Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

No cóż autor ponarzekał sobie na SA w zapowiedzi GTA IV. Że za duża powierzchnia. Mnie akurat taka pasowała i myślałem że w czwóreczce jeszcze zwiększą obszar. A tu (raczej) lipa.

SA uważam za ideał gry komputerowej. Jeżeli najnowsza część serii będzie nawiązywać niejako do trójki do się autorzy cofną.

P.S.Oglądał ktoś wczoraj UFC? B.J.Penn miał na spodenkach logo Rockstar :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odświeżonej edycji SA w "bardzo atrakcyjnej cenie"- Nie bierzecie pod uwagę tego, że R* jest już symbolem pazerności na kasę( wyłączność dla konsol, stare gry z nową fabułą- LCS np; czy nawet cena pierwszego wydania SA w Polsce- i ktoś się dziwi, że piractwo kwitnie... ) i cholernie trudno jest od nich kupić jakąkolwiek grę, nie mówiąc już o serii GTA. Już sama dostępność SA w jakiejś 'tańszej" edycji jest sporym sukcesem, ale przesadą jest mówienie o "atrakcyjnej cenie" :P Jak na mój gust, to i R* i Cenega są siebie warte.

A tak ogólnie, to najlepsze GTA to Vice City 8) Dość długo trwało zanim to zrozumiałem, ale ta gra ma po prostu niepowtarzalny klimat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł fajny, gra kozacka ,nawet ten multi (zrobiony przez fanów) fajny. W grę gra sporo osób. Jeden z lepszych tytułów

Panu dziękujęmy za rozwiniętą i wspaniała wipowiedź *wodzi oczami*...

a ja sie zastanawiam jak będzie wyglądałem panowie... multi!

Wyobrażącie sobie dziesiątki (setki) graczy gangsterów biegających po Nowym Jorku? Dzikie wyścigi przez najpopularniejsze ulice miasta?...

Tak czy siak w IV nie zamierzam grac na PC. Nie po to wydają kasę na gry by potem czekac 10 min loadingu i miec 4 FPS'y. Otóż specjalnie zakupiłem Xboxa 360 i już ostrze ząbki na GTA IV, Assassin's Creed :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł fajny, gra kozacka ,nawet ten multi (zrobiony przez fanów) fajny. W grę gra sporo osób. Jeden z lepszych tytułów

Panu dziękujęmy za rozwiniętą i wspaniała wipowiedź *wodzi oczami*...

a ja sie zastanawiam jak będzie wyglądałem panowie... multi!

Wyobrażącie sobie dziesiątki (setki) graczy gangsterów biegających po Nowym Jorku? Dzikie wyścigi przez najpopularniejsze ulice miasta?...

Tak czy siak w IV nie zamierzam grac na PC. Nie po to wydają kasę na gry by potem czekac 10 min loadingu i miec 4 FPS'y. Otóż specjalnie zakupiłem Xboxa 360 i już ostrze ząbki na GTA IV, Assassin's Creed :P

A wiec to zdrada....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole? To zdecydowanie nie dla mnie. Jedyna konsola jaką opanowałem to Gameboy Color ( a grałem w Mario Bros ). No i może jeszcze NES. Ale to pewnie dlatego że tam nie było gałek. Jeżeli chodzi o Playa to grałem w dwie części GTA i jeszcze parę innych gierek i z wyjątkowo miernym wynikiem. W Vice City przeszedłem pierwszą misję ( i tylko tę) a w SA nie przeszedłem chyba żadnej. Po prostu pad to nie to samo co klawiatura i myszka i dlatego mój CJ wywalał się co chwila jadąc na rowerze do domu i dawał się zabijać Ballasom, bo ja nie potrafiłem opanować tej *%$!#^%$^!%~ gałki :lol: A kierowanie Tommym to już była tragedia :wink: Konsole - nigdy :D A co do GTA IV, to czekam na jakieś nowe info albo chociaż trailer. Teasery też by się przydały. No i niecierpliwie czekam na gameplay - ale to pewnie pojawi się za jakieś 3-4 miesiące najwcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, zapowiada się coraz lepiej :)

Mnie najbardziej cieszą oko te wszelakie obiekty leżące/stojące na ulicy.

Z tego co widać, będzie ich trochę a kiedy jeszcze dodać do tego

tabuny przechadzających się ludzi.... 8)

Widać że R* zostało jeszcze trochę pracy nad grafiką, a już po

tych screenach można powiedzieć że będzie ona conajmniej bardzo dobra :)

Te filtry i gra świateł....

Chociaż Niko ma na 3 screenie (3 screen od lewej, pierwszy rząd ;] ) prawdopodobnie przez jakiś błąd filtra coś w rodzaju

białej (?) pomadki na głowie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niko jedno mi się nie pdoboa. Nie uważacie, że jest za stary? Długo nie mogłem zrozumieć, dlaczego nie mogę się przekonać do tej postaci. I nagle mnie olśniło! GTA przyzwyczaiło nas do 20-sto, 30-sto latków. A tu nagle co? Facet po 40 na dodatek po przejściach dwa razy takich co Tommy czy CJ patrząc na jego twarz :D A jak Wam się wydaje?

PS. Co to za kolo na 12 screenie od lewej? Jeżeli to Niko po wizycie u fryzjera i w Didier Sach, no to graficy odwalili kawał dobrej roboty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza strategia do przejścia misji Po złej stronie torów ?

Próbuję już chyba 10 raz i zawsze zostaje mi jeden ludek na końcu . Grubas nie potrafi strzelać :/

>>>Ops Komentarze :D nie zwróciłem uwagi na to co mi szukanie pokazało.

W SA jest zgryz z kupowaniem w sklepach , zmianą stroju. Kurde po #$%#$ robić animacje jak on wchodzi i wychodzi w nowych ciuszkach wszystko trwa wprawdzie jakieś 5-10 sec ale jak chce zobaczyć jak wygląda w innych ciuszkach. Klikam czekam klikam czekam :/

I kto wymyślił że spacja to potwierdź a enter anuluj!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza strategia do przejścia misji Po złej stronie torów ?

Próbuję już chyba 10 raz i zawsze zostaje mi jeden ludek na końcu . Grubas nie potrafi strzelać :/

Oto moja taktyka na tą misję:

Musisz jechać w odpowiedniej odległość od pociągu. Aby ją wyczuć zobacz kiedy grubas trafia w tych gangsterów na dachu (trafia gdy jedziesz mniej więcej metr z boku pociągu) i utrzymuj tą odległość. Misja irytująca więc bądź cierpliwy.

W SA jest zgryz z kupowaniem w sklepach , zmianą stroju. Kurde po #$%#$ robić animacje jak on wchodzi i wychodzi w nowych ciuszkach wszystko trwa wprawdzie jakieś 5-10 sec ale jak chce zobaczyć jak wygląda w innych ciuszkach. Klikam czekam klikam czekam :/

I kto wymyślił że spacja to potwierdź a enter anuluj!!!!!!!!!!!!!

Przez te długie zmiany stroju, bardzo rzadko odwiedzałem sklepy. Raz się porządnie ubrałem i już do ciucholandów nie chodziłem. Enter = Anuluj to rzeczywiście poroniony pomysł, dwa dni przyzwyczajałem się do tych klawiszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to gra przystosowana do konsoli a nie do pc'ta dlatego tak te klawisze wyszły pewnie no ale mogli by się postarać i zrobić trochę inaczej. Co do misji z pociągiem to staraj się jechać jak najdalej od pociągu ponieważ:

1180448976_3879.png

co pokazuje iż im dalej tym lepiej bo smoke ma czystą linie strzału ale też nie za daleko bo w ogóle nie będzie strzelał :P najlepiej na samej krawędzi lini (znaczy na samej krawędzie teksturki torów :P) torów jechać czyli mniej więcej tuż przy ścianie tunelu (ważne jest aby jechać cały czas po prawej stronie pociagu)

PS: ładny rysunek prawda? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek z gtasite.pl odnośnie czwórki:

W najnowszym numerze Official XboX Magazine ukazało sie kilka nowych ciekawych informacji na temat GTA IV.

Oto i one:

- Niko będzie potrafił wchodzić na dachy budynków przez drabinę i skakać z jednego budynku na drugi,

>>>Czyli szykuje się prawdziwy parkour w NY :wink: . Mam nadzieję, że ten element będzie na tyle dopracowany by z powodzeniem umożliwiał np. brawurowe ucieczki przed policją.

- Kolejną ciekawostką w najnowszym GTA będzie fakt, iż można otwierać bagażniki samochodów i ukrywać w nim różne przedmioty a nawet ciała,

>>>To też może być duży plus. Podjeżdżamy samochodem wyciągamy z bagażnika kosiarkę i zaczynamy zabawę... miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby kamera nie była tak udziadowana jak w SA , w czystej III była ok.

Wkurzające jest to że aby wykonać jakąś kombinacje musze wcisnąć w + enter przy okazji drugą łapą sterować kamerą za pomocą myszki . Nie mam tak wielkich łap.

Jak dla mnie największe wady SA :

>Kamera

>Strzelanie z pistoletów >> myszką sterujemy celowniczkiem , ale postać nie obraca się wraz z nim . Kiedy chcemy wycelować coś z boku lub za pleckami CJ zaczyna strzelać w górę :/

>SAVE jak dla mnie przy dość sporej wielkości świata gry powinno być dostępne w każdym momencie . Np. są misje w których muszę gdzieś daleko dojechać jadę jadę a pod koniec popełniam drobny błąd i od nowa.

>Podpowiedzi nie da się wyłączyć , wpieniające jest to że tracę sterowanie i muszę grzecznie poczekać aż napis o tym co się dzieje po wyjściu ze szpitala etc. zniknie . Jak go już wcześniej widziałem z 10 razy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat zawodów triatlonowych? Można to w ogóle w jakiś sposób wygrać? Ja natknąłem się na takie zawody tylko raz. Zaczynały się na plaży niedaleko naszej kryjówki w Los Santos, tam gdzie jest to molo. Teraz już nie mogę tych zawodów znaleźć. Czy one są wciąż w jakichś innych miejscach? Te co zaczynały się na wyżej wspomnianej plaży wyglądały mniej więcej tak: płyniemy w stronę autostrady, potem na małej plaży przesiadamy się na rowerek i gnamy przełajowo aż do San Fierro. Potem bieg pod górkę i koniec w okolicach biało-czerwonej anteny radiowej. Tylko kurczę, ci goście się w ogóle nie męczą. Czy jest jakaś możliwość, żeby wygrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triathlon jest aktywny w soboty i niedziele. Trudno go wygrać, ale mi się udało 8) . Startując w tych zawodach warto mieć stamine na maksa i umiejętność jazdy na rowerze na maksa. Jadąc rowerem cały czas szybko naciskaj klawisz W – dzięki temu rozwiniesz dużą prędkość.

Zawody można rozpocząć w dwóch miejscach – mapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mieć staminę na maxa ;) Można sobie ułatwić sprawę i ukończyć "Burglary", tj. ukraść rzeczy, aby łączna ich wartość wyniosła 10000 dolarów (nie musi być za jednym razem, tylko ogólnie). Dzięki temu, mamy nieograniczoną staminę, możemy sprintować bez końca :) Wtedy te zawody to pestka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe info o GTA IV:

Za każdym razem, gdy postawimy stopę na ziemi, pad wibruje.

Koniec z HUD i interfejsem użytkownika.

Wyrzutnia rakiet oraz miotacz płomieni pojawią się po raz kolejny.

Eksplozje są większe niż kiedykolwiek - jest misja, w której trzeba wykonać reakcję łańcuchową wybuchających samochodów.

Samochody eksplodują tylko jeśli je wysadzisz - koniec z zapaleniem się auta po kraksie czy ostrzale.

Niko może biegać wiecznie, ale z czasem robi to wolniej niż na początku.

Więcej elementów RPG.

Rany od postrzałów są widoczne, a krew pojawia się w miejscu, w którym postrzelimy ludzi.

Koniec z jedzeniem, dziewczynami, siłownią, choć poprawianie umiejętności wciąż pozostaje.

Pojazdy oraz masa innych rzeczy będzie do odblokowania wraz z ukończeniem gry na 100%.

Obszar w GTAIV jest większy niż trzy miasta z GTA: San Andreas razem wzięte.

Lepsza grafika niż w Saints Row z porażającą widocznością - można patrzeć tak daleko jak sięga nasz wzrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...