Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Istnieje specjalne oprogramowanie, ktore na podobnej zasadzie co te, ktore zrzuca fotki - zrzuca nagrany obraz do danego formatu multimedialnego. Z tego co wiem to raczej ciezko bedzie Ci znalezc taki freeware, ale moze jakis trial?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała afera z tym modem jest według mnie śmieszna :)

Najlepsze było jak gadali o tym w Panoramie - normalnie nie mogłem juz tam wytrzymac - do tego wszystko tak poważnie gadali :)

Nie no ludzie rozumiem jeszcze przemoc, narkotyki ale sex?

Przecież 10 latek czai te klimaty i wie o co chodzi :)

Do tego zablokowanie tego moda wpłynie chyba przeciwnie do zamierzeń R*.

Teraz każdy będzie chciał miec ten mod :P a to, że nie będzie go na stronach to nie problem. Od czego są prywatne serwery i sieci P2P :)

Co do robienia filmików z GTA to nadaje sie do tego Fraps ale tam jest chyba ograniczenie, że trzeba to pozniej z nieskompresowanego formatu zrzucac do DIVX'a chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest środek lata i sezonu ogórkowego więc zaczynają gadać takie głupoty. Rok temu była przecież wielka afera o Codename: Panzers (chyba tak sie to pisze), sprawa trafiła do sądu a potem ją umożono. Mój kolega mówi o takich idiotach "Są ludzie i parapety" :lol:

Jak tym którzy mają już GTA:SA idzie zbieranie paczek? Mi w Vice City było trudno a San Andreas jest 3 razy większe. To jak szukanie igły w stogu siana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym którzy mają już GTA:SA idzie zbieranie paczek? Mi w Vice City było trudno a San Andreas jest 3 razy większe. To jak szukanie igły w stogu siana.

Zbieranie paczek?! Przeca w San Andreas żadnych paczek nie uświadczysz! :P W Los Santos są tagi do zamalowania, w San Fierro zdjęcia do zebrania, a w Las Venturas podkowy do zebrania. Przy okazji można zbierac rozmieszczone w wodach San Andreas ostrygi. Więc jest co kolekcjonowac, ale paczek takich, jak w GTA III, czy Vice City nie ma. :wink:

Co do afery z modem Hot Coffee to jak dla mnie jest jeden wielki cyrk. Brak odpowiednich słów, bo tylko przekleństwa cisną się na usta by skomentowac poczynania mediów i wszystkich, którzy "mają na uwadze dobro ich dzieci". Komedia :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym którzy mają już GTA:SA idzie zbieranie paczek? Mi w Vice City było trudno a San Andreas jest 3 razy większe. To jak szukanie igły w stogu siana.

Zbieranie paczek?! Przeca w San Andreas żadnych paczek nie uświadczysz! :P W Los Santos są tagi do zamalowania, w San Fierro zdjęcia do zebrania, a w Las Venturas podkowy do zebrania. Przy okazji można zbierac rozmieszczone w wodach San Andreas ostrygi. Więc jest co kolekcjonowac, ale paczek takich, jak w GTA III, czy Vice City nie ma. :wink:

Co do afery z modem Hot Coffee to jak dla mnie jest jeden wielki cyrk. Brak odpowiednich słów, bo tylko przekleństwa cisną się na usta by skomentowac poczynania mediów i wszystkich, którzy "mają na uwadze dobro ich dzieci". Komedia :?

Hej JaqbS, twój podpis wszystko tłumaczy! :D Oni są po prostu strasznie poj...ni :lol: Normalny człowiek wraca do domu po ciężkim dniu pracy( soczek ze słomką czy bez? :D ) i odpala GTA. Jeśli ktoś tam przypomina mu znienawidzoną osobę to bierze miotacz ognia i go fajczy, jak mój kumpel pająki :D

W SA baaardzo brakuje mi narzędzi :cry: Dlaczego ich nie ma??? Człowiek chciałby rozwalić młotkiem brykę szalonemu kierowcy( w ramach akcji "Stop wariatom drogowym", oczywiście :D ) który mu karoserię porysował, a tu nico :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Pamiętam ten wieczór. Spielam sobie w na kompie, a tu nagle słyszę z telepudła "...firma produkująca gry straciła 50 mln $......". To podziałało jak magnes :D. Rodzicielka oglądła Panoramę. Podbiegłem do tv a tam widzę gośc zażyna ludzi piłą w SA. Chodziło o tego moda Hot Coffe. Oglądam, oglądam, wsopminają coś o pegi i widzę tam grafikę z ostrzeżeniami. Segregacja rasowa? Narkotyki? Sex? Czyżby Krzyżowiec doszedł do władzy? :lol: Phi... lecę po pierwsze lepsze pudełko z gierki. Nawinął się HL2. Pokazuje starszej pudełko, a na nim znaczki przemoc i gra od 18 lat. To nie zrobiło dużego wrażenia. Ale kiedy wspomnieli o hot coffe i pokazali co nieco :), powiedziałem (zresztą zgodnie z prawdą) że mam tego moda. Po tym meine mutter wymiękła :twisted:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz! Nikt nie każe tego moda instalować! To nie jest narzucone! Jeśli rodzic dobrze zadba to dziecko tego nie zobaczy. Gra tego nie narzuca. Więc nie rozumiem tego problemu. Z resztą nawet o nim nie słyszałem... Ani moja babcia, która ogląda regularnie panoramę i jak cos o przemocy czy seksie w grach mówią to zaraz mnie inforuje nic nie mówiła... A właściwie to kedy to było?

A co do samego SA to naprawdę geinalna giera, i mała jako może się porównywać do jej klimatu... Poprostu brak słów, żeby to określić...

Aha i przypomniało mi się! Nie rozumiem jak można nie chcieć grać w San Andreas, bo kiedruje sie, cytuję "śmierdzącym murzynem"! Ludzie to jest jakaś paranoja! Raz, że to jest taki rasizm, że mała bania, a dwa(to już nie jest takie złe jak punkt pierwszy) traci się chyba najlepszą grę w histrorii!

Co na tym świecie się dzieje... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie rozumiem jeszcze przemoc, narkotyki ale sex?

Przecież 10 latek czai te klimaty i wie o co chodzi :)

>>Tu nie chodzi o sam fakt, że 10 latek rozumie (choc wydaje mi się że trochę przesadziłeś, ale 13-14 latek już na pewno), tylko o to w jai sposób to jest pokazane, masz w trakcie gry kilka lasek, a do tego z każdą idzesz do łóżka po zaproszeniu na kawę. Moim zdaniem dla dzieci to to nie jest, ale i gra dla nich nie była tworzona. Jak film w kinie jest od 18 to nikt sie nie obuża, że w nim sex, przemoc, etc., ale jak gra ma znaczek od 18 i znaczki przemoc, sex, narkotyki to od razu wielkie halo :/

Do tego zablokowanie tego moda wpłynie chyba przeciwnie do zamierzeń R*.

Teraz każdy będzie chciał miec ten mod :P a to, że nie będzie go na stronach to nie problem. Od czego są prywatne serwery i sieci P2P :)

>>No i tu się zgadzam w pełni. Co daje zablokowanie oficjanych stron, jak mod już jest na tysiącach innych, poza tym to po prostu reklama. Przecież jest powiedziane "nie ważne co się mówi, ale żeby się mówiło" no i jest o tym głośno, więc teraz wie o tym duuuża większość użytkowników. Ja teraz czekam aż zabiorą się za CDA, które podało link do strony skąd można go pobrać, i w ogóle że o nim napisali. Po prostu parodia.

Co do robienia filmików z GTA to nadaje sie do tego Fraps ale tam jest chyba ograniczenie, że trzeba to pozniej z nieskompresowanego formatu zrzucac do DIVX'a chyba.

Ja mam starszego frapsa, bez ograniczeń (wtedy jeszcze był freeware), no ale jeden 20 sek filmik to ok 200MB :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Gta brakuje mi bardzo "szałów zabijania" czy jak to się tam nazywało. Te maliutkie misyjki w, których dostawałeś broń i np w ciągu 2 minut musiałeś zabić 30 ludzi. To była jatka. A w SA tego nie uśwadczymy.

Pozatym szkoda, że nie ma tych paczuszek. Ja wiem, że te wszystkie sprae, zdjecia, ostrygi i podkowy zastępują je doskonale, ale z tymi paczuszkami już się zrzyło i miały swój klimacik. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofy -> nie no rzeczywiście troche przesadziłem, ale co powiesz na to, że w USA gra była dostepna od 17 lat (o ile mnie pamięc nie myli :P) a nakazali wycofać ze sklepów - ocenzurować i sprzedawać od 18 lat. Toż to rok róznicy tylko...

Rampage's? tak tego mi brakuje chociaż juz kompletnie zapomniałem o takim czymś :) ale jak tylko wiedziałem odpowiednią ikonke w GTA (czyt. rampage) myślałem "będzie się działo" i wchodziłem nan :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Rockstar miał już kilka podobnych procesów: Jakiś czas temu rodzice jednego z nastolatków złożyli sprawę do sądu,ponieważ ich syn wraz z kolegą postanowili sprawdzić jak to jest postrzelać do ludzi z karabinu;jedna osoba została ranna,druga zmarła;i odpowiedzialne za to wszystko szanowni rodzice uznali....GTA 3! Ile chcieli odszkodowania? Nie

wiadomo.I tak nic nie dostali......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rampage's? tak tego mi brakuje chociaż juz kompletnie zapomniałem o takim czymś :)

O ile mi wiadomo na wersji konsolowej jest tak opcja dostępna...ale własnie tylko dla dwóch graczy. Jeden kieruje motorek a natomiast drugi strzela do wyznaczonych celów. Ale prawdę mówiąc wielka szkoda, że ich niema, bo tak to we wszystkich częściach gry były one a tu nagle niema :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, troche jeszcze pogralem i rzeczywiscie, zachowanie policji jest lepsze w GTA3,ale i tak nie doskonale :) Jak gonia mnie Ballasy to zawsze biegne do najblizszego patrolu - jesli tamci przypadkowo nawet trafia radiowóz, to wtedy funkcjonariusze podejmuja interwencje (oczywiscie o ile ja sie nie bronie :lol: ).

Mam jeszcze pytanko - czy w pózniejszym etapie gry, kiedy bede juz mial wysoki respect, czlonkowie mojego gangu beda mi pomagac w walce z policja? Bo na razie nie robia nic... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dopiero po przeczytaniu postu Shodguna uświadomiłem sobie, że faktycznie w San Andreas nie ma Rampages. Jakoś nie zwracałem na to uwagi. A szkoda, że są ale tylko w wesji konsolowej dla dwóch osób :( Tak przyjenie się czasem robiło rozwałkę... A tu nic :( Mi też faktycznie brakuje trochę tradycyjnych paczek. Ale także dlatego, że one dawały nam wymierne korzyści w postaci broni, czy pancerza, a tu znowu nic. Wreszcie brak narzędzi. Też szkoda, bo w Vice City był spory ich wybór. Czyli okazuje się, że w San Andreas nie tylko dodano wiele rzeczy, ale także sporo usunięto. Choc na początku tego się nie zauważało... teraz wszystko wychodzi na jaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...właśnie to jest fajne w GTA SA :). Nie raz nie dwa miałem taką akcje, że goni mnie policjant i strzelił do mnie a tu jeden wozik się zatrzymuje z mojego gangu i wysiada trzech byków i rusza wprost na policjanta. Po skopaniu go gadają coś do mnie i ładują się spowrotem do auta...no może mogli to dobracować, bo ładuje się jeden a reszta nie zdąża wsiąść bo ten już gazu daje w samochodzie :P. Cóż ale także fajnie jest kiedy ma się chłopaków w aucie i policja Cię goni to wtedy strzelają do nich z okna wozu.

A czego jeszcze niema w GTA SA a co było w GTA3 i Vice City? Więc tak w trójce mieliśmy zgniatarke wozów....a w noszych odsłonach jej nie ma, gdy zabijaliśmy ludzi to po czasie na ulicy bo ciałach zostawały tylko takie ślady narysowane kredą...w SA tego nie mam, właśnie narzędzi nie ma, szałów zabijania i bryki Stinger :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VC policjanci rozkladali kolczatki, co prawda chyba z kieszeni je wyjmowali ale mi sie ten bajer podobal, w SA tego poza jedna misja nie uraczymy, a fajnie by bylo gdyby na stale w pojezdzie mozna bylo zamontowac. Nie ma tez czynu spolecznego w ktorym mozna bylo pomagac policjantom ktorzy gopnili pieszo innych banditow. Zas w Sa irytuja mnie policjanci na motocyklach nie dosc ze wszyscy sa czarni (w radiowozach zas ami biali poza L. Jacksonem) to nie reaguja gdy inne pojazdy procz gracza w nie przypiernicza, ogolnie niezly bajer ale niedporacowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyponiałem sobie o jeszcze jednym braku. Otóż nie ma napadów na sklepy.W VC stawało się z kasjerem z bronią w ręku i po paru chwilach miałeś 2000$ i trzy gwiazdki policji :D . Pozatym w SA nie natrafiłem jeszcze na, żadną "naprawdę ukrytą misję jak to miało miejsce w GTA III, kiedy wykonywało się misję dla właściciela firmy produkującej jedzenie dla psów. Pozatym nie ma też tych fajnych samochodzików zdalnie sterowanych którymi rozwalało się samochody wrogich gangów (taka minigierka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofy -> nie no rzeczywiście troche przesadziłem, ale co powiesz na to, że w USA gra była dostepna od 17 lat (o ile mnie pamięc nie myli :P) a nakazali wycofać ze sklepów - ocenzurować i sprzedawać od 18 lat. Toż to rok róznicy tylko...

O ile się nie mylę, w tej chwili w USA gra jest od 21 :twisted:

Także już nie ma tak mało różnicy (po prostu zrobili dla osób pełnoletnich)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rampage's? tak tego mi brakuje chociaż juz kompletnie zapomniałem o takim czymś :)

O ile mi wiadomo na wersji konsolowej jest tak opcja dostępna...ale własnie tylko dla dwóch graczy. Jeden kieruje motorek a natomiast drugi strzela do wyznaczonych celów. Ale prawdę mówiąc wielka szkoda, że ich niema, bo tak to we wszystkich częściach gry były one a tu nagle niema :(.

Tak, sam gram na PS2 z kumplem, to mogę powiedzieć, że jest jeszcze "szał zabijania" na dwóch graczy, ale tylko jeden. Szkoda, że nie ma czegoś takiego na kompa, ale jak by to zrobić :?: :(

I znowu pierwszy post, pierwsza strona...heheh :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...właśnie to jest fajne w GTA SA :). Nie raz nie dwa miałem taką akcje, że goni mnie policjant i strzelił do mnie a tu jeden wozik się zatrzymuje z mojego gangu i wysiada trzech byków i rusza wprost na policjanta. Po skopaniu go gadają coś do mnie i ładują się spowrotem do auta...no może mogli to dobracować, bo ładuje się jeden a reszta nie zdąża wsiąść bo ten już gazu daje w samochodzie :P. Cóż ale także fajnie jest kiedy ma się chłopaków w aucie i policja Cię goni to wtedy strzelają do nich z okna wozu.

To ok, ale mnie chodzilo raczej o nieco wieksze i powazniejsze starcia. Mianowicie to ciekaw jestem, czy nasze "ziomale" rusza nam na pomoc, gdy bedzie do nas naparzal oddzial SWAT i "zwykli" funkcjonariusze... z jednym policjantem to sam sobie moge poradzic :D

Po prostu chcialbym czasem pobawic sie w amerykanskie filmy sensacyjne :twisted: , czyli np. schowam sie na terenie swojej posiadlosci majac 4 gwiazdki i wkrótce dojdzie do starc strózow prawa z moja obstawa... Mam nadzieje, ze takie akcje sa mozliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok, ale mnie chodzilo raczej o nieco wieksze i powazniejsze starcia.

Jak ma się dużo respektu to bierze się 7 ziomów i łaża tak za tobą uzbrojeniu, zabijając każdego, który Cię uderzy lub którego Ty walniesz :]. Tylko wiesz...inteligencja ziomów nie jest zbytnio dobra :/. Zaraz jeden się właduje pod auto, drugi nie zdąrzy uciec przed ekspolzją, trzeci wlezie Ci w ogień itp. Ale w sumie pobawić się z nimi można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się dużo respektu to bierze się 7 ziomów i łaża tak za tobą uzbrojeniu, zabijając każdego, który Cię uderzy lub którego Ty walniesz :]. Tylko wiesz...inteligencja ziomów nie jest zbytnio dobra :/. Zaraz jeden się właduje pod auto, drugi nie zdąrzy uciec przed ekspolzją, trzeci wlezie Ci w ogień itp. Ale w sumie pobawić się z nimi można.

Prada najgorsze jest jeszcze to że jak robisz dużą zadyme (np atakuje teren innego ganu) albo jazde na polcije to jak kogoś zatakuje to ciągle musizsz patrzeć czy Ziomale nie biegną jakiś kilometr za innym koleśiem ktorego prze przypadek zaatakowales xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sądzę, że GTA raczej nie jest od wielkich wojen gangów, gdzie ziomale rozwalają każde wrogie auto, strzelając w jego bak. Jeśli ktoś chce zgranej pracy zespołowej i lubi patrzeć, jak jego komputerowy kumpel rozwala 4 gości jedną serią, to niech włączy sobie Close Combat: FTF. W SA kumple są tylko takim ozdobnikiem i trzeba cieszyć się, że w ogóle są, a nie wkurzać się, że nie potrafią robić Headshotów z odległości 100 m :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...