Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Co do ciekawostek to tylko wiem o samochodach widmo w lesie (sam je widziałem :) ) i o tajemniczym świetle w także w lesie oraz na autostradzie :] (świeci się tam jakby były latarnie a ich nie ma). Ale o tym pięciokołowcu nie wiedziałem :]. Specjalnie GTA odpaliłem, żeby samemu przekonać się o tym :). Wygląda na to, ze ktoś to koło wykręcił ;). Znacie jeszcze jakieś ciekawe sektery? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe - sam to zrobilem ale nie bylo to dobre rozwiazanie - brakuje mi tych strzelanin.

Ciekawostka: Mimo ze Ballsi stracili wszystkie terytoria mozna ich spotkać - czasem kręcą sie przy dzielnicy z tym cmentarzem oczywiscie w LS mimo tego ze to terytorium "zielonych"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat z Candy Suxxx, ten sam, który wisiał w pierwszej kryjówce w Vice City można też znaleźć w czasie pierwszej misji z obrabianiem domów. Wisi na piętrze, w sypialni obrabianego gościa, chyba obok drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrogie gangi można spotkać( jak wszystko na mapie jest już zielone ) jeśli w czasie walki o teren uciekniemy z miejsca strzelaniny. Wtedy teren staje się neutralny i można tam spotkać poprzedniego właściciela terenu. Można też tam wywołać wojnę gangów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą załąłem wszystkie trytoria, ale na mapie wciąż mam jeden (bardzo wąziutki) pasek który się wyświetla na różowo... ale Ballasów tam nie ma więc nie mogę zająć tego małego skraweczka :evil: Ja osobiście znalazłem tylko sekret z samochadami widmami...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą załąłem wszystkie trytoria, ale na mapie wciąż mam jeden (bardzo wąziutki) pasek który się wyświetla na różowo... ale Ballasów tam nie ma więc nie mogę zająć tego małego skraweczka :evil: Ja osobiście znalazłem tylko sekret z samochadami widmami...

Każdy najmniejszy skrawek terenu o kolorze innym niż zielony można zająć :twisted: . Musisz się uzbroić w sporą dawkę cierpliwości, czasem długi czas nie pojawiają się członkowie wrogich gangów. Ja na przykład mogłem stać w pewnym punkcie mapy nawet ze 3 godziny i rozwalić w tym czasie samochód Ballasów (czasem i dwa), a wojny się wywołać nie dało. A pewnego pięknego dnia tylko przyjechałem na ten teren, zastrzeliłem jednego (!) wroga i wszcząłem wojnę. Kuriozum :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oto nowa porcja sekretów rodem z San Andreas- obecnie mojej ulubionej gry.

:arrow: ŚWIĄTECZNE JAJKA

Widać jednak, że autorzy SA także mają poczucie humoru. Aby się o tym przekonać wystarczy wlecieć Jetpackiem na szczyt konstrukcji mostu prowadzącego z San Fierro do Bayside. Możemy tam przeczytać coś takiego: "Tutaj nie ma żadnych Easter Eggów więc odejdż"- no tak teraz mamy pewność!!!

:arrow: WARTO WIEDZIEĆ...

Przy restauracji znajdującej się w pobliżu wspomnianego wcześniej mostu znajduje się tablica informacyjna. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest napisane na niej iż most składa się z 11 tekstur i zajmuje 1,27 MB na dysku DVD.

DAJCIE ZNAĆ JAK SPRAWDZICIE ZARZUCĘ KOLEJNE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casper masz fajny sposób na nabijanie postów, skąd bierzesz te 'nowosci' psx extreme, neo plus czy jakiś fanowski site?? wrzuć linka dla tych co nie wiedzą i już, nie bądźmy pazerni :wink:

no chyba ze masz jakiegoś naprawde nowego Eastera, ale watpię , za stara ta gra żeby coś zostało przeoczone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam brony:) Poswięcilem sie jako ze na tych terenach nie poruszaja sie traktory - ruszylem tam gdzie trawka jest zielona a farm jest masa :) po zwinieciu ciagnika pojechalem po brony... Jednak nawet minuty sie nimi nie bawilem - za szybko mi sie odczepialy na tych wertepach :) i dalem sobie spokoj z nimi. Te "brony" znajduja sie na poludnie od El Quebrados - na terenach Tierra Robada... Powodzenia w szukaniu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casper masz fajny sposób na nabijanie postów, skąd bierzesz te 'nowosci' psx extreme, neo plus czy jakiś fanowski site?? wrzuć linka dla tych co nie wiedzą i już, nie bądźmy pazerni :wink:

no chyba ze masz jakiegoś naprawde nowego Eastera, ale watpię , za stara ta gra żeby coś zostało przeoczone...

Bardzo mi przykro, ale jedynymi Eggami jakie wzialem z PSX sa te o bronie i moscie. Reszte znalazlem sam lub z kolega. Wiec na nastepny raz zastanow sie co mowisz.

PS. Twoj stary Avatar był lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wprost booska :))

Odinstalowałem ją już dawno - ale naprawdę fajnie było :) Połowa moich kumpli nie umiała dojść do San Francisco - nawet na kodach - a ja bez kodów doszedłem do Las Venturas - i tam stanąłem :P Ale gra naprawdę niezła :)

Nie moge doczekać się nowego GTA IV. Ale do tego jeszcze długa droga :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...