Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stanik

Fallout 3, jaki patch jest potrzebny aby grać we wszystkie dodatki

Polecane posty

Witam.

Przeszedłem już F3, ale zacząłem od początku, z tym że teraz chcę grać z dodatkami, i tu pojawia się moje pytanie:

Jaki patch jest potrzebny (do F3 od Cenegi) aby można grać we wszystkie dodatki?

Na innych forach czytałem o sposobach, że wklejamy launchera i .exe z F3 wersji UK, a później instalujemy patcha 1.7 UK.

A nie wystarczy patch 1.7 PL? Albo jakiś inny dziłający sposób?

Bo patch UK nie instaluje mi się chyba do końca :/ (widoczny jest komunikat jak na screenie)

post-49804-1273762554_thumb.jpg

Edit:

Sprawdziłem folder z grą i plik .exe jest w wersji 1.7, a laucher 1.0.9.0. To dobrze, czy nie bardzo? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz polską grę (wydaną przez Cengę) nie instaluj zagranicznych patchy, to po pierwsze. Rozumiem, że najpierw miałeś zwykłego F3 i dopiero teraz dokupiłeś dodatki. Jeżeli masz oryginalne DLC to na płycie powinien być potrzebny patch, bo Cenega wszystko razem wydała.

Jakby co to odinstaluje grę i w ostateczności usuń klucz z rejestru. Potem zainstaluj ponownie i zainstaluj pokolei patche z tej strony http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=F oczywiście te do Fallouta 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odpowiedź :)

Dzięki.

I jeszcze jedno pytanie. Musze wszystkie te patche instalować? Bo w opisie patcha 1.7 są opisane również wszystkie poprzednie patche, więc wydaje mi się, że wystarczy zainstalować ostatni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...