Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Nic nie pomyliłem. :) Na górze można także znaleść śmigłowiec.

W środku dużej willi jest siłka, basen, slon gier itp. Luksus normalnie! :)

Szkoda tylko, że nie ma tu garażu. A może jest, tylko nie tu szukałem?

Dla mnie ten domek jest za duży. :P Pogubić się można.

Jakie ubranko zawsze nosiliście? Ziomkowskie, czy już takie bardziej poważne? Ja te drugie. Czarny wozik, gajerek, okularki, broń, i na miasto! :)

Zwykle zakładałem CJ-owi spodnie camo ("śniegowe" moro jakby ktoś nie wiedział :wink: ) czarny podkoszulek bez rękawów srebrna keta na szyi,takiż sam zegarek, buty również ciemne no i czasami zakładałem CJ-owi czapkę z daszkiem (backward of course :) ) i czarną chustę na twarz.

Więc ten opis podpada chyba pod tą drugą możliwość :P

Co do wozów to preferowałem starsze wozy,ale mające kopa 8) np.czarny stallion czy clover po dobrym tuningu wygląda extra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cóż u mnie jest chyba ten pierwszy styl chciaż....oceńcie sami :wink:

CJ

Co do wozów to czarny low-rider po tuningu z płomieniami (red of course :wink: ) na bokach. Jak już wszystko jest na miejscu to wsiadam do wózka, Radio Los Santos i piękne chwile z wspaniałą grą hmmmmm <rozmażony>. Pozostaje czeksć na "czwórke" i mieć nadzieję, że Rockstar da kolejną wspaniałą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezły berecik :lol: :wink:

No cóż według mnie jest to styl stricte ziomalski. (ech ten berecik :D )

Co do lowriderów to owszem,owszem mi z kolei podobały się te żółte paski na Savannie.Ciekawie "odlowriderowiony" wygląda też Slamvan i Remington (zderzaki z czachami 8) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja tam zawsze sie woziłem BMW M3, Z3, Lambo Gallardo, Ferrari Enzo albo na pro bmxsie śmigałem sobie po dzielnicy. A ciuchy to w trakcie gry preferowałem luźne stroje takie jak czarne adaśki czerwone albo czarne szerokie spodnie, biało czerwoną kurtkę rockstara albo białą bluze z kapturem i do tego srebry łańcuch i zegarek i czapka z daszkiem z boku lub z tyłu, a żeby było gangsta to czasem chodziłem w czarnych spodniach , szarych tenisówkach bez koszulki z goła klatą i z tatiażami na plecach , łopatkach , przedramieniu , piersi i brzuchu no i do tego offcourse chusta na głowie i złoty komplet - łańcuch, zegarek no i czasem też jakieś szkła na oczach. A jak już przeszedłem grę (zawsze randki i wyścigi zostawiałem sobie na koniec :)) wkładałem black garniak , złoty komplet, szkiełka na nos i eleganckie buty. No i do tego wszystkiego elegancko pasowało double uzi hehe:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy o tym piszą o tym to nie mógłbym tego przegapić :lol: Ja zazwyczaj chodzę z gołą klatą, czasami ten biały podkoszulek, spodnie moro lub niebieskie dżinsy z krokiem w kolanach(tak jak w realu :lol: na co dzień).

Do tego szare adaśki, najdroższy zegarek, na szyi jakieś łańcuchy. Krzyż, złote Cuban lub LS. Na głowie blond cornrows i zielona chusta lub czapeczka z daszkiem na bok w tym samym kolorze :lol: No i oczywiście gdzie tylko się da mam tatuaże. A na plecach dumne GROVE STR 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cóż u mnie jest chyba ten pierwszy styl chciaż....oceńcie sami
Ten styl powinien się nazywać "French Artist" albo "Italiano Gangsta".

>>Hehe wymyśliłem swój własny styl 8)

Fajne spodenki. Łańcuchy obowiązkowo 8)

>>No raczej, że bez łańcucha ani rusz 8) A spodenki z Pro Laps za 40 $, ale kompozycja...BEZCENNE xD

Hehe niezły berecik Laughing :wink:

No ba, berecik najlepszy :twisted:

BERECIK RULLEZ :lol:

>>A żebyś wiedział, że berecik rządzi :!: . A tak na serio to dla jaj troche ten beret wziąłem. No, ale jak się takim powodzeniem cieszy... :wink:

Skoro wszyscy o tym piszą o tym to nie mógłbym tego przegapić

:lol: Ja zazwyczaj chodzę z gołą klatą, czasami ten biały podkoszulek, spodnie moro lub niebieskie dżinsy z krokiem w kolanach

>>Ha a ja dbam o CJ'a ot co. I jak będe tak z gołą klatą chodził to jeszcze się przeziębi i co wtedy? xD xD (tak jak w realu :lol: na co dzień).

>>No przynajmniej wiem, że nie jestem sam :ble:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nietypowy ten strój, Ballacku. :D Krótkie spodenki, rozpięta koszula, złoty łańcuch, czerwony beret, no i kastet. :) On z woja wrócił? :]

Strój fajny, a jak!

Lubita chodzić sobię z gołą klatą po mieście? Dziewczyny na to lecą. 8) Klata jak u pirata.

Jednak i tak jestem za gajerkiem. Nie ma to jak czarne auto i poważny wygląd. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klata jak u pirata.

Jednak i tak jestem za gajerkiem. Nie ma to jak czarne auto i poważny wygląd.

Taaaa, tyle że na filimkach "misyjnych" :D trochę CJ wygląda za poważnie przy innych. Wszyscy ziomy, a jeden CJ odstaje :D Wygląda to trochę idiotycznie. Tak jakby CJ nie był z nimi, a raczej nimi dowodził, co jest nieprawdą. Ja zawsze nosiłem spodnie moro, koszulke zieloną z Binco i żadnej czapki, aby wyeksponować moje włosy ale Snoop Dogg (Cornrow). A co do dziewczyn: pamiętam jak kiedyś odwoziłem Denise na kwadrat i zobaczyła mnie Millie, która nie wiem co robiła w Los Santos. Może to dlatego do mnie przyjechała, że wcześniej byłem w Las Venturas i jej nie odwiedziłem?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A co do dziewczyn: pamiętam jak kiedyś odwoziłem Denise na kwadrat i zobaczyła mnie Millie, która nie wiem co robiła w Los Santos. Może to dlatego do mnie przyjechała, że wcześniej byłem w Las Venturas i jej nie odwiedziłem?? :D

Mi podobna sytuacja zdarzyła się tylko raz.

Również odwoziłem Denise do domu i nagle ni z gruchy ni z pietruchy w Ganton pojawiła się Basia Schternvart w swoim policyjnym Rancherze :)

Z napisu jaki wyskoczył na ekranie wywnioskowałem że trzeba gdzieś zwiać by Barbara nie zobaczyła cię z Denise.

Podejrzewam że w przypadku ewentualnego "przyuważenia" pasek postępów u dziewczyny może drastycznie spaść :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Serio takie rzeczy w SA się zdarzają? Pierwszy raz o tym słyszę. Zawsze normalnie odwoziłem swą panią do domu, ale żadnej innej dziewuchy nie widziałem. Ciekawe przygody. :) Może jeszcze wyskoczyły na solo? :)

Chyba będę musiał porandkować z paniami. Może i mi takie coś się przytrafi? Kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem o podobnych historiach, ale zawsze myślałem że to jakieś bujdy i moi kumple sobie żarty stroją, a tu proszę prawda jednak. No to MEFI trzeba będzie popracować trochę, aby coś takiego zobaczyć. Nieprawdaż? 8)

Ci sami kumple opowiadali mi także że w nocy na jednej z gór w kanionie można zobaczyć statek obcych :shock: Ciekawi mnie to... Ktoś się z tym już spotkał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zdarzają się...niestety :/ Pewnego słonecznego dnia wracając z randki z Milli na ekranie pojawiło się coś nieoczekiwanego, a pomyślałem sobie, że znowu coś nieistotnego więc jade dalej prosto do domu aż tu nagle patrze Denise...zakończyło się to stratą około 40% na pasku zaufania :/ . Ale ogólnie fajnie, że panowie z Rockstar takie pomysły mają :wink:

Bardzo nietypowy ten strój, Ballacku. :D Krótkie spodenki, rozpięta koszula, złoty łańcuch, czerwony beret, no i kastet

:) On z woja wrócił? :]

Nie z woja nie wrócił, to było bodajże po misji na tym statku w San Fierro ( chociaż to można było uznać za wojnę :wink: ) naszła mnie wtedy chęć na zmiane imageu no i mój spaczony gust wybrał właśnie takie łachy :wink: . A i kastet to tylko tak teraz. Przeważnie mam dwa shotguny wg. mnie najlepsza broń .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci sami kumple opowiadali mi także że w nocy na jednej z gór w kanionie można zobaczyć statek obcych Shocked Ciekawi mnie to... Ktoś się z tym już spotkał?

To się zapytaj dokładnie swoich kolegów o jaką górę chodzi. ;) Wszystkie plotki mogą być prawdziwe. Może to jest koło tego baru ufo na pustyni?

Ja na początku nie wiedziałem, że trzeba szukać pod wodą rozgwiazd. Strasznie męczące to było. :P

Przeważnie mam dwa shotguny wg. mnie najlepsza broń .

Dają kopa. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zapytaj dokładnie swoich kolegów o jaką górę chodzi. ;) Wszystkie plotki mogą być prawdziwe. Może to jest koło tego baru ufo na pustyni?

Ja na początku nie wiedziałem, że trzeba szukać pod wodą rozgwiazd. Strasznie męczące to było. :P

Przeważnie mam dwa shotguny wg. mnie najlepsza broń .

Dają kopa. :]

Na pustyni koło baru przestałem całą nockę i ufo nie udało mi się zobaczyć :/

a szkoda. Ale te plotki to może być prawda, jak nawet Rockstar ułożył z gwiazd swój znak na tej górze w lewym dolnym rogu mapy....

I tak propo MEFI czy chodziło ci o te ostrygi, czy jeszcze jakieś rozgwiazdy trzeba szukać :shock: . I shotguny kopa dają nawet samochody w tył lecą jak w nie strzelisz :] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to rozgwiazdy, czy ostrygi... Wszystko jedno. :D

Jedna nocka=jedna góra. Ciekawe ile to zajmie czasu. :)

Znak Rockstara na niebie? Trzeba w nocy być na tej wysokiej górze, która jest na samym dole po lewej stronie? Dokładnie w jakim miejscu?

Minigun wymiota. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to rozgwiazdy, czy ostrygi... Wszystko jedno. :D

Jedna nocka=jedna góra. Ciekawe ile to zajmie czasu. :)

Znak Rockstara na niebie? Trzeba w nocy być na tej wysokiej górze, która jest na samym dole po lewej stronie? Dokładnie w jakim miejscu?

Minigun wymiota. XD

Łiiiiii szkoda, że to nie rozgwiazdy, miałbym się za czym uganiać :wink: . A co do gór to ze 30 pare nocek (w czasie San Andreas) by ci to zajęło. I znak Rockstara jest TU

Właściwie to tylko R ale można powiedzieć, że się reklamują we własnej grze :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak Rockstara na niebie? Trzeba w nocy być na tej wysokiej górze, która jest na samym dole po lewej stronie? Dokładnie w jakim miejscu?

Ekhem, nieśmiało zauważę, że widać znaczek Rockstara z każdego miejsca w SA. Wystarczy, że nie

Właściwie to tylko R ale można powiedzieć, że się reklamują we własnej grze .bo będzie przejrzyste.

Ekhem po raz kolejny. Tylko R?? Znak Rockstara to właśnie R*, więc to idealna kryptoreklama :D Bo jak inaczej ukryć ten znak jak nie pod postacią R ułożonego z gwiazd ?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, nieśmiało zauważę, że widać znaczek Rockstara z każdego miejsca w SA. Wystarczy, że nie

Heh faktycznie...ale z Góry jest ładniejszy widok :P

Ekhem po raz kolejny. Tylko R?? Znak Rockstara to właśnie R*, więc to idealna kryptoreklama :D Bo jak inaczej ukryć ten znak jak nie pod postacią R ułożonego z gwiazd ??

No tak, ale jakby dali jeszcze do tego R * to byłoby lepiej widoczne. Ale koniec z tym bo znowu mnie złapano na zdradzie :/ .

PS a jednak opłacało się wjeżdżać na górę samochodem :P .

http://img293.imageshack.us/my.php?image=alejazdaee6.png

300tysiaków zgarnąłem :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że samolotu już nie potrzebujesz. :) Do LV doleciałeś? :P

Niedawno wjechałem sobię na tą górę i zobaczyłem wielkie R. :) Z tamtąd lepiej to widać.

Te R reklamą chyba nie jest, tylko po prostu taki mały bonusik dla spostrzegawczych graczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem o podobnych historiach, ale zawsze myślałem że to jakieś bujdy i moi kumple sobie żarty stroją, a tu proszę prawda jednak. No to MEFI trzeba będzie popracować trochę, aby coś takiego zobaczyć. Nieprawdaż? 8)

Ci sami kumple opowiadali mi także że w nocy na jednej z gór w kanionie można zobaczyć statek obcych :shock: Ciekawi mnie to... Ktoś się z tym już spotkał?

Blah, domniemane UFO to tylko jedna z wielu dziwnych tajemnic SA.

Podobno w Back o' Beyond są jakieś kamienie z dziwnymi wzorami.

W Yeti jakoś wierzyć mi się nie chce :wink:

Kolejną zagadką są samochody widma porzucone w lasach.

Ponoć czasami jeden z nich toczy się z jednej z górek we wspomnianym BOB bez widocznego kierowcy.

Aha,i dziwna mapa w domu Mike'a Torreno.

Lokalizacja jedenego z owych samochodów pokrywa się z zaznaczeniem na tej mapie.

Na cmentarzu w LS nocą widać grafitti "Grove 4 life" (czy jakoś tak)natomiast znika ono gdy słońce pojawia się na horyzoncie. A tu ciekawostka-mapa Vice City w jednym ze śmietniów :)http://img444.imageshack.us/my.php?image=m...ieciach2jj5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To San Andreas to takie Archiwum X jest :lol: Ale serio jakieś ufo, znaki na niebie, widma, znaczniki. Ciekawe ile jest jeszcze ukrytych rzeczy których gracze(czyli my :D ) jak dotąd nie odkryli.

SA:MP jest genialny 8) Już bardzo, bardzo dawno nie poświęciłem tyle swojego cennego czasu jednej grze. Dzisiaj dopiero przed chwila się od niej oderwałem. Trzeba sobie troszkę odpocząć i znów powrócić do swojego przeznaczenia :lol: (metafora taka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną zagadką są samochody widma porzucone w lasach.

Niektóre nawet widziałem. Po prostu stoją sobię w lasach. Jednak nigdy nie widziałem jak stacza się z górki. Trzeba będzie to sprawdzić.

Na cmentarzu w LS nocą widać grafitti "Grove 4 life"natomiast znika ono gdy słońce pojawia się na horyzoncie.

Dzisiaj to sprawdzę. Dokładnie na jakim grobie?

Panowie, a może zrobimy fotki tych wszystkich "tajemniczych bonusów" i wrzucimy je tutaj?

Chyba znowu powrócę do SA, aby odkryć te wszystkie zjawiska.

Może na tej mapie w domu Mike'a Torreno zaznaczone są wszystkie "tajemnice"? Jutro zabieram się do roboty. Pamiętajcie o aparatach!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nawet widziałem. Po prostu stoją sobię w lasach. Jednak nigdy nie widziałem jak stacza się z górki. Trzeba będzie to sprawdzić.

A ja wam zdradze, że jak to przeczytałem, to naszła mnie chęć na pobawienie się w Muldera. Pierwsza nocka , pierwsze miejsce nic, druga i trzecia nic, 3 nad ranem czwartej nocki myślę znowu nic nie będzie aż tu pare minut po czwartej patrze się wprost przed siebie, odwracam się w bok patrze pusty samochód jedzie ! :shock: . Nie zdążyłem zrobić zdjęcia jak jedzie, ale już stojący udało mi się uchwycić a oto on WIDMO. A i zapomniałem wspomnieć, że mnie potrącił :twisted:, powinienem za to odszkodowanie dostać albo cóś 8) .

Może na tej mapie w domu Mike'a Torreno zaznaczone są wszystkie "tajemnice"? Jutro zabieram się do roboty. Pamiętajcie o aparatach!!

Nie wydaje mi się jak zaznaczyłem to miejsce na swojej mapce to doszłem wprost na miotacz ognia, i myślę, że są tam zaznaczone miejsca co ciekawszych broni.

Podobno w Back o' Beyond są jakieś kamienie z dziwnymi wzorami.

Zabieram się za szukanie :wink: .

Na cmentarzu w LS nocą widać grafitti "Grove 4 life"natomiast znika ono gdy słońce pojawia się na horyzoncie.

Właśnie na jakim grobie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...