Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

grubo przesadzasz... specyfikacje konsol i pececetów inaczej przkładają się na wygląd gier (polecam np obczai ile pamięci ram ma PS2 i zapuścic Burnouta:Revenge a potem zachodzic przez tydzień jak to możliwe) czemu tak jest- tego ja nie wiem, ale widac to na każdym kroku- np przy konwersjach, wymagania przy konwersji na pcta np DMC3 są na papierze nieporównywalnie mocniejsze od tego co siedzi w PS2 a mimo to gra nie wygląda lepiej na monitorku podłączonym do wielkiego pudła na podłodze

edit: a co do porównywalnej mocy ps3 i pctów to chyba teraz tak szybko 'nadganianie' nie pójdzie- spójrz na ilośc rdzeni w procesorze japończyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezły ten Slamvan :D Moim ulubionym (niestety niesfotografowanym :D) jest mój odpicowany Uranus. Mmmm.....piękne autko. Mnóstwo w nim bajerów dzięki możliwosciom garażu w SF.

EDIT: Moje fury:

http://img88.imageshack.us/my.php?image=gallery412zn1.jpg

http://img244.imageshack.us/my.php?image=gallery239tp7.jpg

http://img120.imageshack.us/my.php?image=gallery220or8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną furą jest zdecydowanie Savanna (bodajże). Fotki nie mam ale ten lowrider wyglądał po prostu bosko. Płomienie pomalowane na zielono bo w końcu CJ jest z GSF, obicia w środku czerwone, felgi Twister, nitro tak na wszelki wypadek:D i wszystkie części karoserii Chromer :lol: Brałem trzech kolesi z gangu i jechałem do Ballasów na Drive-By :D. Nawet z kumplem nazwaliśmy tych ziomków z gangu, tak żeby wszyscy mieli podobne ksywki:D Gruby BJ, ten w koszykarskiej koszulce KJ i ten ostatni MJ :D Głupie to ale nam się podoba. :lol: Chyba faktycznie muszę sobie to ponownie zainstalować bo się za tą grą stęskniłem trochę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nabytek CJ'a czyli nowe ciuszki i nowy Lowrider czyli to co tygryski lubią najbardziej :P.

Moje auto (jedno z wielu) i mój CJ-elegancik, tutaj -> http://foteka.pl/pokaz.php?id=8164

Żeby nie było, głośniczki wstawione nowe, a w radio leci RLS. ;)

Trochę słabo widać bo zdjęcie robione w nocy, ale wcześniej o tym nie pomyślałem.. :)

Ohohoh, też mam taki, tylko że biały. :) Zawsze słucham radia LS. ^.^

Jednak nie noszę tego samego garnituru. Zazwyczaj mam na sobię czarne spodnie i zieloną marynarę. Wkońcu zielony to kolor gangu. 8) Jeżeli jadę do LV, to zawsze ubieram jakieś droższe wdzianko. :)

W garażu mam 7 odpicowanych aut. Każdy na jeden dzień tygodnia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to proste...

BJ- B czyli Big wiadomo gruby i wielki nigga, a J to mają wszyscy na wzór Carla, ale to nie to samo nazwisko.

KJ- Na początku było KG, bo skojarzył się z Kevinem Garnettem ale później zostało zmieniona na KJ żeby wszyscy mieli końcówki ksywek takie same.

MJ- Mój kolega grał w SA i robił zadymy i powiedział że ja jestem tym w koszuli w krate. A że mam na imię Maciek to się przyjęło M a co do J to patrzeć wyżej :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam kilka Easter Eggów. Pierwszy:

http://img419.imageshack.us/my.php?image=gallery326ni7.jpg

Nazwa firmy ochroniarskiej mówi sama za siebie :D

Drugi:

http://img471.imageshack.us/my.php?image=gallery309rh8.jpg

Kto zna zespół Europe załapie o co chodzi :D

Trzeci:

http://img358.imageshack.us/my.php?image=gallery271gr5.jpg

Hehe fajna nazwa firmy przewozowej,nie?? :D

Czwarty:

http://img431.imageshack.us/my.php?image=gallery247zl0.jpg

Ten o którym wspominałeś Bialas

Piąty:

http://img377.imageshack.us/my.php?image=gallery242qr7.jpg

Mam nadzieję że każdy zna tę grę :D

I Szósty:

http://img329.imageshack.us/my.php?image=gallery205ce9.jpg

Tyle ja znalazłem osobiście. A ile wy znaleźliście??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi powie jak sie buja brykom i tańczy w tej grze ?

Jest tam taka mini-gierka i jeśli się nie mylę to trzeba trafić strzałką w sam środek kółeczka nie ? Tak robię, ale nie wychodzi :/

Po prawej stronie masz klawisze z cyframi. 4=lewo, 6=prawo itd. Masz tam narysowane strzałki pod cyframi. To nimi można się 'bujać'. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tańczenia. Taka ciekawostka: wiecie, że jak dostaniecie ileś tam punktów zmieni się piosenka? Ja dotarłem do 3, a wy?

A co do fur... Szkoda, ze miałem formata systemu, bo takie miałem furki, że byście pospadali z foteli np. coś w stylu subaru imprezy, nawet ten sam kolor itp 8) Ale i tak wole garaż w LS od tego w SF, lowridery nigga XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tańczenia. Taka ciekawostka: wiecie, że jak dostaniecie ileś tam punktów zmieni się piosenka? Ja dotarłem do 3, a wy?

Ja też dotarłem do trzeciej i to zarówno w tańcu jak i bounce samochodami. I chyba nawet więcej niż 3 nie ma :(

A co do fur... Szkoda, ze miałem formata systemu, bo takie miałem furki, że byście pospadali z foteli np. coś w stylu subaru imprezy, nawet ten sam kolor itp

I co w tym ekscytującego :?: Zszokowało by mnie to gdybyś był jedyną osobą która miała już to auto. I to bodajże jest Sultan po tuningu. Poza lowriderami moją ulubioną furą jest Elegy po przypomina Nissana Skylinea :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym ekscytującego :?: Zszokowało by mnie to gdybyś był jedyną osobą która miała już to auto. I to bodajże jest Sultan po tuningu. Poza lowriderami moją ulubioną furą jest Elegy po przypomina Nissana Skylinea :D

Was starych wyjadaczy w SA to nie ekscytuje. Ale jakbyście widzieli miny moich kumpli (grają w san andreas tyle co ja) na widok tych aut, to byście zeszli XD Oni dalej siedzą w Łoś Siantoś więc...:roll:

A co do samej gry, a nie aut:

Największy bajer w SA: "ty pacz! ten silnik to już nie jest teksturka tylko silnik...łaaaał..!!"

Tak było jak pierwszy raz rozwaliłem maske....XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza lowriderami moją ulubioną furą jest Elegy po przypomina Nissana Skylinea

Elegy był stylizowane na Nissana Skyline. Zobacz sobie na jakąś stronkę o GTA tam masz wykaz które auto było robione na bazie którego.

Oni dalej siedzą w Łoś Siantoś więc...

Eeee.....oh my goddness!! To im powiedz, że W to do przodu, a S to do tyłu a strzela się PPM :D (Hehe żart, sorka)

(grają w san andreas tyle co ja)

To ja mam pytanie: od kiedy ty grasz w San Andreas?? XD

Ja też dotarłem do trzeciej i to zarówno w tańcu jak i bounce samochodami. I chyba nawet więcej niż 3 nie ma

Niestety, ale fajnie jest to że przeboje z parkietu lecą w Bounce FM :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dalej siedzą w Łoś Siantoś więc...

Eeee.....oh my goddness!! To im powiedz, że W to do przodu, a S to do tyłu a strzela się PPM :D (Hehe żart, sorka)

(grają w san andreas tyle co ja)

To ja mam pytanie: od kiedy ty grasz w San Andreas?? XD

To nie jest żart, co do moich kumpli XD to prawda XD

A ja w SA gram od polskiej premiery, więc....:roll:

A teraz żeby nie było offtopa:

Miał ktoś z was wszystkie dziewczyny na maxa? (tzn. chodzi mi o to, że kochały was na zabój XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was wszystkie dziewczyny na maxa? (tzn. chodzi mi o to, że kochały was na zabój )

Ja miałem wszystkie :D Z tą ze wsi było trochę trudno i ogólnie trzeba było się namęczyć z przybywaniem na wadze chudnięciem zmienianiem ciuchów( nawet nie wiecie ile one mają różnych upodobań XD ) ale się udało. A potem Millie wylądowała w kamiennych butach :D (Była okropna ; co chwila to sadomaso z gumowym fi**em miałem dość XD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was wszystkie dziewczyny na maxa? (tzn. chodzi mi o to, że kochały was na zabój XD)

8) A jak myślisz? :) Oczywiście! Wszystkie dziewczynki były pod moją opieką.

Naj sexy była Millie(Oooostraaa!).

Potem już odpuściłem te wszystkie randki. Wybrałem sobię jedną najfajniejszą i tylko do niej jeździłem. :)

Ohohoh... Wyjadacze ;) Są dopiero na początku, czy już poraz drugi przybyli do LS? ?^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy wszystkich dziewczynek nie miałem, nie żebym nie dał rady ale zwyczajnie nie chciało mi się z nimi łazić do restauracji, baru czy wozić je po mieście. Wolę sobie zabrać swoją paczkę i porobić Drive-By :lol: Lepsza rozrywka i dużo większa satysfakcja :D

Oni dalej siedzą w Łoś Siantoś więc...

Nie no trzeba być mocnym żeby tam jeszcze siedzieć :) Oni nie przechodzą dalej bo im się podoba w LS czy po prostu nie mogą ukończyć jakiejś misji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy wszystkich dziewczynek nie miałem, nie żebym nie dał rady ale zwyczajnie nie chciało mi się z nimi łazić do restauracji, baru czy wozić je po mieście. Wolę sobie zabrać swoją paczkę i porobić Drive-By :lol: Lepsza rozrywka i dużo większa satysfakcja :D

Ja też osobiście wolę drajv-baj z ekipą niż włócznie się po makdonaldach z laskami :wink:

Ja kiedyś sobie chodziłem po San Fierro z ekipą :D

Nie no trzeba być mocnym żeby tam jeszcze siedzieć :) Oni nie przechodzą dalej bo im się podoba w LS czy po prostu nie mogą ukończyć jakiejś misji?

Dobra, skończmy temat talentów moich kumpli XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości :wink:

http://img82.imageshack.us/my.php?image=no...pabitowawu9.png

Moje autko, najlepsze jakie znalazłem...no jeszcze slamvan jest good, ale low-ridery są lepsze.

I świeżutki (czyt. przed chwilą znalexiony przeze mnie) news no a właściwie to plotka bo o GTA 4 nic oficjalnego prócz tego, że powstaje i wyjdzie w 2008 r. na PC nie wiadomo...

http://www.miastogier.pl/news,all,3768.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I świerzutki (czyt. przed chwilą znalexiony przeze mnie) news no a właściwie to plotka bo o GTA 4 nic oficjalnego prócz tego, że powstaje i wyjdzie w 2008 r. na PC nie wiadomo...

http://www.miastogier.pl/news,all,3768.html

Poza tym "błendem" w wyrazie świeży (nie jestem czepialski, ale jdnak trochę to razi :? ) to ta plotka, którą podałeś, jest dosyć ciekawa. Heh, GTA w NYC :D Mmmm.... tylko że, wiesz, musieliby wykupić licencję na miasto Nowy York :D Trochę drogo jak na budżet studia produkującego gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ta plotka zwiększa szanse na to, że będziemy mogli posłuchać "Shame on a nigga" Wu-Tangu jadąc Brooklynem czy inną ciekawą dzielnicą 8) Po prostu nie ma innej opcji dla twórców. NY? Wu-Tang Clan i Mobb Deep- nie ma bata! Ale by było...<zaciera łapki>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu-Tang w GTA.... Mmmm. Fajnie.

Tyle tylko, że przecież Liberty City było stylizowane już na Nowy Jork, o ile mnie pamięć nie myli.

Plotka ta wydaję mi się wyssana z palca... :]

A tutaj mam innego niusa. :)

17 i 21 grudnia 2003, Take-Two zarejestrowało dziesięć związanych z nazwą GTA znaków handlowych (GTA5, GTA6, GTA: San Andreas, Grand Theft Auto: San Andreas, GTA: Sin City, Grand Theft Auto: Sin City, GTA: Bogota, Grand Theft Auto: Bogota, GTA: Tokyo oraz Grand Theft Auto: Tokyo).
GTA: Tokio? xD

A GTA: Sin City? Ciekawe na jakie miasto byłoby stylizowane?

Może i było, ale co z tego teraz niech odwzorują New Jork dokładniej. A co do znaków handlowych to czy zauważyliście, że brakuje GTA 4??Czy może Ty bialas czegoś nie zacytowaleś? Jak nie ma GTA4 zarejestrowanego to może następne będzie GTA:Bogota??? No cóż to już by było wkroczenie na teren Just Cause i wtedy naprawde moglbyśmy mówić o konkurencji. Ach te tropiki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może następne będzie GTA:Bogota??? No cóż to już by było wkroczenie na teren Just Cause i wtedy naprawde moglbyśmy mówić o konkurencji. Ach te tropiki

Cóż Just Cause mi zdecydowanie nie przypadło do gustu i mam nadzieję że GTA się nie stoczy w stronę Just Cause właśnie, bo będzie kiepsko. Zawsze w GTA były miasta, a w SA widać najlepiej, że miasta grają główną rolę. A teraz sobie wyobraźcie że główny bohater GTA 4 znajduje się w środku brazylijskiej dżungli a najbliższe i zarazem jedyne miasto to mała wioska licząca 20 mieszkańców z czego połowa to stare dziadki 1/4 to dzieci a następna ćwiartka to stare samotne matki :D Nieprzyjemne prawda :D Dobrze że twórcy na coś takiego nie wpadli przy GTA:SA bo jakośsobie CJ-a albo Big Smoke'a nie wyobrażam walczących z tygrysami bengalskimi i panami w skąpych futrach i z dzidami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A GTA: Sin City? Ciekawe na jakie miasto byłoby stylizowane?

No miasto grzechu to raczej Las Vegas które już w sumie jest w SA. Bo nic innego konkretnego mi do głowy nie przychodzi.

Cóż Just Cause mi zdecydowanie nie przypadło do gustu i mam nadzieję że GTA się nie stoczy w stronę Just Cause właśnie, bo będzie kiepsko.
Absolutnie popieram GTA to GTA a nie Just Cause i tego Rockstar powinno się trzymać za wszelką cenę. No może przesadziłem ale nie powinni zmieniać swojego podejścia do "dżi ti ej".

A co do tych dzid :D to ja sobie wyobraziłem, tylko jakoś na gangsterską grę mi to już nie wygląda tylko raczej na jakiś symulator polowania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...