Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Kurczę już od miesiąca szukam w SA jakiegoś "dziwnego zjawiska" i nie moge znależć. Szukałem już wszędzie: na pustyni, w wioskach niedaleko Los Santos i San Fierro, w samych miastach... i nic! :(
Bo te Arey 69 to prawdopodobnie bajeczka

Ja proponuje przeglądnąć dokładnie ten temat, a szczególnie kilkanaście ostatnich stron i wtedy zobaczymy, czy faktycznie nic tam nie ma. Zazwyczaj są to nie sytuacje a jedynie jakieś zdjęcia, plakaty czy też nieożywiona przyroda. Natomiast ze zjawisk podam dla przypomnienia ludzi rzucających się do wody po zrobieniu zdjęcia, zaraz przy polu wozów campingowych na przeciwległym brzegu plaży w LS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem nie w temacie... Ale wyjaśnijcie - czy wy szukacie takich bajerków na singlu czy macie jakiegoś moda multi?? Bo jeśli multi to chętnie bym sobie popykał i poszukał razem z wami :D

To wszystko szukamy w singlu. :) Jednak jest takie coś jak SAMP(San Andreas Multiplayer). Tam nic nie znaleźliśmy(chyba :) ). Ale jeżeli chciałbyś z nami pograć online, to pisz na gg. ;)

Te wszystkie "bajerki" są w singlu. Już wiele rzeczy znaleźliśmy, ale jeszcze kilka tajemnic nam zostało. :)

Ja mam tak dużo czasu, że nawet jeszcze w Blue Hell nie byłem.. :P Wstyd! :D Ale w weekend wezmę się za siebie. Wyruszę w poszukiwania czegoś fajnego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest takie coś jak SAMP(San Andreas Multiplayer). Tam nic nie znaleźliśmy(chyba :) ).

No chyba nie. A dlaczego? Bo jakiemuś MEFIemu zachciało się latać nisko helikopterem i bawić się w koszenie MYTH BUSTERSów śmigłem. Ale nie mam Ci tego za złe bo zabawa była przy tym przednia ;) Następnym razem ja kieruje heli...

Ale jeżeli chciałbyś z nami pograć online, to pisz na gg. ;)

Pisz, pisz. My nawet mamy taką nieoficjalną organizację zajmującą się tajemnicami w SAMPie, więc kolejny agent się przyda :)

Już wiele rzeczy znaleźliśmy, ale jeszcze kilka tajemnic nam zostało. :)

Pogadam dzisiaj z Archdevil'em bo On ma smykałkę do wyszukiwania tajemnic. Może ma coś nowego, bo dawno nic nie pisał na ten temat.

Ale w weekend wezmę się za siebie. Wyruszę w poszukiwania czegoś fajnego. :P

Oj MEFI, powiedz mi dlaczego ja w to jakoś nie wierzę :) To nie jest pierwszy raz, gdy tak piszesz. Jakbym mieszkał bliżej Ciebie to bym Cię przypilnował, ale niestety mieszkamy na innych końcach Polski :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę już od miesiąca szukam w SA jakiegoś "dziwnego zjawiska" i nie moge znależć. Szukałem już wszędzie: na pustyni, w wioskach niedaleko Los Santos i San Fierro, w samych miastach... i nic! :(

A próbowałeś szukać w termo-goglach?

Ostatnio jestem nie w temacie... Ale wyjaśnijcie - czy wy szukacie takich bajerków na singlu czy macie jakiegoś moda multi?? Bo jeśli multi to chętnie bym sobie popykał i poszukał razem z wami :D

To wszystko szukamy w singlu. :) Jednak jest takie coś jak SAMP(San Andreas Multiplayer). Tam nic nie znaleźliśmy(chyba :) ). Ale jeżeli chciałbyś z nami pograć online, to pisz na gg. ;) (...)

MEFI... powiem tak: próbowałem wszystkich możliwych i niemożliwych też :P łatek do SAMP i jedyne co mi wyszło, to puste miejsce przy VINEWOOD, godzina pierwsza w nocy, zero kasy, zero życia na ulicy, zero CJ'a...

W żaden zakichany sposób nie chciało mi nic ruszyć :/

Gra jest czysta, bez żadnych dodatków, oryginał z książeczką :D i kicha...

Próbowałem z kilkoma serwerami,zarówno oficjalnymi jak i z tej drugiej zakładki - internet - i nic.

Może Tobie przyjdzie jakaś genialna myśl, czemu tak się dzieje?

Na forum.gtam.info nie potrafili mi pomóc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEFI... powiem tak: próbowałem wszystkich możliwych i niemożliwych też łatek do SAMP i jedyne co mi wyszło, to puste miejsce przy VINEWOOD, godzina pierwsza w nocy, zero kasy, zero życia na ulicy, zero CJ'a...

W żaden zakichany sposób nie chciało mi nic ruszyć

Hehe co do tego to się nie zgodze, bo też miałem coś takiego. Przykro mi, ale nie pamiętam na czym polega ten bug. Za to jedno w twoim zdaniu jest nieprawdziwe. Otóż CJ tam jest :D:D Wystarczy biec po skosie patrząc na mini-mapke i CJ się pojawia można nim biegać wszędzie, nawet poza obszar Vinewood :D. Tylko po co, jak i tak nic nie widać :D :D

PS. Myth Busters niedługo kończą swą działalność i znikają w cieniu, aby powrócić jak Feniks z popiołów pezy okazji GTA 4 :wink: Coś mi się zdaje, że tam to dopiero będzie zabawy w Pogromców Mitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XanTyp>>> Tak się SAMP ładuje. :) Jeżeli na serwerze ktoś jest(będzie pisać np. 10/40) to wbijaj tam. Jak będziesz koło tego Vinewood, to po prostu czekaj, aż przeniesie CD'a do "przebieralni", potem wybierzesz sobie strój, a na końcu grasz. :) Tam musisz troszkę poczekać(przy Vinewood).

Chudy>> Zapomniam po prostu. :) Zawsze, gdy jestem, to zabawa jest super. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Myth Busters niedługo kończą swą działalność i znikają w cieniu' date=' aby powrócić jak Feniks z popiołów pezy okazji GTA 4 Coś mi się zdaje, że tam to dopiero będzie zabawy w Pogromców Mitów.[/quote']

Powoli,powoli......praktycznie większość mitów obaliliśmy, ale ileż było przy tym zabawy... :)

Sądzę,że za bardzo już niczego tajemniczego się już w świecie SA nie znajdziemy, ale kto wie?

No, to sobie poczekamy bo do premiery GTA 4 szmat czasu.. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kompie kiedy będzie?? Nikt chyba nie wiem ale mogę dać sobie rękę obciąć że będzie z 3 powodów:

:arrow: GTA 3 miało być tylko na konsole - nie było

:arrow: GTA:VC miało być tylko na konsole - nie było

:arrow: GTA:SA miało być tylko na konsole - nie było

Więc pozostaje tylko czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko. A zaczyna sie jeszcze lepsza kiedy ulepszymy ja roznymi rodzajami modów, Kodów, i innuch ciekawych plików do upiekszenia GTA SA ktora sama w sobie jest juz piekna.

Tja... próbowałem modów, kodów i innych dupereli - skonczyło mi się na reinstalce gry, bo się wykładała koncertowo.

Próbowałem tego samego poprzez mod-installer, ale prócz podmiany copbike'a - reszta również kładła mi grę :/

Ciężko zatem mi się zgodzić z tym upiększaniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zatem mi się zgodzić z tym upiększaniem...

Mi również...Nie dość że jakoś mi się to nie podoba to jeszcze gra strasznie się przez to psuje i gubi, o samej rozgrywce już nie wspominając. Żaden mod mnie nie zainteresował do tego stopnia, aby go zainstalować. Fajnie jest mod z Big Foot, ale nie chcę sobie kompa zasyfiać jakimś badziewiem. A co do wgrywania różnych nowych aut, to miałem kiedyś wgrane kilka fur, ale szybko zrezygnowałem, bo co jakiś czas wywalało mnie z gry i wyskakiwały jakieś dziwne błędy. Od tamtej pory nawet nie rozważam opcji, czy by instalować bo wiem, że to będzie zły pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, skąd ściągnąć SAMP, jak to (mnie więcej działa), i co zrobić, żeby pograć z wami? :P Aha, i o co chodzi z tym całym blue hell?

Blue Hell a.k.a Oblivion to tak jakby dodatkowy świat stworzony przez Rockstara, aby umieścic w nim takie rzeczy jak fragment Liberty City, wnętrza domów od dziewczyn itp. można się dostać do niego poprzez np. siłkę w Ganton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, skąd ściągnąć SAMP, jak to (mnie więcej działa), i co zrobić, żeby pograć z wami?

1. SAMPa możesz zassać tu http://www.gtam.info/

2. Działa tak. Masz program, uruchamiasz, wybierasz serwer do gry i lecisz z tym koksem, proste :wink:

3. Żeby z nami pograć to proponuję żebyś napisał do mnie na gg lub wszedł na moją stronkę i tak zgłosił takie chęci :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zatem mi się zgodzić z tym upiększaniem...

Mi również...Nie dość że jakoś mi się to nie podoba to jeszcze gra strasznie się przez to psuje i gubi, o samej rozgrywce już nie wspominając. Żaden mod mnie nie zainteresował do tego stopnia, aby go zainstalować. Fajnie jest mod z Big Foot, ale nie chcę sobie kompa zasyfiać jakimś badziewiem. A co do wgrywania różnych nowych aut, to miałem kiedyś wgrane kilka fur, ale szybko zrezygnowałem, bo co jakiś czas wywalało mnie z gry i wyskakiwały jakieś dziwne błędy. Od tamtej pory nawet nie rozważam opcji, czy by instalować bo wiem, że to będzie zły pomysł.

Masz rację, akurat seria GTA jest dosyć cięzko "modyfikowalna". Również nie instalowałem nic poza "Hot Coffee" ale pojawił się kołopot, bo za każdym razem jak grałem musiałem wyganiać dzieciaki z pokoju ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pierwszy raz.W gta niektóre ulice są lekko zielone a w innych grach nic sie nie dzieje :roll:
Jak ci się kiedyś uda swobodnie pospadać z samolotu w trakcie burzy - tak ok. 20:15 - zobaczysz niebo o takim kolorku, że pomyślisz, że albo któryś z Balladsów zdetonował atomówkę, albo grafika definitywnie siada :D

Szkoda, że nie bardzo wiem, jak zrobić takiego screena :/

Również nie instalowałem nic poza "Hot Coffee" ale pojawił się kołopot, bo za każdym razem jak grałem musiałem wyganiać dzieciaki z pokoju ;)

No, to mnie nawet ten dodatek kładł grę... niefart jakiś, czy co?

Może, żeby sobie poużywać tych modów, miałbym zrezygnować z oryginału? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ogłoszenie: Z inicjatywy kilku forumowiczów powstał site poświęcony GTA - Gangsta's Paradise :Dhttp://gangstasparadise.eu.interia.pl. Pracujemy ciężko, ale potrzebowalibyśmy jeszcze kilku osób do pisania tekstów itd.

Do fanów serii GTA - jeżeli jesteś chętny/a i masz trochę czasu i trochę zacięcia pisarskiego - zapraszamy! :D Strona na razie nie jest w stopniu dużego zaawansowania ale jak już pisałem, pracujemy i może z Waszą pomocą stanie się ona jeszcze lepsza. Chętni którzy chcą przyłączyć się do projektu niech piszą do mnie lub IceCenta na priva. Pozdrówka :)

Przepraszam szanownych moderatorów za offtop. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...