Skocz do zawartości

Energooszczędna plazma, 40-50 cali. Jaki model?


Polecane posty

Witam!

Analogicznie do tematu i jego opisu (może nieco zbyt szumnego...;)). Poszukuję telewizora plazmowego o przekątnej od 40 do 50 cali (skłaniałbym się jednak w stronę tej większej przekątnej) w cenie od 2500 do 3500 zł (przedział duży, żeby nie było jakichś niejasności). Najważniejszym obok ceny i przekątnej parametrem jest zużycie prądu - nie wybiorę plazmy, jeśli będzie paliła 2x więcej prądu, co LCD. Nie jestem milionerem, a telewizor chodzi u mnie... dosyć długo. Czy znajdzie się taka plazma?

Prosiłbym was o szybką odpowiedź na to pytanie - za kilka dni będę kupował (a w zasadzie rodzice będą kupować :P) telewizor i potrzebna jest mi opinia ludzi rozeznających się na takim sprzęcie lepiej niż ja.

Podsumowując;

- przekątna: 40-50 cali (przede wszystkim interesują mnie wyświetlacze równe lub większe niż 46", ale interesujące będą wszystkie)

- energooszczędny (teoretycznie...) - byłoby dobrze, gdyby palił mniej niż o 50% więcej od równoległego (pod względem rozmiaru) LCD. Jak będzie palił mniej, to jeszcze lepiej. :)

- przedział finansowy: 2500 do 3500 zł

Czekam na wasze odpowiedzi.

Z góry dziękuję też za wszelką okazaną mi pomoc.

EDIT: Powiedzcie przynajmniej, czy jest sens szukać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o plazmy w tej cenie około 3500 zł to:

LG 50PK350

SAMSUNG PS50C550

pobór energii powinien wynieść ~200W czyli bardzo podobnie do najnowszych 46 calowych LCD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...