Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Taaak, nareszcie! W koncu moge "werbowac" ziomali do swojej bandy :lol: Zaczeli tez pomagac mi w walce z policja, wiec moge teraz nieco wiecej powiedziec o tym wszystkim...

Co mnie cieszy:

-to, ze ziomale w ogóle sa i ze pomagaja mi w walce z nieprzyjaciólmi :)

Co mnie wkurza:

-to, ze pomimo, iz moi pomocnicy caly czas strzelaja do policji, to ci nie odpowiadaja im ogniem, tylko caly czas rzucaja sie na mnie. ech...a liczylem na wielkie street wars... A moze to ja za wiele wymagam? :roll:

Ale wiecie, czego najbardziej brakuje mi w GTA? Multiplaya... Ach, lepiej nie bede rozwijal tego tematu, bo zaraz zaczne plakac, ze go po prostu nie ma :cry: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest! Można mod pobrać z www.gtasite.pl

Co do kumpli (nie toleruję słowa ziomal) to jakoś specjalnie się nimi nie przejmowałem. Wiedziałem, że są ale ich nie używałem bo wiedziałem, że będą równie głupi jak ci z GTA VC. Swój gang wykorzystuje tylko zabijając własnych ludzi i zabierając im broń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś save`a jak jest sie na początku Las Venturas plis prześlijcie mi na adreas sebek.13@interia.pl bo nie moge przejść misji ze szkołą latania mam różne mody do san andreas w zamian moge je przysłać

Pomyliles dzialy. To jest dzial komentarzy, a nie dzial problemow - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w GTA Torment i powiem Wam jedno. Jeżeli nie chcecie instalować gry ponownie nie instalujcie tego sajstwa do GTA. Po pierwsze instalator tak zwala grę, że po czasie w ogóle ona nie bedzie się odpalać :/ (będzie jakiś error wyskakiwać).

Po drugie...są wielkie lagi i nic poza bieganiem i jeźdzeniem nie zdziałacie. Trzymać się zdala od tego i lepiej poczekać na MTA, który w ogóle nie modyfikuje gry...znaczy się w ogóle jej nie schrzania (przynajmniej w Vice City tak było).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.gtasite.pl jest nowe spolszczenie do SA. Praktycznie już całe. Zdażają się gdzieniegdzie literówki i większość rozmów telefonicznych jest po angielsku, ale to spolszczenie 0.9 więc nie długo wyjdzie ostateczne 1.0 Ogólenie spolszczenie dobre i bardzo ułatwia grę ludzią nie znającym angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to jest te GTA Torment

Oj...o Tournament mi chodziło tylko nigdy nie mogę zapamiętać jak się to poprawnie pisze :].

Sarevok - nie za bardzo rozumiem co napisałeś. Chodzi Ci o to, że jak zrobili MTA do Vice City to do SA nie zrobią? Nie nie, MTA do tej części gry jest robione! Jak słyszałem już jest w dalekiej fazie zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos stronki http://gtasite.pl

Tam jest zapowiedz GTA SA zupełnie zerżnięta z zapowiedzi w CDA. Nie wiem czy wy na to im pozwoliliście, bo coś mi się zdaje, że nie. :wink:

Niestety nie mogę tego przeczytać, ale jeśli to co ty mówisz jest prawdą to SMG powinien tam zajrzeć i pogrozić paluszkiem [-X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ukonczylem ponad 85% gry i jakos ostatnio mi sie nie chce grac. Nie wiem czy to cos ze mna, czy ta gra nie jest jednak tak wcigajaca jak mi sie wydawalo na poczatku. Najbardziej mnie zdeprymowaly ostatnie misje w Las Venturas, jakies takie na sile:] Szczegolnie misja freefall mnie dobila - jadna z najgordzych misji nie ze wzgledu na poziom (de facto dosc wysoki), ale ze zgledu na to, ze musialem leciec tak dlugo nad miejsce wykonania misji. Coz dobrze, ze zrobilem zraz z teamem spolszczenie do tej gry, gdyz przez to dowiedzialem sie jak fantastyczna jest ta fabula. W czasie gry nie chcialo mi sie czekac i ogladac tych cut-scenek, ale teraz zaluje, gdyz sa genialne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żałuj za swe grzechy jak morzna grać w tak [beeep]iście wciągającą gre i nie miec zielonego pojęcia o fabule.ta gra jest dlatego taka fajna . To właśnie fabuła i jej niepowtarzalny klimat tak wciągają.

LUDZIOM KTURZY PRZECHODZĄ GRY I NIEWIEDZĄ CO SIĘ W NICH DZIEJE MÓWIMY NIE:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIOM KTURZY PRZECHODZĄ GRY I NIEWIEDZĄ CO SIĘ W NICH DZIEJE MÓWIMY NIE:)

Hehehehe...przypomniały mi się moje pierwsze dni z grą :). Siedze sobie i jeźdze po Los Santos, wchodzi brat i pyta o czym tym razem jest fabuła? Ja mu ładnie odpowiadam, że CJ matke zabili i teraz szuka się tych winowajców :). On ładnie zrozumiał i zaczął grać. Pierwszy filmik ogląda z ciekawością, drugi już po połowie naciskał spacje, trzeci...już w ogóle nie ogląda filmików. A teraz właśnie przez takie nie oglądanie zmuszony jestem mu tłumaczyć co i po co i gdzie musi jechać :]. Ja tam wszystkie filmiki w grze oglądałem, choć przyznam, że nie wszystko rozumiałem, lecz między innimi kapowałem co i jak. A czasem texty mnie wprost rozbrajały do śmiechu :). Nie wiem czemu, ale jak pierwszy raz grałem do Ryder mnie cholerenie śmieszył, może to przez to, iż cieszyłem się z gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIOM KTURZY PRZECHODZĄ GRY I NIEWIEDZĄ CO SIĘ W NICH DZIEJE MÓWIMY NIE:)

On ładnie zrozumiał i zaczął grać. Pierwszy filmik ogląda z ciekawością, drugi już po połowie naciskał spacje, trzeci...już w ogóle nie ogląda filmików. A teraz właśnie przez takie nie oglądanie zmuszony jestem mu tłumaczyć co i po co i gdzie musi jechać :]. Ja tam wszystkie filmiki w grze oglądałem, choć przyznam, że nie wszystko rozumiałem, lecz między innimi kapowałem co i jak. A czasem texty mnie wprost rozbrajały do śmiechu :). Nie wiem czemu, ale jak pierwszy raz grałem do Ryder mnie cholerenie śmieszył, może to przez to, iż cieszyłem się z gry?

To u mnie jest podobna historia. Otóż mój młodszy brat (13 lat) Niemal nic nie rozumie z Englisha. No i to objawia się podczas jego gry w San Andreas (i nie tylko). Z tym że on ogląda filmiki, ale zupełnie nic z nich nie rozumie, potem tylko jedzie do miejsca oznaczonego na mapie i nie raz nie wie co zrobić. Wnerwia się bo nie może nic zrobić i dopiero jak ja wkroczą do akcji i obczajam o co chodzi, to tłumaczę mu i braciszek zostaje oświecony... :? Kiedyś rzekłem mu, że jak i tak nic po angielsku nie rozumie, to niech nie gra w gry w angielskiej wersji jezykowej. On na to obruszył się i powiedział coś takiego: "I co z tego, że nic nie rozumiem, wcale nie muszę i tak będę grał bo mi się tak podoba!" Ręce autentycznie mi opadły :?

A jeśli o mnie chodzi, to zdecydowaną większość tekstów rozumiem i naprawdę są zabawne. Mnie też Ryder nieźle rozśmieszał :D On, albo OG Loc :D Co prawda niewiele kapuję kiedy mówią slangiem, choć śmiesznie tego się słucha i czyta... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeżdząc sobie po pustyni wpadłem na ogrodzony jeron. Kiedy zbliżyłem się do płotu od razu pojawiło się pięc gwiazdek. Troche się wkurzyłem, bo akurat byłem w trakcie misji, ale sam pomysł po prostu super. Taka strefa 51. Zresztą w pismach konsolowych jest cała masa takich lub mniejszych bonusików (w PSX Extreme jest nawet specjalny dział). Ostatnio odkryłem w jednym z miasteczek koło Los Santos... konfesjonał, w którym można się wyspowiadac niewychodząc z samochodu. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko: co to za samochod tanker potrzebny do 2 listy exportu gdzie go moge spotkac? i gdzie moge spotkac cheetah i fcr-900?

Po pierwsze to nie pytanie do komentarzy, ale skoro juz mnie zmusiles do odpowiedzi to tanker to cięzarówka znajdujaca sie na pustyni. Najlatwiej ci bedzie jak wejdziesz na strone www.gtasite.pl i tam sciagniesz sobie mapy, na ktorej sa zaznaczone wszystkie samochody i ich miejsca wystepowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...