś tam :P

Tylko jak połączyć East Coast z West Coast :/? No chyba, że "cośtam" bylo by środkową ameryką. Jednak ten świat musiałby być naprawde bardzo ogromniasty, z 15x większy niż w SA. Ale za kilka lat, powiedzmy GTA 6, myślę że mogliby coś takiego zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menel Ty rasisto z Sobótki XD

Ja tam bym chciał Azjatę w jakimś Tokio czy w czymś...

To by było coś. Nasz bohater wspina się po szczeblach sławy w triadzie lub Yakuzie :twisted: Suuupeeer :!:

Ale czuję coś w kościach, że panowie z rockstar zafundują nam jakieś współczesne europejskie lub amerykańskie miasto, na Azję nie ma CHYBA szans....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA 4 to wiadomo było, że silnik będzie pod PS3 ponieważ od lat wszytkie GTA są pod PSy robione (przynajmniej te w 3D). Że świat będzie większy i będzie można się włamywać do większej ilości domów też było pewne, bo seria wciąż się rozwija na lepsze. Do premiery gry niecały rok, a tu nawet nie wiadomo gdzie będziemy grali. Ciekawe ile potrwa ta zmowa milczenia w wykonaniu R* . Co do bohatera to też jestem za starym dobrym NIGGĄ. Może czasy teraźniejsze i syn CJa? :lol: .

Co do odkryć PleCa to faktycznie wygląda to jak kosmita albo jakiś wymoczek, bo człowieka to nie przypomina ani trochę. I też myślę, że to było świadome posunięcie R* , tak jak reszta tych historii, żeby zainteresowanie grą nie opadało przez długi czas i... udało im się to w 100%. I jeszcze jedna sprawa, jakieś dziwne zjawisko występuje ponoć w górach Chiliad a raczej na ich południowej stronie, trzeba to będzie sprawidzić.

I do m2ieka, nie myślimy, że jesteś ciulem bo większość piszących w tym temacie też lubi takie klimaty i dużo z Nich przeszło grę dużo razy więcej niż twoje 3 razy (vide ja 23 razy w tym z 19 razy na 100% i dalej mi mało...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...