Skocz do zawartości

Zasilanie, komputer nie chcial się włączyć, długie ładowanie systemu.


Knockers

Polecane posty

Przykład z życia - w pracy był remont, odłączono od prądu dwa komputery, postawiono je (delikatnie) w kącie. Stare biurka wyszły, przyszły nowe biurka. Komputery wróciły na miejsce, po podpięciu wstał tylko jeden. W tym drugim był zasilacz "Mustang".

Na szczęście, nic ze sobą nie zabrał, ale tego typu zasilacze lubią przy okazji spalić inne podzespoły. I nie patyczkują się przy tym.

Kupuj tego Fortrona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzyma! rok wytrzymał, to i miesiąc wytrzyma

mam nadzieję...

jak nie, to wszystkie podzespoły są ubezpieczone, także nie będę się aż tak bał

a jeszcze badełej- za zasilacz dałem ponad 200zł... to mnie zrobili... dobrze, że pozostałe rzeczy wybierałem własnoręcznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

No wiesz... Ubezpieczenie ubezpieczeniem, ale jak coś się spali, to z serwisu możesz dostać karteczkę z napisem: "Z winy użytkownika". Zdarzają się takie przypadki. Szczególnie gdy zasilacz coś spali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od serwisu - jeżeli to duża firma, to bywa, żę Cie spławią.. w małych zawsze się dogadasz, ewentualnie trzeba gnębić i przeszkadzać, aż wymienią i pokryją straty :)

w sprawie zasilaczy z czarnej listy do niestety prawda.. ale zaobserwowałem ciekawą rzecz - te gruchoty działają, dopóki się ich nie rusza..

miałem w tym roku 3 kompy do zrobienia - każdy z "super" lub nawet "nuclearnym" zasilaczem..

wszystkie działały, zostały, jak każde inne, dostarczone do mnie do domu, do gruntownej konserwacji systemu..

i co? nie przeżyły transportu, dosłownie.

kumpel śmigał po necie, wyłączył kompa, poodpinał i wsadził do wozu, podjechał powoli ok 0,5 km pod mój dom i jak podpieliśmy go u mnie już nie działał..

zasilacz zmarł i zabrał ze sobą płytę główną :)

drugi komp - zasilacz działa (chyba, to bardzo stary IBM.. :) win 2000 i ledwo chrumka) ale chyba padła płyta, konkretnie agp (agp x4.. to były czasy..) albo / i układ rozruchowy..

masz całkiem znośny komputer, więc zabezpiecz się, wymieniając zasilacz na coś lepszego..

forton tu polecany jest ok, ja jestem kibicem OCZ i polecam zasilacze tej firmy..

... Forton aktualnie po 152,00 zł w techplanet.pl

polecałem już ten sklep i po raz kolejny się nie zawiodłem.. aktualnie mają chyba najtaniej w netowych sklepach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zasilacz zatem wędruje na listę moich koniecznych wydatków. To nie jest droga sprawa, więc to żaden dramat.

A co do filmy, co prawda spora (składałem w Media Expert) ale w tamtej filii mam kumpla, który tam pracuje, wszyscy mnie tam dobrze znają i prawdopodobnie szanują, jako klienta, tak więc przyjęliby sprzęcior w razie czego bez krzyku. To nie są jacyś zatwardziali, anonimowi goście, tylko znajomi, w większości dobrze znani:)

Aż boję się mojej listy priorytetowych zakupów. Żegnajcie wczasy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...