Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Byłem w Back'o'Beyond i Shady Creeks ale jedyne co znalazłem to samochód, który napędził mi niezłego stracha :D Otóż ide sobie spokojnie, aparat wycelowany i poluję na Yeti. Dodam, że miałem dwie gwiazdki, bo wylatywałem na tę górę w B'o'B Hydrą przywołaną kodem ale ją potem rozwaliłem i dostałem, a dodatkowo w pokoju było ciemno :D. No i ide z tym aparatem, po czym nagle, w pewnym momencie coś mnie walnęło z tyłu :!: Ja szybko obrót i pstryk fotke. ufff....to tylko auto, przecież wiem że tędy jeździ bez kierowcy. Ale zaraz po tym coś mnie walnęło z tyłu i przewróciło. BUM na glebe. Szybko się podnosze obracam i....jakaś ciemna postać przymierza się do ciosu. W ty momencie myślałem że umre :D Na szczęście to był tylko glina, tyle że po ciemku wyglądał jak Big Foot :D Spędziłem tam kilka nocy w różne dni tygodnia ( zostały mi jeszcze chyba niedziela i poniedziałek), ale niczego niestety nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Back'o'Beyond i Shady Creeks ale jedyne co znalazłem to samochód, który napędził mi niezłego stracha :D Otóż ide sobie spokojnie, aparat wycelowany i poluję na Yeti. Dodam, że miałem dwie gwiazdki, bo wylatywałem na tę górę w B'o'B Hydrą przywołaną kodem ale ją potem rozwaliłem i dostałem, a dodatkowo w pokoju było ciemno :D. No i ide z tym aparatem, po czym nagle, w pewnym momencie coś mnie walnęło z tyłu :!: Ja szybko obrót i pstryk fotke. ufff....to tylko auto, przecież wiem że tędy jeździ bez kierowcy. Ale zaraz po tym coś mnie walnęło z tyłu i przewróciło. BUM na glebe. Szybko się podnosze obracam i....jakaś ciemna postać przymierza się do ciosu. W ty momencie myślałem że umre :D Na szczęście to był tylko glina, tyle że po ciemku wyglądał jak Big Foot :D Spędziłem tam kilka nocy w różne dni tygodnia ( zostały mi jeszcze chyba niedziela i poniedziałek), ale niczego niestety nie znalazłem.

Zawał na miejscu... xD

Najważniejszą informacją tego listu było zaprzeczenie istnienia w grze Wielkiej Stopy. Autor listu poinformował także, że jednak coś w lasach się znajduje.

Może chodziło mu o samochód bez kierowcy?

Zombie? Ciekawe... Jednak nigdy tego czegoś nie widziałem w GTA... Coś mi się zdaję, że to kolejna plotka. :/ Po co zombie w GTA? Jednak poszukać zawsze można.

Niedawno pochodziłem sobie po lasach i znalazłem tam bardzo ciekawe rysunki na skałach. Przedstawiają one różne zwierzęta.

To już dawno odkryliście, ale na własne oczy nie widziałem tych skał. :)

W "SAMPIE" żadnych wielkich stóp, zombie itp. nie znajdziemy, bo tutaj można zobaczyć tylko grających ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawał na miejscu... xD

Kiedyś widziałem tajemniczy filmik. Ktoś szukał wielkiej stopy i włączył aparat aby się rozejrzeć. Nagle coś go uderzyło w plecy że odfrunął jakieś 30metrów dalej. Zginął na miejscu. Niestety nic na powtórce nie zobaczył.

Może chodziło mu o samochód bez kierowcy?

Raczej nie, bo to już było jak gracze odkryli pojazd widmo. Więc nie sądzę żeby ktoś zrobił sobie taki kaprys i nas w bambuko robił

Zombie? Ciekawe... Jednak nigdy tego czegoś nie widziałem w GTA... Coś mi się zdaję, że to kolejna plotka. :/ Po co zombie w GTA? Jednak poszukać zawsze można.

Właśnie poszukać nie zaszkodzi nikomu. A może znajdziemy jakieś ślady bądź też wskazówki. Sam tego budynku nie widziałem ale to dlatego że akurat po SF się mało rozglądam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w SF znajduje się budynek korporacji ZomboTech (który jest nawiązaniem do korporacji Umbrella znanej z RE), to zombie które miałyby włóczyć się nocami po mieście to IMO totalna bajka :)

No nie wiem nie wiem, Archdevil. Rozmyślałem troche nad tym i doszedłem do pewnego interesującego wniosku: może zombich widać tylko np. przez noktowizor albo przez Sniper Rifle :D Bardziej mnie przekonuje to że widać je tylko w nocy tylko przez noktowizor i tylko w określonych miejscach np. wokół ZombieTech :D Trzeba to sprawdzić; Myth Busters 'n' Friends za noktowizory i do SF :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w SF znajduje się budynek korporacji ZomboTech (który jest nawiązaniem do korporacji Umbrella znanej z RE), to zombie które miałyby włóczyć się nocami po mieście to IMO totalna bajka :)

Sprawdzałeś, czy gdzie indziej o tym wyczytałeś? Bo wiesz, my jako MYTH BUSTERS musimy mieć niepodważalne dowody, aby obalić jakąś teorię :P No a ty jako jeden z nas przecież to wiesz 8) No to czekamy na te dowody. Chociaż w sumie jeśli tego nie ma to nie wiem co mogłoby by nim być :roll: No to opisz nam dlaczego uważasz że to totalna bujda :wink:

Bardziej mnie przekonuje to że widać je tylko w nocy tylko przez noktowizor i tylko w określonych miejscach np. wokół ZombieTech Very Happy
Bardzo dobre spostrzeżenie. Noktowizor na oczy i do pracy rodacy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogłoski o zombie słyszałem już jakiś czas temu.

Grałem więc, czatowałem w okolicach ZomboTech'u z aparatem przez wszystkie dni tygodnia i null.

Raz omyłkowo wziąłem za zombie zwykłego przechodnia który kręcił się wokół budynku Zombo :lol:

Ale nie pomyślałem o noktowizorze, więc może rzeczywiście coś zobaczycie. :)

Przypominam, że własnej wersji SA nie mam więc zweryfikuję to dokładniej w weekend u kuzyna i poszukam czegoś nowego :)

Good Luck w poszukiwaniach! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA SA jest extra tylko fabula mogla byc lepsza

Ekhm...(prawie się udławiłem kanapką która akurat jadłem jak to przeczytałem) Fabuła? IMO fabuła to jedna z najlepszych zalet tej gry, jeśli nie największa. Żadne poprzednie GTA nie miało takiej fabuły jak fenomenalne San Andreas. Bo właściwie tylko Vice City miało takową i przyznam że nie była ona jakaś fantastyczna. Ghetto Boys Rullez 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła? IMO fabuła to jedna z najlepszych zalet tej gry, jeśli nie największa. Żadne poprzednie GTA nie miało takiej fabuły jak fenomenalne San Andreas.

Fenomenalne to ofkoz jest 8) , ale fabuła IMO już nie, bo jakaś taka mało wciągająca. Oczywiście klimat gangsta jest niezły, ale ja skupiałem się na windowaniu moich statystyk i zabijaniu rzeszy Bogu ducha winnych ludzi. Moim niedościgłym wzorem fabuły w tego typu grach jest Mafia, a SA pod względem fabuły i klimatu się do niej nie umywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie . strasznie mi gre muli. Pamietam ze kiedys moj brat u siebie na kompie zmienił ustawienia gry na najniższe i skopiował mi jakies pliki i mi tez zaczela normalnie smigac . Da sie to jakos inaczej zalatwic? Bo jak w grze chce zmienic na najnizsze to mi sie gra wylacza . Czekam na odp ...

P.S

A może ktoś by byl tak zyczliwy i wysłał te pliki na mail lub gg??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja już nie dam rady. Od dwóch dni szukam zombie i nic nie znalazłem. Ani jednego śladu. Szukałem w CAŁYM SF przez wszystkie dni tygodnia (w grze), o każdej godzinie w dzień i w nocy, z noktowizorem i bez i nic. Po prostu N-I-C. Zawsze gdy już myślę że widzę zombiaka łapię za aparat, robię zooma i się okazuje że to tylko jakie człowiek. A może ktoś z Was na coś natrafił? Chętnie poczytam :lol: Ale jak na razie to chyba można już napisać to co wprost uwielbiam. MYTH BUSTED...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał ziomek5531 jest dość prawdopodobne. Gra może po prostu "zresetować" twoje dotychczasowe osiągnięcia i będziesz musiał zaczynać zdobywanie wszystkich terytoriów od nowa. Istnieje także możliwość że dzielnice które będziesz musiał zdobyć w misji zmienią właścicieli a pozostałe (te które nie są bezpośrednio związane z fabułą) nadal będą w twoim posiadaniu. A więc tak czy siak będziesz musiał wykonać wszystkie misje tak jak zostało to pierwotnie zaplanowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głównie do Chudy 666/menel666 :P . Mam "zaawansowany" projekt strony o GTA:SA :D i potrzebuję czyjejś pomocy żeby stronę ukończyć. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz, a ja dam tu zdjęcie tej strony jak teraz wygląda :twisted: . Z czasem byśmy dodali materiały o starszch GTA i oczywiście informacje o nowych częściach :twisted: . Propozycje kieruję tobie bo widze że jesteś wielkim fanem GTA, ale jeśli ktoś inny byłby też zainteresowany - PISZCIE :D . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio się przerzuciłem na starsze części gta. Oczywiście cały czas gram w SA. Ale jak gram w gta 1 lub london to mi się łezka w oku kręci :wink: A teraz ściąga mi się gta 2-przynajmniej będzie więcej pixeli na monitor i będzie się przyjemniej grało. Gta 2 ma to coś !!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głównie do Chudy 666/menel666 :P . Mam "zaawansowany" projekt strony o GTA:SA :D i potrzebuję czyjejś pomocy żeby stronę ukończyć. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz, a ja dam tu zdjęcie tej strony jak teraz wygląda :twisted: . Z czasem byśmy dodali materiały o starszch GTA i oczywiście informacje o nowych częściach :twisted: . Propozycje kieruję tobie bo widze że jesteś wielkim fanem GTA, ale jeśli ktoś inny byłby też zainteresowany - PISZCIE :D . Pozdro :D

Jednego chętnego już znalazłem :P , czyli jest nas dwóch, jeszcze potrzebujemy przynajmniej jednej osoby :wink: . Menel 666/Chudy 666 jesteś zainteresowany :?: , mam nadzieję że nam pomożesz :D . Mówiłem że dam screen'a strony, a tu proszę :P CAŁA strona, znaczy się umieściłem już stronkę na necie i tu - Gangsta's Paradise - jest link do niej - przypominam że jest to wczesna wersja żeby się zorientować mniej-więcej o co biega i jak coś zaproponować zmiany :wink: . Strona działa wolno, bo na razie jest na lipnym serwerze (interia) ale szukam lepszego :twisted: . Pozdro :D

PS. Chudy czekamy :!: :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się do tego projektu przyłączę. Ale nadal nie wiem na czym miałaby polegać moja praca. Czy może będzie to polegało na radach, pomysłach i propozycjach czy raczej na tworzeniu podstawowych rzeczy na stronkę. Od razu mówię że geniuszem HTMLu to ja nie jestem, więc żeby później nie było do mnie żadnych pretensji że coś tam...Ale jestem szybko kapujący więc jak coś to możesz mnie czegoś nauczyć. Żaden problem.

PS.Proponuję przenieść tą rozmowę na gg :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...