Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Możliwe jest, że GTA IV będzie grą MMOG, ponieważ firma Rockstar North poszukuje programistów sieci

Ciarki mnie po plecach przeszły jak to przeczytałem.

2 lipca 2005 został pokazany rzekomy zrzut ekranu z gry, którego brak autentyczności potwierdził Rockstar Games[6]. Wszystkie inne screenshoty pojawiające się do tej pory, również są oszustwami, mówi Rockstar Games.

Screeny:

1) http://www.thegtaplace.com/images/gta4/fakes/DSCN1453.jpg

2) http://img416.imageshack.us/img416/1331/11315670238ly.jpg

3) http://i6.tinypic.com/11iffoj.jpg

No i teraz pozostaje nam wybór: wierzyć screenom czy programistom :/

Z jednej strony trochę mi trudno uwieżyć w te obrazki, ale wyglądają bardzo realnie, a z drugiej Rockstar wszystkiemu zaprzeczył, ale nawet jakby były one prawdziwe, też by to na 100% zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeszdłem GTA: San Andreas 2 i poł razy. (!!)

Pierwszy raz całkowicie z kodami (tak trochę po n00b'owemu)

Drugi raz całkowicie bez kodów

A trzeci raz to mi się zateęskniło...

Gta to ja miałem przed wami bo ja miałem...

Nie prawda!!! Żaden pirat!!

Oczywiście że PS2!!!

A więc uważam, że całkiem dużo wiem od GTA:SA

Według mnie jest to genialna gra. Dużą map...

A zresztą... co ja wam będę tu sr** o grze w którą każdy grał, każdy przeszedł 10 razy i każd już o niej zapomniał...

Powiem tyle...

www.gta4.com <-- codziennie odwiedzam w poszukiwaniu news'ów

egg:

Nie mówcie ,że głupi post bo sam o tym wiem...

................................................................................

.................

GOOGLE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest, że GTA IV będzie grą MMOG, ponieważ firma Rockstar North poszukuje programistów sieci

Ciarki mnie po plecach przeszły jak to przeczytałem.

2 lipca 2005 został pokazany rzekomy zrzut ekranu z gry, którego brak autentyczności potwierdził Rockstar Games[6]. Wszystkie inne screenshoty pojawiające się do tej pory, również są oszustwami, mówi Rockstar Games.

Screeny:

1) http://www.thegtaplace.com/images/gta4/fakes/DSCN1453.jpg

2) http://img416.imageshack.us/img416/1331/11315670238ly.jpg

3) http://i6.tinypic.com/11iffoj.jpg

No i teraz pozostaje nam wybór: wierzyć screenom czy programistom :/

Z jednej strony trochę mi trudno uwieżyć w te obrazki, ale wyglądają bardzo realnie, a z drugiej Rockstar wszystkiemu zaprzeczył, ale nawet jakby były one prawdziwe, też by to na 100% zrobił.

w san andreas też się dało grać przez neat z tego co pamiętam były róne klienty jeden jak grałem bardzo mi mmorpg przypominał tylko że mobków

ale i tak sie z kolegmai przyje,mnie grało jadąc ciezarówką robic drive-by i zabijac innych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś PleC, ale te wszystkie zdjęcie to FAKE'I !!!

Gdybyś rozumiał trochę angielski, to może by ci się udało wykombinować, że WSZYSTKIE zdjęcia dotyczące GTA4 na stronie http://www.thegtaplace.com to są fake'i (Informacja dla n00b'ów. Fake- zdjęcie, bądź obrazek który imituję orginał, jest robiony po to by się pośmiać)

Mam nadzieję, że mnie nie pobijecie za ten post i za (jeżeli tak myślicie) głupoty w nim napisane(np. definicja fake'ów)

................................................................................

.........................

GOOGLE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś PleC' date=' ale te wszystkie zdjęcie to FAKE'I !!![/quote']

Nie wiem czy zauważyłeś McKwak, ale sam napisałem, że za bardzo mi się nie chce mi się wierzyć w autentyczność screen'ów.

Gdybyś rozumiał trochę angielski' date=' to może by ci się udało wykombinować, że WSZYSTKIE zdjęcia dotyczące GTA4 na stronie http://www.thegtaplace.com to są fake'i[/quote']

Łaskawie zauważ, że screeny wziąłem z wikipedii, nie z żadnych zagraniczynch serwisów. A tam pisało tylko, że Rockstar oficjalnie to zdementowało.

(Informacja dla n00b'ów. Fake- zdjęcie' date=' bądź obrazek który imituję orginał, jest robiony po to by się pośmiać)[/quote']

Fake to nie tylko obrazek i wcale nie jest robiony po to by się pośmiać. Fake to inaczej coś fałszywego podającego się za prawdziwe (fajnie wytłumaczenie, wiem ;)).

:D+-->

(Ten co śpi pod mostami i chleje denaturat :D)
A co do tych dzid to ja sobie wyobraziłem, tylko jakoś na gangsterską grę mi to już nie wygląda tylko raczej na jakiś symulator polowania

Cały czas czekamy na nową część gry pt. GTA IV : Hunting Unlimited :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja propuonuje zakończyć temat GTA4 bo to trochę offtopowe się zrobiło i jak chcecie to zróbcie cały nowy topic o GTA 4.

Absolutnie popieram GTA to GTA a nie Just Cause i tego Rockstar powinno się trzymać za wszelką cenę. No może przesadziłem ale nie powinni zmieniać swojego podejścia do "dżi ti ej".

Dzięki za wsparcie w tym temacie menel :D A co do tych fake'ów: poczekajmy jeszcze tak około 3-4 miesiące i miejmy nadzieję, że będą jakieś przecieki z R*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D+-->
(Ten co śpi pod mostami i chleje denaturat :D)
A co do tych dzid to ja sobie wyobraziłem' date=' tylko jakoś na gangsterską grę mi to już nie wygląda tylko raczej na jakiś symulator polowania[/quote']

Cały czas czekamy na nową część gry pt. GTA IV : Hunting Unlimited :P

Ty mi tu P(L/I)EC ksywek nie zmieniaj :D, bo ja też tego nie robię :D

A wracając do tych screenów co mają udawać GTA 4, to na widok tego pierwszego nie dobrze mi się zrobiło. Od razu na myśl nasunęło mi się Bad Day LA. Nie żebym nie lubił tej gry ale taka grafa ala "Kreskówka" to raczej do tej serii nie pasuje za bardzo. A nawet bardzo za bardzo.

To ja propuonuje zakończyć temat GTA4 bo to trochę offtopowe się zrobiło i jak chcecie to zróbcie cały nowy topic o GTA 4.

Mówisz masz :lol: Jakie są wasze ulubione bronie w SA?

Ja uwielbiam Tec9 i Desert Eagle. Ten pierwszy to dlatego że wygląda tak gangstersko i według mnie pasuje do klimatu slumsów, poza tym fajnie się z niego strzela :) A Desert ma tą niesamowitą moc. Dwa strzały i przeciwnik nie żyje. No chyba że trafimy w głowę.

PS.Czy wiesz że:

Desert Eagle w rzeczywistości waży 5kg.

Gdzie to wsadzić? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minigun. :) Taką zabawką można zrobić niezłe zamieszanie w mieście. Znalazłem go w jednym z podziemnych parkingów.

Radiowóz policyjny można zniszczyć w... 1.5 sekundy? Nad helikopterem trzeba się troszkę więcej namęczyć(czyt:3sekundy). :)

Z takim gnatem jest się lepszym od terminatora. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mefi gdzie dokłandie bo na innych stronkach pisze że pod mostem kolejowym z san fiero na pystynie ale tam go nie ma

Jest to w Las Venturas. Nie pamiętam dokładnie na jakim to było parkingu, ale wydaje mi się, że to było gdzieś na północy miasta. Na 100% w LV. Przeszukaj wszystkie podziemne parkingi w tym mieście, a znajdziesz. ;)

Jest też drugie miejsce, gdzie można znaleść miniguna, ale tego już nie pamiętam. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mefi gdzie dokłandie bo na innych stronkach pisze że pod mostem kolejowym z san fiero na pystynie ale tam go nie ma

Minigun nie jest pod tylko NA tym moście kolejowy. Dokładnie to od strony pustyni. Jest on dość widoczny. Można go również znaleźć w domu Toreno. Tym nieopodal mostu.Trzeciego miejsca nie pamiętam. Ale z potężnych broni to polecam również wyrzutnie rakiet samonaprowadzających. Ona również jest w domu Toreno oraz na lotnisku SF między jakimiś wielkimi zbiornikami obok hangarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, że niektórzy mają uraz do San Andreas z powodu "ziomalskiego" klimatu. Po pierwsze ówcześni gangsta (lata 90, West Coast) bardzo się różniły od dzisiejszych dzieciaków z opuszczonymi gaciami do kolan itp. Po drugie: Nie całe SA jest utrzymane w tym klimacie, właściwie to tylko misje z Los Santos. Po trzecie: w Vice City było utrzymane w atmosferze "hepi ejtis" i nie słyszałem żeby ktoś się czepiał. Po czwarte: jeśli ktoś jest otwarty to wczuje się w każdy klimat.

Z San Andreas można robić pełno rzeczy. Ostatnio wymyśliłem sobie taką zabawę. W porcie San Fierro przyczepiam do dźwigu najszybsze samochody z wmontowanym nitro, opuszczam linę najbardziej jak się da, rozpędzam się i robie sobie huśtawkę. Wiem, że to mało odkrywcze i inteligentne, ale zabawa jest przednia :D:D W necie znalazłem filmik na ktorym koleś robił CJem parkour za pomocą granata.

Fajne też jest skakanie z budynków na spadochronach ( z dużych, małych, z jednego na drugi itp.) Ale i tak najlepsze są pościgi z policją na kamerze cinematic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusek: Ot chociażby dlatego, że Vice City to była momentami wierna kopia Człowieka z blizną, a to jest film wielki i kultowy. Nie wiem jak inni ale ja takie coś zdecydowanie wolę od joł nigga. :P Zresztą VC było specjalnie przesycone tandetą i nie udawało niczego czym nie było. Za to je lubię. :)

Ale to i tak już daleka przeszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusek: Ot chociażby dlatego, że Vice City to była momentami wierna kopia Człowieka z blizną, a to jest film wielki i kultowy. Nie wiem jak inni ale ja takie coś zdecydowanie wolę od joł nigga. :P Zresztą VC było specjalnie przesycone tandetą i nie udawało niczego czym nie było. Za to je lubię. :)

Ale to i tak już daleka przeszłość.

Fakt VC to był taki interaktywny Człowiek z blizną tyle, że bez blizny. Ale jednak ja wole SA i 3. VC ma światny kiczowaty klimat lat 80, ale jak dla mnie "gettowski" klimacik z SA i ten prawie ciągły wieczór z 3 są lepsze. I właśnie mi się przypomniało jak to w temacie o Scarface toczyła się dyskusja , że zżyna on wszystko od Vice City xD To mnie rozwaliło xD przecież kto tu od kogo zgapiał to widać na pierwszy rzut oka :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's not in the way that you hold me,

it's not in the way you say you care

It's not in the way you've been treating my friends

It's not in the way that you stayed till the end

It's not in the way you look or the things that you say that

you'll do

Hold the line....

love isn't always on time, (oh oh oh) :)

Hold the line....

love isn't always on time, (oh oh oh) :P

NARESZCIE UDAŁO MI SIĘ ODKRYĆ MAGICZNY KLIMAT GTA:SAN ANDREAS :P

Wczoraj zainstalowałem (po raz czwarty), poszukałem poonizacji i o.. kiedy przeszedłem ten magiczny początek (czyli zapoznanie się z grą), drgneło we mnie coś... a mianowicie to, że ten cały brązowy świat jest... inny aniżeli był w 3 i VC... zacząłem żyć własnym życiem, kupywałem broń, zamieszkałem na wsi, w garażu miałeł kradzione samochody... kiedy potrzebowałem kasy, zabijałem przechodnich - jednego na godzinę - wtedy policja nawet mnie nie ścigała, kiedy potrzebowałem kasy na kupno domu/mieszkania, dopiero wtedy zwracałem się do szefów gangu... w San Andresa poprostu trzeba grać inaczej, powiązać dwa style:

- wykonywnie misji z GTA 3

- podziwianie miast w Vice City

cud - miód ;)

Hold the line....

love isn't always on time, (oh oh oh) :)

Hold the line....

love isn't always on time, (oh oh oh) :P

:D:D:D:D:D

Ma ktoś jakiś program/pach by poprawić płyność gry kosztem zędnych elementów grafiki? (wiem, że taki był do gta3 - usuwał m.in. frwające gazety po mieście :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć go-carda? Szukam tego cholerstwa i szukam, a bym se nim pośmigał po dzielnicy. :twisted:

Na 100% jest pod tą halą gdzie jeździ się na krosach w LV. Nie kolo stadionu baseballowego jakby co.

Teraz nie pamiętam czy trzeba było przejść całą grę, czy tylko jakąś misję, ale ten pojazd stoi przy naszej posesji na wzgórzach LS. Jest to posiadłość Mad Doga. Wejdź przez ten drugi wjazd do posesji(nie ten główny, gdzie jest brama) i mykaj na samą górę. Tam powinien on stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mefi czy ty casem nie pomyliłeś gocarda z kosiarką? U Mad doga stoi niebieska kosiarka. A przy arenie nie sprawdzałem :shock: szukałem w okolicach gdzie tą misje robiłem co trzeba było OG loca śmigać, china town i takie tam , dzięxx ide na arene sprawdziś i przy stadione lookne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mefi czy ty casem nie pomyliłeś gocarda z kosiarką? U Mad doga stoi niebieska kosiarka. A przy arenie nie sprawdzałem :shock: szukałem w okolicach gdzie tą misje robiłem co trzeba było OG loca śmigać, china town i takie tam , dzięxx ide na arene sprawdziś i przy stadione lookne

Nic nie pomyliłem. :) Na górze można także znaleść śmigłowiec.

W środku dużej willi jest siłka, basen, slon gier itp. Luksus normalnie! :)

Szkoda tylko, że nie ma tu garażu. A może jest, tylko nie tu szukałem?

Dla mnie ten domek jest za duży. :P Pogubić się można.

Jakie ubranko zawsze nosiliście? Ziomkowskie, czy już takie bardziej poważne? Ja te drugie. Czarny wozik, gajerek, okularki, broń, i na miasto! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...