Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Jeśli chodzi o klimat i humor to wyżej cenię Vice City niż San Andreas. San Andreas może i było większe, ale jakoś bardziej mi odpowiadało Vice City. Choć obecnie wciąż mam na dysku San Andreas (śmieszna polonizacja zresztą, kto kupił polską wersję pewnie też parę razy się uśmiechnął) i w niego zagrywam z wielką chęcią zagrałbym jeszcze raz w Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos o tym wspominal, ale warto dodac, ze gre mozna wzbogacic o bardzo ladne skiny ciekawych postaci na ulicach, samochodow itp. Bardzo przypadl mi to gustu (widzialem na youtube nie wiem skad wziasc) upgrade zmieniajacy nasz 'gang' w grupe 50centa (ktorym sami kierujemy) z fajnymi obrankami z logiem G-Unit. Najczestrze modele samochodow dodawane do gry to Cadilac Escalate, Hammer i mrece, 'beemki' i inne sportowki. Robota prawdziwie profesionalna, niektore wygladaja lepiej niz w GTA4 choc ogolna jakosc grafiki nie moze sie z najnowsza czescia rownac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje radiowe..ach...to były piękne czasy...same najlepsze utwory lat 80 i 90...wg. mnie jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych w jakiejkolwiek grze..chociaż jak R* stać na takie utwory w grach to nie ma co się dziwić, że w GTA muzyka zawsze jest najlepsza pod słońcem :cool: , czasem fajnie było w tej grze nic nie robić, tylko jeździć i słuchać różnych stacji radiowych << radio Los Santos >> THE BEST :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w SA? Jednym słowem: Genialna! Nie mogli lepiej dopasować muzy do tej gry.

A, i jeszcze jedno:

Czy ktoś mógłby nauczyć mnie jak się instaluje mody w SA? Bo jak ja to robię to musze reinstalować grę, bo nie chce się załączyć.

Z góry dzięki.

Edytowano przez ReinmarDeBielau
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, 'tudej łos a gud dej' do teraz mi w głowie siedzi. Don't give a [beeep] jakoś tak sobie, wolę tą piosenkę gdzie na początku jest 'you ready for this ? rasta !' czy jakoś tak :D

A co do instalacji modów to na gtasite.pl poczytaj szerzej, nie za bardzo chce mi się tłumaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w SA? Jednym słowem: Genialna! Nie mogli lepiej dopasować muzy do tej gry.

A, i jeszcze jedno:

Czy ktoś mógłby nauczyć mnie jak się instaluje mody w SA? Bo jak ja to robię to musze reinstalować grę, bo nie chce się załączyć.

Z góry dzięki.

Zajrzyj na GTA Site. Znajdziesz tam poradniki jak instalowac wozy, mody, winyle, skiny.

Ponadto duży zbiór modów i programów do ich instalacji i nie tylko. Można tam znależć naprawde wiele fajnych rzeczy do wszystkich cześci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA chodź ma kilka mnie denerwujących minusów (o których za chwile) to kilkakrotnie już go przeszedłem i bardziej mi się podoba niż III czy VC (z IV to musiałbym się zastanowić). Głównie za klimat i muzykę (genialną!). Klimat, są ziomy są skorumpowani gliniarze, są porypani hipisi, nawet fabuła mi się podobała (chodź nie była jakoś zbyt oryginalna, ale ciekawiła co będzie dalej).Muzyka, jak dla mnie genialna (głównie RadioX) zatrzęsienia tylu świetnych artystów, nie widziałem w żadnej grze sandboxowej (no chyba że w innym GTA).

Grafika jest jaka jest ale nie warto na nią zwracać uwagi.

Z minusów to tylko te niepotrzebne dodatki simowe (kondycja itp.) i za duży czasami pustawy świat (w IV nie nudziłem się anie przez chwile a tu w drodze usypiałem ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w GTA: SA i mi się nawet spodobało. Grafika i wiele innych rzeczy nawet dobre. Dobre muzyki leciały, kiedy się słuchało radia. Najlepiej wygląda grafika w GTA: SA, kiedy się ściągnie jakiś mod, czy coś takiego i podobno podmienia całą grafikę z GTA: SA na GTA IV. Gdzie nie gdzie w GTA: SA, można było znaleźć fajowe miejsca, gdzie było widać ładne widoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W san Andreas najbardziej lubię jeżdżenie bez celu. Uwielbiam pędzic autostradą i wcale nie nudza mnie puste tereny. Jest jakieś zaplecze gdzie można poszaleć quadem lub crossem nie mówiac juz o monster tracku. Super tez jeżdzi się kombajnem a jeszcze lepiej traktorem. Wlaśnie tych rzeczy brakuje mi w czwórce. I dlatego bedę na okrągło wracał do San Andreas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy GTA: SA spędziłem około 2000 godzin, dlatego znam grę praktycznie na pamięć. To najlepsza część GTA, bo jest tu najwięcej możliwości i ten gangsterski klimacik. Spodobało mi się to również, że nasz bohater może być gruby, chudy, zmieniać ubrania i jeść co tylko chcieć. Co do radia: znam chyba wszystkie audycje na pamięć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mialem taki fajny pomysl

GTA V- nie jakies tam Japonie, tylko wszystkie lokacje z dotychczasowych czesci, czyli Liberty, Vice City, San Andreas, oczywiscie z 5 dvd9 by na to zeszlo ( i dla piratow wiekszy problem bo jak tu sciagac z torrentow 50gb), ale ile by zabawy bylo. grafika ta z 4 ale podrasowana oczywiscie, zlozonosc z san andreas, prawie caly kontynent do dyspozycji etc. oczywiscie dla leni bylaby opcja szybkiego pokonywania odleglosci miedzy miastami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na daleka przyszłosć. Ale nie pomyślałeś o bohaterze. Jak dla mnie to mozna było by wybierać pomiedzy Claudem Speedem, Carlem Johnsonem i Niko Beliciem. No i może jeszcze Tony Ciprianni i Victor Vance ( niech Portablowcy tez maja uciechę). Wątpie jednak czy gracze byliby tak wytrwali aby przeczekać proces instalacji. Choć za te kilka lat to może kompy bedą tak szybkie że te kilkadziesiat giga będzie się ładować jak dzis kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...